Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי - עמוד 13 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

יש לי בקשה ממש חשובה שתתרום כאן לכולם . . .

זה לא שאני לא יודע לשחק, כן, גם אני גדלתי עם "HEROES 3" כשהייתי בן 16-17 וכן, גם אני סיימתי כרגע את משימה 4 בקמפיין הראשון (מצאתי את המגפיים המזויינות האלה) עם חזק עם איזה 50 ARCH-ANGELS, אבל אני מבקש אחת ולתמיד:

מישהו יכול בבקשה לפרסם איזה טיפים להתחלת בניית הערים, ניהול משאבים ואסטרטגיה כללית למשחק?! אני פשוט מנסה להבין את ההיגיון של המשחק יותר לעומק במקום לפעול ע"פ טבלאות מחירים, עדיפויות בנייה וכו' . . .מישהו מנוסה כמו לדוגמה: הבחור שאמר שהוא שיחק נגד חבר שלו ששיחק הרבה נגד המחשב וניצח, ובסוף שיחק נגדו (נגד אותו בחור) וכשאותו בחור כבש את כל המפה והגיע לטירה של החבר, היו לו רק שני גיבורים והוא בכלל לא ידע לשחק נכון מסתבר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 452
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה פסל?

יש בערך במרכז המפה דרואידים שעומדים במעגל - לך תהרוג אותם.

אם אני זוכר נכון, בדיוק ליד העיר הראשונה שאתה כובש יש בקתת Magi שמראה לך בדיוק לאיפה ללכת.

אחים!!!

תעזרו לי!!!

איך בדיוק אני מתחיל את המשימה הזו?

יש טיפים?

כל הזמן הגיליראן הזה מגיע לי עם איזה מיליון חיילים, ואני פשוט לא מצליח לנצח אותו!!!!!!!!!

איך התחלתם את השלב הזה בדיוק?!!?!?...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחים!!!

תעזרו לי!!!

איך בדיוק אני מתחיל את המשימה הזו?

יש טיפים?

כל הזמן הגיליראן הזה מגיע לי עם איזה מיליון חיילים, ואני פשוט לא מצליח לנצח אותו!!!!!!!!!

איך התחלתם את השלב הזה בדיוק?!!?!?...

אני הורדתי טרינר חחחחח המישחק יותר מידי קשה לדעתי :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישר על ההתחלה בלי להתמהמה תלך ותכבוש את העיר הראשונה, ותכבוש את כל המכרות הקרובים לעיר (אל תנסה להלחם בפיניקס כדי להגיע למכרה האחרון כי תפסיד הוא ממש חזק)

ואז תתחזק בהדרגה תחזק בעיקר את העיר שכבשת, ואז יבוא הגלירדין הזה ותנסה לנצח אותו (אני ממש בקושי הצלחתי, נשארתי עם איזה 30 DEMONS)

ואז אתה תקח ממנו ארטיפקט שנותן לך לבצא כישוף פרנזי שזה כישוף שימושי מאוד (!!!) ופשוט תתחזק ותתחיל להתפשט.

אני עדיין לא סיימתי את השלב אבל לפי הדרך הזאת אני עומד לסיים אותו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן אנשים!

מישהו יודע איפה צריך לחפור כדי למצוא את Tears Of Asha בCampain של האבירים?

חיפשתי בכל המפה והבנתי שזה צריך להיות באיזור South West אבל לא הצלחתי להגיע לשם אפילו לא מתחת לאדמה....

אם מישהו יודע בבקשה תגובות.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה השגת טריינר?!

תביאו דחוף, אבל דחוווף אתץ הטריינר הזה לכאן . . . לינק!

תודה. אני במשימה האחרונה במערכה הראשונה, וכל הזמן יש את הגיבורים האדומים שמגיעים אליי לטירה ומנסים לזיין אותי, ואני כל פעם הורג אותם, וקונה עוד חיילים, עוד שבוע, עוד חיילים. ושומר את הגיבורה מאחורי הטירה שלא ייגעו בה.

נ מ א ס לי להעביר את האצבע על ה ENTER מיליון פעם שיגיע עוד שבוע, עוד חיילים, עוד גיבור שיוריד לי מהם קצת וחוזר חלילה. מעצבן!!! תכנון מטומטם!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי בקשה ממש חשובה שתתרום כאן לכולם . . .

זה לא שאני לא יודע לשחק, כן, גם אני גדלתי עם "HEROES 3" כשהייתי בן 16-17 וכן, גם אני סיימתי כרגע את משימה 4 בקמפיין הראשון (מצאתי את המגפיים המזויינות האלה) עם חזק עם איזה 50 ARCH-ANGELS, אבל אני מבקש אחת ולתמיד:

מישהו יכול בבקשה לפרסם איזה טיפים להתחלת בניית הערים, ניהול משאבים ואסטרטגיה כללית למשחק?! אני פשוט מנסה להבין את ההיגיון של המשחק יותר לעומק במקום לפעול ע"פ טבלאות מחירים, עדיפויות בנייה וכו' . . .מישהו מנוסה כמו לדוגמה: הבחור שאמר שהוא שיחק נגד חבר שלו ששיחק הרבה נגד המחשב וניצח, ובסוף שיחק נגדו (נגד אותו בחור) וכשאותו בחור כבש את כל המפה והגיע לטירה של החבר, היו לו רק שני גיבורים והוא בכלל לא ידע לשחק נכון מסתבר .

:)

קרא את הסטיקים פה: http://heroescommunity.com/forumdisplay.php3?FID=2 (הירוס 3 זה משחק שטוב להתחיל איתו)

צבור ניסיון וטקטיקות.. אם תשחק באיזה חודש אחד כ8-9 משחקים עם אנשים אונליין(נסה לא לשחק נגד נובים אלא רק נגד טובים יותר ממך.. אם הם מבקשים על ריטינג, אז תירשם לאתר שהם מבקשים ואז תשחקו ואז הוא ידווח שאתה הפסדת אחרי המשחק-כנראה) אז תראה שיפור משמעותי מאוד אצלך בהבנת המשחק.

כשאתה משחק עם אנשים טובים נסה קצת להתחנף ולהגיד שאתה נוב ואם הוא יכול להסביר לך קצת דברים או לתת טיפים טובים. דבר על מה הוא בונה ראשון, מתי, באילו מצבים ואילו גיבורים הוא הכי אוהב....

אם אתה יודע רוסית טוב אז קרא פה: http://heroes.ag.ru/advices/ (חלק פה לא רק להירוס 5 אלא גם ל3\4)...

אני לא יודע אם כבר אפשר לשחק אונליין בהירוס 5 אבל נסה... :)

-----

הכרטיס מסך החרא שלי לא הצליח להפעיל את הירוס 5... :(:(:(

נישאר עם הירוס 3 בינתייםע ד שאני אקנה כ. מסך חדש..(בקרוב אני חושב)...

עריכה:

תודה. אני במשימה האחרונה במערכה הראשונה, וכל הזמן יש את הגיבורים האדומים שמגיעים אליי לטירה ומנסים לזיין אותי, ואני כל פעם הורג אותם, וקונה עוד חיילים, עוד שבוע, עוד חיילים. ושומר את הגיבורה מאחורי הטירה שלא ייגעו בה.

נ מ א ס לי להעביר את האצבע על ה ENTER מיליון פעם שיגיע עוד שבוע, עוד חיילים, עוד גיבור שיוריד לי מהם קצת וחוזר חלילה. מעצבן!!! תכנון מטומטם!!!

זו צורת המשחק הכי מטומטמת שיכול להיות. אל תפחד על הגיבורה. גלה כמה שיותר שטח בזמן הכי מועט שאתה יכול; כבוד טירות, נצח גיבורים של היריב ואסוף כסף והכי חשוב: פתח את הצבא שלך ואת הגיבור והקסמים כמה שיותר! צבור ניסיון בגיבור שלך(לא יודע אם בהירוס 5 יש גם EXPERIENCE כדי לעבור שלבים בגיבורים). אם יש בכותר החמישי בסידרה גם את הEARTH MAGIC, אז נסה להשיג אותו כEXPERT הכי מהר שאתה יכול. לוגיסטיקס ופאת'-פיינדינג זה גם דבר מאוד חשוב שיהיה. ארמור ואופנס - נסה להשיג אך לא חובה...

בהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Dima, חפרתי בשני האתרים שהבאת, לא מצאתי שום מדריך נורמלי למשחק.

הלינק הראשון מוביל ל 404 . . .

והלינק השני, אין שום סטיקי מועיל בכלל. היחיד שיש על איזו תחרות לא קשורה...

אולי מישהו ייתן לינק למשהו מועיל?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור מהגנה להתקפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעבור מהגנה להתקפה.

אוקיי, שכחתי לציין פרט קטן.

כבר הייתי בכל חלקי המפה, וקצת באנדרגראונד. העניין הוא שצריך להשמיד המו אוייבים בדרך, ואם אני נחלש, אז האוייב בטירה התחתונה חש את זה, ומכניס גיבור שלו אחיי לתוך האנדרגראונד שהורג אותי. ממש מדהים איך הוא חש באיזו נקודה בדיוק הגיבור שלו ינצח אותי ושולח אותו אחריו, או לחילופין בורח חזרה לטירה התחתונה עם הגיבור שלו אם שלי מתקרב לסביבתו והוא יותר חזק. ה במשחק הזה מדהים.

העניין הוא שמהפורטל העליון כל הזמן מגיע איזה שור ענק כזה ואני שומר את המלך בטירה (כי הוא קיבל את כל הARTIFACTS וכקללות במהלך המסעות שלי ברחבי המפה. הייתי מזמן כובש את הטירה מלמטה, כי הסתובבתי סביבה המון פעמים, ובגלל השער הזה שמגן עליה (אני חייב להרוג את כל ה פאקינד LEGIONS בפנים בשביל להגיע מטר אחד למעלה לטירה האדומה) אני לא יכול כי אני חלש מדיי וכל הזמן הורגים אותי.

אולי איזו טקטיקה אחרת? כי האסטרטגיה שלי לטווח ארוך בכל זאת תנצח. אני פשוט אעביר עוד אלפי שבועות עד שיהיה לי 1000 מכל ייצור(למעט שלושת הכי חזקים) בעיקר אני מחכה לכח קשתים מטורף . . .

אני פשוט מחפש קיצור דרך עם איזו טקטיקה חזקה . . .

*הטירה שלי מפותחת במלוא הדרה ויש גישה לכל ייצור או בניין. פשוט נשבר לי הזיין עם האדומים הרובוטים האלה שבאים כמו שעון כל פעם שאני אוסף מחדש 65 אלף מזומן. :s07:

אגב, דימה, חפרתי באתר שוב פעם ולא מצאתי שום דיון מועיל עם טיפים יפים. איפה אתה מוצא אותם שם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך למצוא שלושה אובליסקים.

כל אחד מהם חושף חלק אחר של מפת האוצר.

כאשר תראה את כל המפה, לך לאיקס שמופיע שם ותחפור בור. (לוקח תור שלם)

אצלי הוא היה קצת מימין לטירה, יש שם איזה קרחת יער ושבילים ויש באמצא הקרחת יער שיח.

משבצת אחת מתחתיו זה היה קבור.

(אני מניח שזה לא משתנה רנדומלית ממפה ממשחק למשחק, אבל לך תדע)

עריכה:

Koss, אני לא זוכר.

אם הוא כותב שמצאת אותם, אז מצאת אותם.

תפתח את המסך של הגיבור (לחיצה כפולה על האייקון שלו) ותעבור למסך של הציוד.

אני בטוח שתראה אותן שוכבות בתיק. (במשבצות למטה)

ליד איזו טירה מדובר???

רשום לי שזה צריך להיות בSOUTH EAST אבל זה בכלל איזור הלבה ובמפה יש יער....

בבקשה עזרה...תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...