אורניום מועשר ברמה גבוהה נמצא באיראן , כבר באמת מפחיד . - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אורניום מועשר ברמה גבוהה נמצא באיראן , כבר באמת מפחיד .

zorgi

Recommended Posts

לפני שבועיים ביקרו בארץ שני נציגים אמריקנים בכירים ביותר המטפלים בנושא האיראני במסגרת ממשל בוש. הם נפגשו בארץ עם שרים בכירים, כמו שרת החוץ ציפי לבני, ועם ראשי מערכת הביטחון והמודיעין הישראלית, ביניהם ראש המוסד מאיר דגן, וראש אמ''ן האלוף עמוס ידלין. בשובם לוושינגטון, הם הגישו לסגן נשיא ארצות הברית דיק צ'ייני, שר ההגנה דולנד רמספלד, שרת החוץ קונדוליסה רייס, והיועץ לביטחון לאומי סטיפן האדלי דו"ח שלילי ביותר על התרשמותם מהטיפול הלא רציני של באיום האיראני, ועל חוסר מוכנותם ואי-התמצאותם של הישראלים בפרטים ובעובדות בסיסיות במתרחש בתוכנית הגרעינית האיראנית.

מאיפה אתה יודע את זה ,אפשר לקבל לינק?(זה לא שאני לא מאמין אבל אני פשוט חייב ליראות את זה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

סליחה, אבל אנחנו האחרונים שיכולים להתלונן פה על משהוא, מה לנו יש? פצצות סירחון?

אם לנו מותר אנחנו לא יכולים להתבכיין שגם הם משיגים.

אנשים כמוך צריך לאשפז. זה לא משחקי כבוד אם יש לך אז גם אני רוצה.

לישראל יש יכולת גרעין להגנה. אתה שמעת שאיזה נציג ישראלי מאיים עם האטום על מדינה אחרת?

איראן זאת מדינה קיצונית שדוגלת בהשמדת . מחתימים סטונדטים להיום מחבלים מתאבדים ביום פקודה. נערכים כנסים לעולם ללא הציונות.

אז למדינה כזאת שבנויה על גיזענות ופאנטיות דתית שדגלה היא השמדת ושיחרור פלשתין אתה אומר מה אנחנו מתבכיינים.

אתה צריך להוציא מהראש שלך שכולם שווים וכולם רוצים שלום. הרי אנחנו יודעים שאיראן לא מפתחת אטום בשביל תחנת כח אטומית צריך להיות אהבל רציני בשביל להאמין לזה. איראן מראה את כוחה במצעדי כח שמשאיות נושאות טילי שיאהב 3 והמון חולי נפש במדי .

איראן גם מודיעה וחוזרת על אם תיהיה התקפה על הכור היא תתקוף את . לא משנה מי המדינה שתקפה היא תתקוף את .

הם פשוט מחפשים את ההתגרות מצד כל מדינה כדי לפתוח במלחמה.

ואתה לאנשים כאלו אומר אם לנו יש אז מה אנחנו מתבכיינים שגם הם רוצים. :bash:

וד"א הם בחיים לא יפציצו את ישראל, אני לא בטוח אם אתם מודעים לזה או אם זה מידע ציבורי, אבל ישראל היא אחת מ6 מדינות בעלות יכולת תגובה אטומית, מה שאומר שאנחנו נשרוד מתקפה אטומית, עממה, לא ישאר כלום, במקרה שישראל תותקף אטומית היא תהרס לחלוטין אבל תשאר לה היכולת תגובה.

מה אנחנו מסיקים מזה? שבמצב כזה אין שום דבר שמחזיק אותנו מלא להעלות את כל המזרח התיכון בפטריה גרעינית אחת גדולה, ולכן חברים, לאיראן אין אינטרס לתקוף אותנו, הם יודעים שזה יהרוס אותנו, אבל גם אותם.

אתה כל כך בטוח בזה שזה מבהיל.

אני ממליץ לך לעיין פרויקט ynet על הפצצה האיראנית.

אנחנו לא מתעסקים עם בני אדם. אנחנו מתעסקים עם חיות אדם בשם אללה. שתפקידם השמדת מדינת ישראל.

איראן: אם נותקף - ישראל תהיה מטרתנו הראשונה

למה אתה חושב שהוא משקר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להתרגש מ YNET.

YNET כותב ברמת צהובון ממוצע .. וסתם זורע פניקה בציבור.

אירן לא תגיע ליכולת גרעינית.

היא תותקף ע"י ארה"ב לפני.

ישראל לא תותקף לבד.

אם תותקף אירן תימחק ...

מה שבטוח בטווח ה 3 שנים הקרובות יהיה פה עימות רציני מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו להתרגש מ YNET.

YNET כותב ברמת צהובון ממוצע .. וסתם זורע פניקה בציבור.

אירן לא תגיע ליכולת גרעינית.

היא תותקף ע"י ארה"ב לפני.

אני לא מתרגש מYnet. אני מתרגש מהאיסלאם והחושך שהוא מביא לעולם.

מה לעשות שאנחנו הישראלים יודעים מה זה איסלאם ומה זה מוסלמים חשוכים שדרך דם ורצח בשם אללה זאת הדרך שלהם.

צריך פשוט לפגוע ביכולת שלה כמה שיותר מהר. ולהחזיר אותם עוד כמה שלבים אחורה בשלבי האבולציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למרות שאני מסכים עם הדיעות שלך לגבי האיום האירני, יש לציין כי יש "כתות" באיסלם שהם הרבה יותר מבסדר. ראיתי פעם מישהו מתנועה כזאת, שהם כמעט בודהיסטים בגישה שלהם... כמובן, הם ממש לא מקובלים על שאר המוסלמים, אבל... רק לידע כללי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואך בדיוק עוזרת לנו הכת הזו נגד האיסלם הקיצוני ?

בכל דת יש כל מיני זרמים ,השאלה תמיד מהו הזרם המוביל ,לצערינו באיסלם הזרם המוביל הוא הקיצוני !

לכן יש להכות אותם שוק על ירך ,וטובה שעה אחת קודם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר פשוט להודיע בפומבי שבמידה וישתמשו בנשק גרעיני כנגד מדינת , תגיב בצורה דומה כנגד כל גורם שהיה מעורב באופן ישיר ועקיף, או כל גורם שהיה יכול למנוע את השימוש בנשק.

מומלץ שאת ההודעה יודיע עמיר פרץ, כאשר הוא לבוש בבגדי דוס, ויש לו קצף על השפתיים.

אולי זה יבעיר קצת אש מתחת לישבנם של האירופאים. :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחורציק מדובר באטום לא ברימון רסס ,מי שנותן את המכה הראשונה במיוחד על שטח קטן כמו מנצח ,אי אפשר להחזיר מאוחר מדיי ,אז תוציא לך את השטויות האלה מהראש ,כאן זה לא בית ספר מאיימים ונותנים דחיפה ,ד"א כאילו אטום יש מבין.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזמן הולך ואוזל. כול יום שעובר אנו שומעים על ידיעה נוספת בהתקדמות וההתחמשות של איראן בקצב דיי מפחיד אני חייב לציין.

עוד ידיעה(לא יודע כמה זה חדש אבל בכול זאת) איראן חתמה עם רוסייה על הסכם הגנה אוירית בסכום של 700,000,000 דולרים. כול יום שעובר ואנחנו לא תוקפים אותם הם נעשים מוכנים יותר יותר לתקיפה אוירית מצידנו.אני יודע שאם ארצות הברית תתקוף אותם אז זה לא כול כך ישנה עם כמויות המטוסים העצומות שהם הולכים ליתקוף איתם ולשטוף את איראן אבל במקרה שלנו יש לכך חשיבות רבה יותר בהרבה ואני מקווה שמתחשבים בזה שם למעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG:

למה רק חצי עולם?

בכל מקרה, לא יעזור לנו בכלל. אבל אם יקחו את האיום ברצינות, לא בטוח ששאר העולם ירצה לראות מה יקרה להם אם ישתמשו נגדנו בנשק גרעיני - וייתכן ויאלצו לפעול למנוע מאירן נשק גרעיני.

zoman:

אני מבטיח לך שכל הכלים הדרושים למכה שנייה לאחר מכה גרעינית כנגד ממוקמים בבונקרים משוריינים חסיני קרינה, וישראל יכולה להשמיד יותר מחצי עולם לאחר פגיעה גרעינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעת שסיפרת לי את מה שאני יודע ,אני ממש רגוע ,כל המדינה תלך לעזאזל ,העיקר שכמה חברה ישארו תחת האדמה מוגנים ויכולים להחזיר מכה נגד ,הרגעת אותי ואת כל בית אפשר ללכת לישון בשקט :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...