Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי - עמוד 11 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

שלום

אני חדש פה הגעתי דרך חחח

LazyBoy עזרתה לי במשימה עם הגשר השבור ניתקעתי בזה יומיים :o

ועכשיו אני תקוע במשימה האחרונה /:

מישהו עבר אותה ? כי קצת קשה להילחם נגד האויבים שלא נישאר כימעט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 452
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המשימה האחרונה באיזה קמפיין אבל?

אני עכשוי בקמפיין של Agrael(הקמפיין של הInferno) בשלב שאני צריך לחצות את אדמות האלפים, בדיוק הרגתי את הדרואידים המניאקים האלה אבל נראה לי שאיחרתי את המועד כי הצבא של האלף ההוא חזק בטירוף... :<

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשימה האחרונה באיזה קמפיין אבל?

אני עכשוי בקמפיין של Agrael(הקמפיין של הInferno) בשלב שאני צריך לחצות את אדמות האלפים, בדיוק הרגתי את הדרואידים המניאקים האלה אבל נראה לי שאיחרתי את המועד כי הצבא של האלף ההוא חזק בטירוף... :<

גם אני במשימה הזאת התקדמתי לאט אבל יפה ואז פתאום משום מקום צץ לו איזה עם איזה 456 השיפור של הפיקסיות (שחכתי איך קוראים לו) ואיזה 250 בלייד-ראנרים ועוד איזה 15 דרקונים כאלה גם שחכתי איך קוראים להם, חיסל לי את הצבא תוך איזה 7 תורות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במשימה הזאת הצלחתי להרוג את הפרש האדום הזה ואז עזבתי את המשחק לאיזה חצי שעה ולא שמרתי ושחזרתי שכחתי שנשאר לי רק שתי קשתים גרועים...נכנסתי לקרב קל יחסית הפסדתי ואני לא מצליח להרוג את הפרש הזה שוב :s07:

מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה פשוט מופיע לך רק האוצר זה ממש לא כל כך קשה....אין לי מה להגיד לך פשוט תסתכל טוב במפה איפה זה ושאתה קרוב ומסמן עם הסוס נגיד על זה אז יופיע עקבות במפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל זה שאלתי איך משתמשים בהם :screwy:

אז הבעיה היא שעדיין לא מצאתי את המגפיים למרות שהייתי בטוח שכן, ולמרות שבאובג'קטיב כתוב שמצאתי אותם :nixweiss:

אני צודק שאני אומר שאמורים למצוא אותם בקריפט הזה שבתמונה ?

d8dh.jpg

אני תקוע בקטע הזה. זינתי את כל הUNDERGROUND כמעט, חוץ מהיצורים עם כמויות הLEGIONS, שזה קצת מטורף, העניין שאני לא מוצא את המגפיים האלה:

BOOTS OF LEVITATION . . . איפה ואיך אני לוקח אותם? כל שלושת מחילות הUNDERGROUND פתוחות בפניי (לקחתי את המפה של המגלה ארצות הזקן ההוא מהבניין עם הטלסקופ)ואני רואה את המבנה הזה, אבל לוחץ עליו פעמיים, ושום דבר לא קורה. הוא עדיין אומר NOT VISITED . . . מה הסיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה על Heroes 5 :

אפשר לשחק בו אחד נגד השני, לדוגמא אני ואחי משחקים באותו מחשב אחד נגד השני (כמו Heroes 3)

אם כן אז על מה לוחצים באפשרויות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע בקטע הזה. זינתי את כל הUNDERGROUND כמעט, חוץ מהיצורים עם כמויות הLEGIONS, שזה קצת מטורף, העניין שאני לא מוצא את המגפיים האלה:

BOOTS OF LEVITATION . . . איפה ואיך אני לוקח אותם? כל שלושת מחילות הUNDERGROUND פתוחות בפניי (לקחתי את המפה של המגלה ארצות הזקן ההוא מהבניין עם הטלסקופ)ואני רואה את המבנה הזה, אבל לוחץ עליו פעמיים, ושום דבר לא קורה. הוא עדיין אומר NOT VISITED . . . מה הסיפור?

הם אמורות להיות בבנין הזה, לי לקח שנה לעבור את זה כי לקחתי את המגפיים עם גיבור א', ושחכתי מזה וניסיתי לסיים את השלב עם גיבור ב' ולא הבנתי למה אני לא מצליח לחצות את הנהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע במשימה של המגייפים ( :bash:)

וקראתי את הת'רד אבל לא עזר!!

מצאתי את כל ה3 כניסות לunderground (יש אחד במצד ימין לטירה (קרוב ל3 מנהרות זהב), יש אחד ליד הזקן שאתה צריך לבקר אותו אחרי שאתה מקבל את המגפיים, ויש אחד ליד דרומית לטירה (ליד הלבה).

עכשיו אני לא יודע לאן להיכנס בשביל להגיע אל המגפיים!!

הסתובבתי בכל מקום, הרגתי כל יצור, והסתובבתי עם העכברולא מצאתי את הcrypt !! אפילו לא ראיתי מקום כזה!!

:s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05:

עריכה - בסוף עברתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה על Heroes 5 :

אפשר לשחק בו אחד נגד השני, לדוגמא אני ואחי משחקים באותו מחשב אחד נגד השני (כמו Heroes 3)

אם כן אז על מה לוחצים באפשרויות?

בטח שאפשר-

בדיוק כמו ב Heroes 3 תלחץ בתפריט על multyplayer>hot seat

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני תקוע במשימה של המגייפים ( :bash:)

וקראתי את הת'רד אבל לא עזר!!

מצאתי את כל ה3 כניסות לunderground (יש אחד במצד ימין לטירה (קרוב ל3 מנהרות זהב), יש אחד ליד הזקן שאתה צריך לבקר אותו אחרי שאתה מקבל את המגפיים, ויש אחד ליד דרומית לטירה (ליד הלבה).

עכשיו אני לא יודע לאן להיכנס בשביל להגיע אל המגפיים!!

הסתובבתי בכל מקום, הרגתי כל יצור, והסתובבתי עם העכברולא מצאתי את הcrypt !! אפילו לא ראיתי מקום כזה!!

:s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05: :s05:

ליד הבקתה שאתה מבקר יש ירידה (דרומית)

למטה אתה הולך צפונה פשוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...