האם כדי לכסוך ולקנות PS3 או לכסוך ולקנות PC חדש וגם בשקשר למשחקים איפו הג... - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדי לכסוך ולקנות PS3 או לכסוך ולקנות PC חדש וגם בשקשר למשחקים איפו הג...

Pease Brother

Recommended Posts

תשמע להווה אין בכלל בכלל מה להשוות בין גרפיקה של קונסולה לגרפיקה של עד ליצאה של DX10 ומשחקים כמו CRYSIS ההבדל הוא ממש ממש גדול!

בכל זאת עדיף מחשב אבל עדין אתה צריך לחסוך הרבה

מחשב למשחקים שיגעה לרמה הכי קרובה לPS3 זה משהו כמו 6-8 אלף !

(PS9*2(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חבר שלי קנה את הXBOX360 אבל הוא עדין לא קנה משחק ל360 אלא יש לו 2 שגם תומך ב360 וזה גרפיקה מכוערת!!!

בכל מקרה לי לא נוח לשחק משחקי מירוץ, ספורט, יריות מPS או או GAMECUBE אני מעדיף מחשב זה הרבה יותר נוח לי!!

עכשיו שמעתי שהPS3 אמור לעלות המון!! + הPS3 לא יפעיל משחקים צרובים צריך לחכות 4-6 חודשיים אם לא יותר עד שיגלו דרך לפרוץ את זה אחרי זה כל משחק לPS3 יעלה המון כסף פשוט לא שווה לי

אני מעדיף לקנות מחשב ב8,000-10,000 ש"ח ולהפעיל כמעט כל משחק בגרפיקה לא פחות טובה משל הPS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קנה את הXBOX360 אבל הוא עדין לא קנה משחק ל360 אלא יש לו 2 שגם תומך ב360 וזה גרפיקה מכוערת!!!

בכל מקרה לי לא נוח לשחק משחקי מירוץ, ספורט, יריות מPS או או GAMECUBE אני מעדיף מחשב זה הרבה יותר נוח לי!!

עכשיו שמעתי שהPS3 אמור לעלות המון!! + הPS3 לא יפעיל משחקים צרובים צריך לחכות 4-6 חודשיים אם לא יותר עד שיגלו דרך לפרוץ את זה אחרי זה כל משחק לPS3 יעלה המון כסף פשוט לא שווה לי

אני מעדיף לקנות מחשב ב8,000-10,000 ש"ח ולהפעיל כמעט כל משחק בגרפיקה לא פחות טובה משל הPS3

HALO 2 לא תוכנן ביכלל ל360 :kopfpatsch:

הוא רץ דרך אמולטור ל360 יש מישחקים אם גרפיקה מעולה

השאלה הגדולה זה המחיר ואיזה מישחקים אתה אוהב

אני אישית שם עין על למרות שהגרפיקה אמורה להיות הרבה פחות טובה מה360 והPS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:silly: בטח שתקנה !! זה הכי שווה !!

הוא שמצד שני עם המחשב הזה שיש לך עכשיו !! עם הוא טוב !! אז תקנה PS3

לא יודע מה הייתי עושה במקום כך ..

יודע מה PS3 שווה יותר קודם כול תראה מה הוא יכול לעשות וכול השטויות האלו איזה גרפיקה תהיה שם ואז תחלית !!!!!!

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כיום מחשב חזק כמו הפלייסטיישן 3.

אבל זה דבר ברור, ואני מאמין שעוד שנה שנתיים יהיו כבר מחשבים ברמה של הפלייסטישן 3.

כשהגרסא הבאה של הקונסולה תצא רק עוד איזה כמה? 5 שנים?

ובכלל אני מעדיף מחשב כי הוא לא רק משחקים.

אפילו אם אני קונה PS עדיין אני יהיה זמן רב על המחשב, הרי לא משחק כל היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה חייב לשפר את השגיאות כתיב שלך,הם נוראיות!.

דבר שני: קח 360. יותר זול, יותר משחקים כנראה יצאו לו לפי מה שראיתי ו הLIVE נראה מעולה.( שאל את מנהל הפורום :P)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה בולשיט כתבת, נתחיל בזה שהבעיה שלך היא בבסיס, והיא שאיי אפשר להשוות חומרה של קונסולה לחומרה של , הם עובדים בצורה שונה.

הכל נתונים יבשים ואין שום הוכחה.( וגם לא תהיה, כי אין משחקים בעלי אותו מנוע שמותאמים לאותם גראפים),

מעבד ה-CELL לא כ"כ חזק כמו שאתה חושב, אז יש לו 8 ליבות, זה לא יתן לו יתרון גדול כי משחקים ברזולוציה גבוהה דורשים הרבה יותר מהמעבד הגרפי מאשר המעבד הראשי, ולגבי הליטוגרפיה של המעבד, מה שלדעתי אין לך מושג על מה אתה מדבר, לא תשפר ב-40% את פליטת החום, מה שכן היא תוריד את מחיר המעבד מה שיוריד את מחיר הקונסולה.

לגבי המעבד הגראפי של ה-360, תסביר לי איך המעבד הגרפי מבוסס על ה-X1600 (המובסס על ליבת rv530 אם זכור לי נכון) בעוד הוא מבוסס על ליבת R520?!

doom 3 לא משחק כבד בימינו, לעומתו cod 2 ו-oblivion כן, ולגבי ההשוואה המדהימה שלך של כרטיס דור קודם לכרטיס בן ימינו כו שהזכרתי למעלה, איי אפשר להשוות מעבד ומנוע גרפי למחשב לאחד לקונסולות,הRSX פותח בזמן סדרת ה7800 ולכן לא יהיה חזק מהם.

טרנזיסטורים, אומרים לנו בידיוק כלום.

איפה אתה רואה שגיעות כתיב \:???

כאן :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגראפיקה של ps3 תהיה יותר טובה משל המחשב!

תקראו

מעבד ה - CELL.

מספר חישובי המעבד הזה ב - FPC SPEED הוא כפול משל ה - 360. כן, כפול. ופי 35 מזה של ה - PS2.

נכון שני המעבדים במהירות 3.2, אבל הארכטקטורה ב - CELL בחילוק ל - SPE גורם לחישובים מהירים כמו ברק למתכנתים.

בנוסף CELL יופק בתהליך של 65N במקום 90N, שיגרום להפקת חום פחות ב - 40% ומחיר נמוך לקונסולה. לעומת ה - 360 שמתחמם מעל ומעבר

וגורם לבעליו עצבים על כך שהוא קורס. וה - 360 יעבור לתהליך 65N רק אחרי יציאת ה - PS3.

רק בשביל לשים אתכם בקנה מידה:

המחשב שלי מעבד 3000 עם 2 ג'יגה , מריץ בקושי שידור HD של 720p. ובטח שכמעט ולא מריץ 1080p.

CELL הוא כל כך חזק, שהוא יכול להריץ 12 ערוצים של 1080p באותו זמן.

כרטיס מסך ה - RSX.

רק להזכיר לכם שג'יפורס 6800 אולטרה מריץ DOOM3 על רזולציית HD עם פילטרים מעל 60 FPS חלק.

עכשיו קחו בחשבון שה - RSX כה חזק שהוא יותר חזק משני כרטיסי ג'יפורס 6800 אולטרה, כן כן אולטרה.

בעצם הוא כל כך חזק שהוא מבוסס על מעבדי ה - G71 של . כאמור ה - RSX טיפ טיפה יותר חזק מהכרטיס 7900 האחרון של .

עכשיו כרטיס מסך כמו 6800 למחשב עולה בעצמו רק 3500 אלף שקל, וב - PS3 יהיה כרטיס מסך שווה ליותר משניים כאלה.

רק שתבינו את הקנה מידה ואת השווי של הקונסולה.

דרך אגב מספר הטרנזיסטורים ב - RSX הוא שלוש מאות מיליון, שזה כמו לחבר את הטרניזסטורים של: המעבד של PS2, כרטיס מסך של PS2,

מעבד , כרטיס מסך של , מעבד של גיים קיוב, כרטיס מסך של גיים קיוב ובנוסף את מספר הטרנזיסטורים במעבד מחשב מתקדם.

תחברו את מספר הטרנזיסטורים של כל החלקים האלה זה יצא שלוש מאות מיליון, וכל אלה יש ב - RSX.

קנה מידה נוסף לפי מחקרים הוא:

RSX הוא קצת יותר טוב מג'יפורס 7900.

והכרטיס מסך קסנון של 360 הוא שווה ל X 1600 XT בלבד ולא לגרסת ה 1900

תגיד אתה מאמין לכל השמועות שרצות ברשת :bash:

הPS3 מאוד חזק אבל הוא לא

וחוץ מיזה יש לו רק 256 משותף לאומת ה360 שיש לו 512

יש לPS3 גם בעיה והיא שאף פעם לא פיתחו מישחקים למעבדים כמו "התא"

ויש תבעיות שהוא מגיעה אם הבלו רי שזה חדשה ויקרה שלו ניבדקה ואחר כך שופרה בתנאי שיווק המונים

ועוד דבר אתה מדבר רק על הגרפיקה וקודם כל- עוד לא ראיתי מישחק שמנצל את הכח של ה360 עד קצה היכולת ובטח יקח הרבה זמן עד שיגיעו מישחקים

שבאמת ינצלו תPS3 ביגלל שיש תגורם האנושי וכלכלי ולפתח מישחק שמנצל את כל הכח יעלה הרבה מאוד כסף והרבה מאוד זמן

דבר שני-למה רק הגרפיקה היא הגורם הקובע-אתה יודע לדוגמה איך הנינטנדו DS מנצח את הPS ?

אני אישית מחכה לWII למרות השם הדפוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...