אורניום מועשר ברמה גבוהה נמצא באיראן , כבר באמת מפחיד . - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אורניום מועשר ברמה גבוהה נמצא באיראן , כבר באמת מפחיד .

zorgi

Recommended Posts

אתה מבין מה פצצת אטום עם הטכנולוגיה של היום יכולה לעשות?!

א. אתה משמיד חלק ניכר מאיראן אם לא את כולה ויותר

ב. זאת חתיכת פגיעה אקולוגית רצינית

ג. זאת הפרה של חוקים מוסכמים של אי שימוש בנשק גרעיני

אני מאמין שאתה תקבל הרבה יותר מנו נו נו שלא לדבר על האנטישמיות שתתפתח מזה...

במקרה הטוב יפלשו לישראל כמו לעיראק + פירוק הכור הגרעיני שיש לנו לחלקיקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 105
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נו, ומה אתה היית עושה (אני ממנה את IG לשר הביטחון, את מילפורד לאוצר, בורטון לחוץ, וישי מקבל תרווחה - כי לא תוכל לעשות ממשלה בלי חרדים :-\)?

אישית אני מעדיף את הרווחה או האוצר, אבל גם ביטחון הולך :xyxthumbs:

הבעייה הכי גדולה היא שרוב המתקנים האירניים נמצאים עמוק מתחת לאדמה, בתוך קולומטרים של מינהרות, שפשוט אי אפשר להרוס בהתקפה קונבנציונאלית...

במתקפה קונבנציונאלית אפשר להרוס את יכולת התגובה של אירן, אבל לא את תוכנית הגרעין... וזה הייתה ההצעה שלי למהלך נגד אירן.

אחרי שאירן לא תהווא איום, לא יהייה צורך להסתיר את הקולקציה החדשה מבית האופנה של דימונה, וכבר אף אחד לא יכול למנוע מאיתנו מלהחזיק כמה מעילים גרעיניים ליום סגריר...

אתה מבין מה פצצת אטום עם הטכנולוגיה של היום יכולה לעשות?!

א. אתה משמיד חלק ניכר מאיראן אם לא את כולה ויותר

ב. זאת חתיכת פגיעה אקולוגית רצינית

ג. זאת הפרה של חוקים מוסכמים של אי שימוש בנשק גרעיני

אני מאמין שאתה תקבל הרבה יותר מנו נו נו שלא לדבר על האנטישמיות שתתפתח מזה...

במקרה הטוב יפלשו לישראל כמו לעיראק + פירוק הכור הגרעיני שיש לנו לחלקיקים

אני בטוח שיהייה אפשר להגיע לפשרה כלשהי עם ארה"ב... וכשארה"ב רוצה משהו, קשה לסרב לה...

אגב, לא חייבים לבנות פצצה גדולה במיוחד... אפשר להשתמש אפילו בפצצה חודשרת בונקרים ככה שרוב הקרינה תבלע באדמה ולא תדלוף... רק תחסל את המטרה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני, באופן אישי, לא הייתי לוקח סיכונים מיותרים (לא כשמדובר בנשק גרעיני ובמדינה שמכריזה שהיא רוצה למחוק את מהמפה), והופך את איראן לצייה רדיואקטיבית.

IG, זה נראה לך תגובה של אדם שמודאג מקרינה?

ושוב אין לי שום בעיה מוסרית לתקוף את איראן, אבל אני מעדיף שאלה יהיו האמריקאים - מה לעשות שB2 לא ניתן ליירוט ע"י מערכת הנ"מ החדישות שהרוסים מוכרים לאיראן, ושF16 כן, שהמטוסים שלהם יכולים לעשות ROUND TRIP, ושיש להם מספיק כאלה להיות באוויר מעל טהרן עם פצצות גרעיניות חודש אחרי הפצצה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זאת תהיה פצצה קטנה אז כבר לא גרעינית ומה הטעם בגרעינית אם הפיצוץ לא אמור להיות גדול ובלי קרינה.

חוץ מהעובדה שאתה לא יודע בדיוק של 100 אחוז איפה המקום המדיוק העומק שלו מתחת לאדמה מידת החסינות...דברים שיש מצב שאפילו המודיעין לא יודע בגלל שאיראנים יודעים שכולם ינסו לרגל בקשר לזה ומידת הביטחון שם בשמיים סביב הפרוייקט

ואמריקה לא תתקיף את איראן לפחות לא בקרוב......כן היא ממש רוצה אבל אחרי הפלישה לעיראק יש לה קצת בעיה עם זה כי היא תתפס כאחת שפולשת על ימין ועל שמאל....ולא רק בעיני המוסלמים גם בעיני ברה"מ וכו כו וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה, אבל אנחנו האחרונים שיכולים להתלונן פה על משהוא, מה לנו יש? פצצות סירחון?

אם לנו מותר אנחנו לא יכולים להתבכיין שגם הם משיגים.

וד"א הם בחיים לא יפציצו את , אני לא בטוח אם אתם מודעים לזה או אם זה מידע ציבורי, אבל היא אחת מ6 מדינות בעלות יכולת תגובה אטומית, מה שאומר שאנחנו נשרוד מתקפה אטומית, עממה, לא ישאר כלום, במקרה שישראל תותקף אטומית היא תהרס לחלוטין אבל תשאר לה היכולת תגובה.

מה אנחנו מסיקים מזה? שבמצב כזה אין שום דבר שמחזיק אותנו מלא להעלות את כל המזרח התיכון בפטריה גרעינית אחת גדולה, ולכן חברים, לאיראן אין אינטרס לתקוף אותנו, הם יודעים שזה יהרוס אותנו, אבל גם אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IG, זה נראה לך תגובה של אדם שמודאג מקרינה?

ושוב אין לי שום בעיה מוסרית לתקוף את איראן, אבל אני מעדיף שאלה יהיו האמריקאים - מה לעשות שB2 לא ניתן ליירוט ע"י מערכת הנ"מ החדישות שהרוסים מוכרים לאיראן, ושF16 כן, שהמטוסים שלהם יכולים לעשות ROUND TRIP, ושיש להם מספיק כאלה להיות באוויר מעל טהרן עם פצצות גרעיניות חודש אחרי הפצצה הזאת.

שוב: אני בטוח שנגיע עם האמריקנים לפשרה מסויימת...

אם זאת תהיה פצצה קטנה אז כבר לא גרעינית ומה הטעם בגרעינית אם הפיצוץ לא אמור להיות גדול ובלי קרינה.

חוץ מהעובדה שאתה לא יודע בדיוק של 100 אחוז איפה המקום המדיוק העומק שלו מתחת לאדמה מידת החסינות...דברים שיש מצב שאפילו המודיעין לא יודע בגלל שאיראנים יודעים שכולם ינסו לרגל בקשר לזה ומידת הביטחון שם בשמיים סביב הפרוייקט

ואמריקה לא תתקיף את איראן לפחות לא בקרוב......כן היא ממש רוצה אבל אחרי הפלישה לעיראק יש לה קצת בעיה עם זה כי היא תתפס כאחת שפולשת על ימין ועל שמאל....ולא רק בעיני המוסלמים גם בעיני ברה"מ וכו כו וכו

פצצת אטום קטנה זה לא סתם פצצה קטנה... זה משהו כמו 50000 פצצות קטנות... וכן צריכה להיות קרינה, כדי לזהם את התעלות התת קרקעיות... זה כל הכוונה בתוכנית שלי...

אגב, ברית המועצות כבר לא קיימת :(

סליחה, אבל אנחנו האחרונים שיכולים להתלונן פה על משהוא, מה לנו יש? פצצות סירחון?

אם לנו מותר אנחנו לא יכולים להתבכיין שגם הם משיגים.

וד"א הם בחיים לא יפציצו את , אני לא בטוח אם אתם מודעים לזה או אם זה מידע ציבורי, אבל היא אחת מ6 מדינות בעלות יכולת תגובה אטומית, מה שאומר שאנחנו נשרוד מתקפה אטומית, עממה, לא ישאר כלום, במקרה שישראל תותקף אטומית היא תהרס לחלוטין אבל תשאר לה היכולת תגובה.

מה אנחנו מסיקים מזה? שבמצב כזה אין שום דבר שמחזיק אותנו מלא להעלות את כל המזרח התיכון בפטריה גרעינית אחת גדולה, ולכן חברים, לאיראן אין אינטרס לתקוף אותנו, הם יודעים שזה יהרוס אותנו, אבל גם אותם.

תאורטית... אם הייה מדובר בבני אדם רציונאליים שלא מבינית את המשמעות של מאזן אימה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי הבטיח לך שישאר משהו מישראל אחרי התקפה אטומית ואם הם היו מפחדים לתקוף למה להם לבנות פצצות משלהם?

כמגננה משלנו?!

הכור יכול להיות 50 מטר מתחת לאדמה ויכול להיות 500 עם הגנות רציניות מעליו...דברים שפצצת אטום לא תגיע בקלות....כן נכון פיצוץ עצום של הפצצה מהמקום שאליו תגיע איתה יחסל אותו אבל גם יהיו הרבה קורבנות שלא קשורים....קיצר אין לך דרך להשתמש בפצצת אטום ולפגוע רק בכור בלי להזיק למה שיש מסביבו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על איזה דרכים אתה מדבר?

מי הבטיח לך שישאר משהו מישראל אחרי התקפה אטומית ואם הם היו מפחדים לתקוף למה להם לבנות פצצות משלהם?

כמגננה משלנו?!

למי התגובה מופנת? (אסור מצטט תגובות שמעל לתגובה שלך, אבל אם אתה עונה למישהו רצוי לציין למי או לצטט את התגובה הרלוונטית :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמגננה משלנו?!

זה הרעיון של מדינה אחת מתוך 6 מדינות בעלות יכולת תגובה גרעינית, רק 6 מדינות בעולם יכולת להבטיח שבמקרה של התקפה אטומית הם ישרדו כדי להשיב מתקפה אטומית, היא אחת מהן.

ופה הצרה, כי אחרי הפצצה אטומית לא ישאר כלום מישראל חוץ מהיוכלת להפציץ גרעינית ובגלל זה כל המזרח התיכון יעלה בלהבות אם לא יותר מזה..

ועד כמה לא רציונאלים שהם נראים לכם, הם מבינים לוגיקה בסיסית, הם לא יקריבו את כל מדינות ערב ואת רוב הדת המוסלמית כדי להרוג שישה מיליון יהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל העולם יודע שהם בונים פצצת אטום...ואפחד לא רוצה בזאת

אבל הם בטענה שהם באים בשלום וזה קצת קשה להביא הוכחות שהם משקרים או למנוע מהם לבנות תחנת כח...כן נכון עכשיו מצאו רמות גבוהות של אורניום מועשר באיראן אז הם יגידו שזה לא נכון ויהיו בלאגנים והם יתפשרו קצת ותהיה רגיעה של כמה חודשים ואז הם יתחילו שוב...

Sifo Jen

אתה מנהל פה מערכה עם מתאבדים...לא ממש איכפת להם וגם אם תתקוף אחרי הפצצה אטומית מה שאני לא ממש חושב שיקרה...ויהיה מי שיתן את הפקודה ויהיה מי שיבצע אותה ויהיה מה לשגר...אתה לא תשגר טילים על כל העולם אלא רק על איראן...והם יהיו מוכנים לזה בכל מה שיש להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו צוללות גרעיניות שאני לא יודע אליהן? :nixweiss:

כי אני חושב שאני די מכיר את התמונה הכוללת של ההתחמשות הישראלית, ולא שמעתי על דיווחים כאלה מהסאנדי טיימס ושות'

גם המדינה שמייצרת לנו צוללות לא מייצרת צוללות גרעיניות.

אז איזו תגובה שניה מדובר פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא צוללות גרעיניות, אלה צוללות בעלות חימוש גרעיני שיכולות לתקוף את כל החופים של אירן.

וכן, יש איפה להסתיר אותן, מים טיריטוריאליים? יש חיל הים.. בסיס ימי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי אפשר להחביא צוללות גרעיניות בישראל, היא קטנה מידי.

ובכל מקרה, יש הרבה דרכים לשרוד מתקפה גרעינית ולהשיב מתקפה, אבל לא הנושא, בו נרד מזה.

העובדה היא שכנראה לא תיהיה התקפה גרעינית בזמן הקרוב אפילו אם יש להם יכולות כרגע.

אבל זה כן מצב מאוד מטריד, בשלב שתיהיה להם יכולת גרעינית יהיה להם קלף מיקוח מאוד רציני...

מה שעלול לגרור אותנו לעשורים של אימותים וחוסר יציבותץץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...