Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי - עמוד 16 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

מי שלא הגיע לאמצע משימה 5 במערכה 1 שלא יקרא - ספוילר לסיפור לפניכם (!).

אני מעביר את הגיבור מעבר לGARRISON והכל בסדר, יש סרט ומופיע הפרש האדום מקצה ימין תחתון של המפה.

אח"כ הם נפגשים, איזבל מגיעה ויש סרט סוף שבו המלך מת, כתוב לי שהמשימה הסתיימה ויש תמונה של כפריים שמחים כאלה, וזהו. זה שומר ועובר למסך הראשי אוטומטית, ושום מערכה חדשה לא נפתחת לי . . . מה הסיפור? אני צריך לנצח את הפרש האדום או משהו?

* הצלחתי לאסוף עוד טיפה כוחות ולנצח את הפרש האדום עם איזבל וזה עדיין מראה את סרט מותו של המלך ועושה את אותו סוף מוזר בלי אפשרות להתקדם בכלל . . . ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 452
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם שם, ועשיתי את כל המשימות כולל למצוא את ה-tears of asha וכבשתי את גריסון, אבל לא הופיע לי שום סרטון

אומרים לי שאני צריך למצוא את ניקולאי

חרשתי את כל המפה ולא מצאתי אותו, מישהו יכול לזרוק איזה עצם? ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צא ותתקוף אותם.

בפינה הימנית תחתונה יש גאריסון שאתה צריך לכבוש.

אז זהו שאם אני יוצא לתקוף אותםיבוא החיילים האחרים(של הדיימונז) ויתקפו לי את הטירה ואם אתה רוצה לכבוש את הטירה שלהם צריך לעבור באיזה מחסום כזה שהם שמו שם חיילים, ואם הצבא שלי אין לי יכול לנצח אותם!!!

האם לחכות להם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאם אני יוצא לתקוף אותםיבוא החיילים האחרים(של הדיימונז) ויתקפו לי את הטירה ואם אתה רוצה לכבוש את הטירה שלהם צריך לעבור באיזה מחסום כזה שהם שמו שם חיילים, ואם הצבא שלי אין לי יכול לנצח אותם!!!

האם לחכות להם?

תשמע אתה חייב לאסוף כוחות ולכבוש רק את הגאריסון התחתון הימני. שום דבר מעבר. ותמיד תשאיר איזה גיבור בטירה בינתיים שישמור עליה(ותקנה חיילים כל שבוע מן הסתם).

תמצא את ה3 האובליקסים ותפתור את הפאזל,הבאתי עמוד קודם. תמצא את האוצר ותמשיך עם הסרטים משם.).

מישהו יעזור לי עם התקיעה המוזרה שלי(או שאני פשוט מפספס איזו משימה . . . אחרי שהפרש האדום מופיע,כשכתוב שהפרש האדום מנסה לעצור את ההתקדמות של ניקולאי . . . מה צריך לעשות ? יש משימה שכתוב שם במגילה :

DELIVER MESSAGE TO NIKOLAI או משהו כזה. מה צריך לעשות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו אני פשוט לא יכול!!!

אני אוסף

של 200 קשתים, 30 אבירים ואני בא ללכת לתקוף את הדיימנז ופשוט אי אפשר נתקלתי באיזה אחד בדרך שקרע אותי היה לו איזה 50 שטנים וכל מיני פשוט אי אפשר ככה ואני משחק על normal !!! :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לאחר שניסיתי 16 פתרונות שונים לאותו מצב מביך שבו אחרי שסיימתי את המערכה הראשונה עם הסרט על מותו של המלך וקבלת המסך: "MISSION END"

ולאחר שהוקפצתי אחרי זה למסך הראשי של המלחמות ולא מצאתי את המערכה השנייה- פתוחה, ובעצם לא יכולתי להמשיך אותו . . . :'(

אחרי הערכת מצב של מה שהיה, מול מה שמחכה לי במערכות אחרות - מחקתי את המשחק לצמיתות.

באמת שאחרי מערכה אחת שלמה עם ה HEAVEN וממילא בסופה כבר שיחקתי עם של ה DEMONS יחד עם של HEAVEN ולמדתי מה מו מי), ממצים את המשחק ולאחר ששיחקתי בHEROES 3 ומשחק זה לא חידש כמעט כלום (וזאת אני אומר אחרי השלמת מערכה שלמה) - אני לא רואה שום צורך להמשיך ולשחק ב HEROES V.

ניפגש ב Heroes VI חברים ב2009 (עד אז יצאו עוד כמה חבילות הרחבה שיסחטו כסף עם יחידות מונפצות ל-V ובכלל יהיה מדכא) סלאם עליכום :hi:

אני עובר לשחק ב HITMAN 4: BLOOD MONEY

נ.ב - מקווה שעזרתי רבות לחלק מכם.

נ.נ.ב - בברכת עד מתי אוגוסט 03?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה אנשים!

זה ממש חשוב...

סיימתי את המשימה של REARS OF ASHA ואז שלחתי את GODRICK לכיוון המלך ואז היה סרט ארוך והמשחק העיף אותי לMENU...

מה נסגר?

האם זה אומר שסיימתי את כל המשימות עם האבירים?

מה עושים עכשיו?

(דרך אגב...לא נפתחו לי אופציות בMENU בנוסף)

אשמח לתגובות!!!

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עוד פעם הולך לCampign ושם אמור להיפתח לך קמפיין חדש שנקרא The Cultist או משהו כזה.

לא נפתח לי שום דבר....הCLUTIST בצבע אפור....אני לא יכול ללחוץ על זה...

יכול להיות שיש לי בעיה בגירסה...

מה אני עושה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב לאחר שניסיתי 16 פתרונות שונים לאותו מצב מביך שבו אחרי שסיימתי את המערכה הראשונה עם הסרט על מותו של המלך וקבלת המסך: "MISSION END"

ולאחר שהוקפצתי אחרי זה למסך הראשי של המלחמות ולא מצאתי את המערכה השנייה- פתוחה, ובעצם לא יכולתי להמשיך אותו . . . :'(

אחרי הערכת מצב של מה שהיה, מול מה שמחכה לי במערכות אחרות - מחקתי את המשחק לצמיתות.

אני לא מאמין, ואני חשבתי שאני היחיד שזה קרה לו . . .

בכל מקרה אחי, אין לזה פתרון לפי דעתי ואני ממליץ לך לקבל את מסקנותיי הנ"ל (זה חלק מהציטוט מההודעה שלי למעלה בעמוד). אני רואה שכלל לא קראת את הפוסט , כי אם הודעות שלי בעמודים 23-2 מעלייך מדברת בדיוק, אבל בדיוק על אותו הדבר - ואח"כ אתה שואל בדיוק, אבל בדיוק את אותו הדבר - תסיק מסקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...