Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי - עמוד 7 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Heroes Of Might And Magic V - הדיון הראשי

LazyBoy

Recommended Posts

• תגובות 452
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי GF 5500 המשחק יעבוד אצלי יפה??

לא מוכרח על המקסימום אבל אני גם לא רוצה שהוא יהיה על המינימום...

הוא יראה ויבוד בסדר?

*אני יודע שסדרת FX כישלון של ואין לה תמיכה טובה ב DX9 ("כי הכרטיס נוצר בילדותו של DX9")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי GF 5500 המשחק יעבוד אצלי יפה??

לא מוכרח על המקסימום אבל אני גם לא רוצה שהוא יהיה על המינימום...

הוא יראה ויבוד בסדר?

*אני יודע שסדרת FX כישלון של ואין לה תמיכה טובה ב DX9 ("כי הכרטיס נוצר בילדותו של DX9")

יעבוד על בינוני-

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מה שדלף היא לא הגרסא המלאה, גם בגלל שבקושי יש מפות לHot seat ( מה ש-מאוד- מדאיג אותי, כי אין אדיטור)

וגם יש פה ושם באגים..

אז או שיצאו מלא פאצים, או שאני מקווה מאד שזו לא המלאה.. או שאולי ב collectors edit יהיה עוד דברים

עוד דבר מעצבן, זה שהגיבור מתקיף, אבל אי אפשר להתגונן מפניו.. הוא כמו קשת, רק שאי אפשר להרוג אותו, לא ממש כיף. :\ (מה גם שגיבורים עם חרבות, לא קשתים, יכולים להתקיף כשיש לך חומות מלאות לא שבורות בטירה.. wtf?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אבל גם לא צריך להרוג את הגיבור כדי לנצח, והוא גם לא חזק במיוחד

זה פשוט תוספת שנועדה לעשות גיבורים שממוקדים בקרב ליותר יעילים, כי בהירוז 1-3 הירוז שלא עושה קסמים היה חסר ערך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מה שדלף היא לא הגרסא המלאה, גם בגלל שבקושי יש מפות לHot seat ( מה ש-מאוד- מדאיג אותי, כי אין אדיטור)

וגם יש פה ושם באגים..

אז או שיצאו מלא פאצים, או שאני מקווה מאד שזו לא המלאה.. או שאולי ב collectors edit יהיה עוד דברים

עוד דבר מעצבן, זה שהגיבור מתקיף, אבל אי אפשר להתגונן מפניו.. הוא כמו קשת, רק שאי אפשר להרוג אותו, לא ממש כיף. :\ (מה גם שגיבורים עם חרבות, לא קשתים, יכולים להתקיף כשיש לך חומות מלאות לא שבורות בטירה.. wtf?)

מצטער להודיע לך אבל כנראה זה ההפצה הרשמית עפ"י NFOrce

http://www.nforce.nl/index.php?switchto=nfos&menu=quicknav&item=viewnfo&id=104549

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו...בואו נעבור לנושא אחר..

שאלה:

יש כבר צ'יטים למשחק?

כי אני לא מצאתי..

אני כבר נמצא בקמפיין של הדיוולס, ואני תקוע במפה השלישית במשימה שאני צריך להרוג את האלף הזה...

הבעייה היא שהוא שורץ במפלצות, וגם אם אני אתחזק בעוד 1000 תורים, אני לא יגיע לחוזק שלו... :nixweiss:>:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

גם אני בדיוק נמצא בשלב הזה.

אני כבר שולט בכל הערים אבל הוא פשוט חזק בצורה מזעזעת.

נראה לי שאני אתחיל את השלב הזה מההתחלה, עכשיו שאני יודע בדיוק איפה נמצאת כל עיר אני אמחץ אותו.

כבר הרגת את כל הדרואים במעגל הקסם הזה?

אני עוד לא הגעתי לזה, ונראה לי שבגלל זה הוא התחזק כל כך. הרי כל הזמן אתה מקבל הודעות שהם "מעודדים צמיחה" של היצורים האלפים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...