Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי - עמוד 14 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

גם אני תקוע באותו מקום.....כבר שבוע.....אני לא מוצא כלום!!!!

בבקשה עזרה....

מה הבעיה??

מצאת את שלושת האובליסקים?

הם הראו לך מיקום במפה עם X עליו?

לך תחפור שם בור.

קשה. ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 452
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טיפ חשוב לכולם:

ברגע שיש מעל מספר מסויים של saveים לוקח המון זמן להיכנס למסך של save / load

להערכתי זה מתחיל להיות מורגש בערך ב20 קבצים ובערך ב50 זה כבר בלתי נסבל.

תכנסו לספריה של "המסמכים שלי" ואז ל"המשחקים שלי" ותכניסו את כל הsaveים מהשלבים הקודמים לתוך ספריה נפרדת.

ככה יהיה מספר קטן של קבצים ולא תבזבזו זמן בהמתנה מיותרת.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Hey guys

sorry for the english, I need to install hebrew but the CD is not arround

hope you can help me aniway:

I can't run Heroes 5. first here is some detail about my pc

Radeon 8500 64MBLE (palit), leatest drivers from palit's web are installed

AMD barton 2500+

512MBDDR166

generally my PC is ok, no ather problems

when i start Heroes 5 when it is the demo version or the full ver, an erroe windo coms up

i can't see the error its self because the :game" window hide it

all i can do is press ENTER ot ALT F4 to close that window then the game close with it

I have a friend with 3 ti 200 with 64MB and he is running HEROES 5 on the minimum quality 640\480

still it runs OK about 35 FPS and higher

is the RADEON8500 need a patch that still not reales? some one els there with a same try to run this game?

thanks

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הUNDERGROUND?/איך מגיעים לשם?

יש לי חברים שיש להם HEROES 3והם סיפרו לי על זה... :-\

זה מין "אדמת השאול" של HEROES 5 שקוראים לה גם UNDERGROUND כי הכניסה אליה היא בדרך כלל דרך PORTALS, או דרך מדרגות שמובילות אותך מתחת לאדמה. בדרך כלל זו או ארץ השדים, או מערות תת קרקעיות מלאות מפלצות שנמצאות לצידי הדרך ובדר"כ לא מפריעות (אלא אם כן הן שומרות על משהו, כמו מחצבים או ארגז ARTIFACTS), ואז אתה חייב להילחם בהם בשביל לעבור הלאה בדרך, או להשיג את הARTIFACT/מחצבים.

Hey guys

sorry for the english, I need to install hebrew but the CD is not arround

hope you can help me aniway:

I can't run Heroes 5. first here is some detail about my

Radeon 8500 64MBLE (palit), leatest drivers from palit's web are installed

AMD barton 2500+

512MBDDR166

generally my is ok, no ather problems

when i start Heroes 5 when it is the demo version or the full ver, an erroe windo coms up

i can't see the error its self because the :game" window hide it

all i can do is press ENTER ot ALT F4 to close that window then the game close with it

I have a friend with 3 ti 200 with 64MB and he is running HEROES 5 on the minimum quality 640\480

still it runs OK about 35 FPS and higher

is the RADEON8500 need a patch that still not reales? some one els there with a same try to run this game?

thanks

חפרתי(איזה 15 דקות רק בשביל משהו מובן מאליו - ביזיון) . . . בכל מקרה, מצאתי את הדרישות הרשמיות באתר היצרן:

http://ubisoft.custhelp.com/cgi-bin/ubisoft.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=10893&p_created=1138054317&p_sid=eOWWaW7i&p_accessibility=0&p_lva=&p_sp=cF9zcmNoPTEmcF9zb3J0X2J5PWRmbHQmcF9ncmlkc29ydD0mcF9yb3dfY250PTImcF9wcm9kcz04OCwxNDM5JnBfY2F0cz0wJnBfcHY9Mi4xNDM5JnBfY3Y9JnBfc2VhcmNoX3R5cGU9YW5zd2Vycy5zZWFyY2hfbmwmcF9wYWdlPTE*&p_li=&p_topview=1

==============================================================================

Minimum Requirements for Heroes of Might & Magic V

Question

What are the minimum requirements for Heroes of Might & Magic V?

Answer

In order for the game to run properly, your MUST meet or exceed these minimum requirements:

Supported OS: 2000/XP (only) (XP recommended)

Processor: 1.5 GHz Pentium IV or (2.4 GHz recommended)

RAM: 512 MB

Video Card: 64 MB 9.0c-compliant video card (128 MB recommended) (see supported list*)

Sound Card: 9.0c-compliant sound card

DirectX Version: 9.0c or higher (included on disc)

CD-ROM: 12x CD-ROM (or 4x -ROM for limited edition)

Hard Drive Space: 2 GB free

Peripherals Supported: -compatible mouse and keyboard

Multiplayer: connection

*Supported Video Cards at Time of Release

NVIDIA 3/4/FX/6 families (GeForce 4 MX NOT supported)

ATI 8500/9000/X families

Matrox Parhelia

Laptop versions of these cards may work but are NOT supported.

=================================================

אני חושב שתמיכה בDirectX 9.0C עוצרת אותך . . .אבל בניגוד לזאת, כתוב שהכרטיס שלך נתמך . . . אולי תנסה לשדרג לדרייברים של ATI ולא של . . .

=====================================================================

עזרתי, עכשיו תעזרו לי . . . ;)

שאלה: אני עדיין בסוף משימה אחרונה במסע הראשון של המלכה.

כבר הצלחתי לכבוש את הטירה התחתונה ע"י טקטיקה מצויינת . . . יש קסם בעמוד ה"מסעות" שמשגר אותך ממקום אחד למקום קרוב לו, וככה בעצם לא הייתי צריך להילחם במפלצות שבשער ליד הטירה התחתונה אלא פשוט קפצתי מעליו וכבשתי אותה.

בעיה. הייתי בפורטל בצד הימני-אמצעי של המפה ואני לא מצליח למ וא מאיפה באים כל 10 תורות מפלצות אדומות.

1)או מהפורטל התחתון אמצעי במפה

2) או מהפורטל בדיוק באמצע המפה קצת ימינה.

* זה נראה כמו מסע בין כוכבים כזה WARP HOLE . . .

מה יש שם מתחת לאדמה, טירה או שתי טירותאו מה הסיפור של השוורים האדומים האלה שמעצבנים אותי?

*תודה לכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, סוף כל סוף עברתי את השלב עם הגיליאן הזה...

קראתי בפורום של גיים ספוט מה לעשות, וזה אכן עזר =].

פשוט צריך כמו שאמרו לכבוש את הטירה הראשונה כמה שיותר מהר, פחות משבוע ראשון, ובשום פנים ואופן לא לשפר שום בניין בטירה של הדימונס!!!

למעט הבניינים שנותנים לכם משאבים וכסף!!!

ישר לנסות לכבוש את שני מכרות הזהב שיש ליד הטירה הזו, ולהגיע למצב של עיר בירה בטירה הראשונה, ככה שיהיה המון כסף!!

כמו כן לנסות ולהישאר כמה שיותר עם הצבא של הדימונס, עד שהם מתים..ונגמרים פשוט... :smile1:

עוד דבר חשוב שצריך לדעת הוא שלא מומלץ בכלל להיות מעורבבים עם שני הצבאות באותו גיבור, כי פשוט לא יהיה לכם יותר מורל עם החיילים שלכם!!

אז שימו לב לזה!!!

----

אחרי שמתחילים להתחזק קצת, לא מומלץ לשפר מהר את הבניינים שלכם, כי אז יגמר הכסף שלכם, ומהר!..

תגיעו עד לרמה של הבלייד דנסרס, ועד שלא תשפרו עד אליהם, לא מומלץ לעבור הלאה עם רמת החיילים...

יעברו כמה שבועות טובים עד שהגיליאן הזה יופיע, ועד אז מומלץ להימנע מלהילחם עם חיות חזקות, כדי לשמור טוב טוב על הצבא שלכם..

כמו כן, עוד כשאתם נמצאים עם הצבא של הדימונים, מומלץ להשתמש עם הקסם של HELL GATE, כדי שהיריבים שלכם יהרגו את השיכפולים שאתם עושים!.

----

אחרי שהתחזקתם מספיק, והגיליאן הזה מתחיל להופיע, לכו ותנסו לכבוש את הטירה שנמצאת בצד שמאל למעלה, היכן שהפניקס נמצא ומפריע לכם...

בחייים, אבל בשום אופן לא להשאיר בטירה שכבשתם!!, אחרת הוא פשוט יבוא אליהם לטירה ויהרוג אותם!!!

----

אחרי שכבשתם את הטירה השנייה, פשוט זה משחק של חתול ועכבר...גיליאן ירדוף אחריכם, ואתם פשוט מתחזקים עם משני טירות שונות, כמות הצבא שלכם עולה תמיד כפליים מזה של גיליאן, כי הרי לו נשארת רק טירה אחת, ועוד גיבור אחד נורא חלש שיש לו.

לכו ותהרגו את הדרואידים שפשוט מעצבנים בכך שאחרי כל שבוע שעובר הם מוסיפים בדרך עוד פיקסלים מעופפות!! (או איך שלא קוראים להן...)..

אחרי זה, לכו וכבשו את הטירה האחרונה שלכם, ואז תאמינו לי את תיהיו מספיק חזקים כדי להביס אותו, למרות שהוא עדיין נורא קשה!

-----

הצבא שלו מגיע בד"כ למספרים של:

19-25 דרקונים

49-55 עצים

75-90 חדי קרן

82-100 דרואידים

216-230 קשתיות (שהם נורא נורא חשובים לצבא שלכם!!!)

324-350 בלייד דנסרס..

550-600 פיקסליות מעופפות...

->אם הוא הגיע למצב כזה ואתם עדיין לא ברמה של לפחות 20-30 חיילים מכל דרג יותר ממנו, חבל לכם על הזמן!!! :nono: :nono:

מקווה שעזרתי!! :yelclap::xyxthumbs::hi:

עכשיו אני במשימה אחרי, ותאמינו לי זה לא ממשיך ליהות קל...!! :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה:

אני בקמפיין הראשון בשלב החמישי-

בפעם הראשונה עם הפרש (לא הפרשית)

אני משחק ומשתלת על הממלכה שמסומנת במפה, אחרי זה:

אחרי איזה 2 פעמים שאני מעביר את הזמן (כשניגמר השבוע)

רשום לי LOST ואני נפסל...

למה? מה אני צריך עוד לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה:

אני בקמפיין הראשון בשלב החמישי-

בפעם הראשונה עם הפרש (לא הפרשית)

אני משחק ומשתלת על הממלכה שמסומנת במפה, אחרי זה:

אחרי איזה 2 פעמים שאני מעביר את הזמן (כשניגמר השבוע)

רשום לי LOST ואני נפסל...

למה? מה אני צריך עוד לעשות?

אתה בטח צריך להספיק עוד משהו בתחום השבוע, עוד "מיני-משימה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הבעיה??

מצאת את שלושת האובליסקים?

הם הראו לך מיקום במפה עם X עליו?

לך תחפור שם בור.

קשה. ::)

כן, אבל אני לא מזהה את המקום שמופיע לי...ועם כל ה3D זה יכול להיות ברבה מקומות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

והיא?

אתה צריך לשחרר את הגיבורה:

תעקוף את הטירה מצד ימין מייד כשאתה רק רואה אותה, תילחם במגינים של הכלא ואז תכבוש את הטירה וזהו . . . וצפה להתחלה של סיוט שבו כל כמה שבועות מתקיפים אותך שוורים גיבורים אדומים של האופל . . . אני כבר בחצי של המשימה הזאת. טיפם להמשך, תקרא בהודעות שלי למעלה, בלעדיו לא תעבור את המשימה . . .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אבל אני לא מזהה את המקום שמופיע לי...ועם כל ה3D זה יכול להיות ברבה מקומות...

נו באמת, אני לא יכול לראות דרך הרשת את המפה שהוא מראה לך ::)

אתה בטח צריך להספיק עוד משהו בתחום השבוע, עוד "מיני-משימה"

יש לך בצד ימין מעין כפתור עם זכוכית מגדלת.

תלחץ עליו ותראה את המשימות שאתה צריך לבצע.

אם אני זוכר נכון זה בסך הכל לכבוש איזה טירה מסויימת תוך שבוע + לשחרר את המלכה.

אגב, esaly - באותו מסך יש גם כפתור למפה שהאובליסקים מראים לך.

תסתכל עליה טוב טוב ותחפש סימנים מזהים ואז תעקוב אחרי המפה.

:xyxthumbs:

בעיקרון בשלב הזה אי אפשר לכבוש את הטירה של האדומים, אבל אפשר לחסום לו את השער.

שמתי את הגיבורה ממש בכניסה אל השער והוא לא הוציא יותר גיבורים החוצה.

ואז צריך רק לכבוש את השער התחתון עם הטמבל השני ולברוח מהר עם הגיבורה. (אתם תראו :lol:)

לכל מי שתקוע בשלב שצריך להזיק עזרה מניקולאי, או בשלב שצריך להילחם באלף החזק+הדרואידים או בשלבים שאחרי זה - תתכוננו.

אני מסיים את השלב האחרון של הקמפיין השלישי והמשחק הופך לקשה בצורה לא הגיונית! (ולא מאוזנת)

יש לפחות שני שלבים בדרך שעברתי עם יותר מזל משכל.

כמעט בכל שלב צריך להשלים איזה משימה כמו להילחם באיזה גיבור או לכבוש איזה עיר ותמיד יש להם מספר קבוע של הרבה יותר מידי חיילים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו באמת, אני לא יכול לראות דרך הרשת את המפה שהוא מראה לך ::)

תביאו לינק לאתר שנותן אירוח חינם. אמרו לי IMAGESHACK.COM או משהו אבל זה מין פורטל לאתרים אחריםואני לא יודע איך להעלות לשם חינם. עשיתי של הפאזל ושל אותו מקום איך הוא נראה באמת במשחק שכולכם תראו . . . משהו יפה. איך אני מעלה את זה לאתר שיחזיק צפייה של הרבה אנשים בחינם (GEOCITIES ממש חרא בזה ואחרי צפייה של כמה גולשים בו זמנית, כותב שאין די רוחב פס).

אם אני זוכר נכון זה בסך הכל לכבוש איזה טירה מסויימת תוך שבוע + לשחרר את המלכה.

ראה תגובה שלי מעליו

בעיקרון בשלב הזה אי אפשר לכבוש את הטירה של האדומים, אבל אפשר לחסום לו את השער.

שמתי את הגיבורה ממש בכניסה אל השער והוא לא הוציא יותר גיבורים החוצה.

ואז צריך רק לכבוש את השער התחתון עם הטמבל השני ולברוח מהר עם הגיבורה. (אתם תראו :lol:)

איזה בבל"ת מטורף . . . הטירה הזאת ניתנת לכיבוש הכי קל שבעולם, אם רק תשתמש בקסם המסעות . . . כשאתה ליד הGASRRISON שלפני הטירה, תלחץ על ספר הקסמים בצד ימין למטה, ותראה את הקסם שנותן לך (כמו בהארי פוטר) "להתעתק" ממקום למקום . . . פשוט תתעתק מאחורי הGARRISON הזה, ותכבוש את הטירה. קלי-קלות. זה לקח לי כמה שעות לחשוב על פתרון, ואחרי חפירה בכל הקסמים מצאתי משהו מועיל באופן מטורף.

* אגב ככה אתה גם "קופץ" מאחורי כל מיני מפלצות בדרכים עם כמויות LEGIONS שאתה לא יכול לנצח.

*כל פעם שתעבור ליד באר, תלחץ עליה על מנת למלא מחדש את כח הקסם שלך ! ! !

========================================================

SPOILER (!!!) אוקיי. באותה משימה(מערכה ראשונה,שלב 5) אני בסוף, ראיתי את הסרטון שבו המלך מת, ואשתו הפכה למלכה במקומו. העניין הוא שכתוב סוף משימה, ואני עובר לתפריט המשחק אוטומטית, ואין לי אפשרות להתחיל את המערכה הבאה . . . צריך אולי להרוג את הלורד האדום לפני שהוא הורג את המלך?! עשיתי משהו לא נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...