האם כדי לכסוך ולקנות PS3 או לכסוך ולקנות PC חדש וגם בשקשר למשחקים איפו הג... - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדי לכסוך ולקנות PS3 או לכסוך ולקנות PC חדש וגם בשקשר למשחקים איפו הג...

Pease Brother

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מישהו אמר שהמחשב חזק יותר?

אבל חכה קצת המחשב יתפתח עוד ואז הוא יהיה טוב יותר :s07:

ואת הPS3 הדפוק שלך אתה לא תוכל לשדרג *צחוק מרושע - מוהאהאה*

לא צריך לבחור קונסולה לפי גרפיקה אלא עפ"י המשחקים שלו!

אם אתה אוהב אסטרטגיה לדוגמא, לך למחשב.

פלטפורמה - נינטדו

מכוניות - XBOX\PC\PS

וכדומה.. אני חושב שהבהרתי את הנקודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתונים יבשים=כלום

דוגמא לכך היא סדרת ה-X1800 של ATI ומעבדי ה-athelon 64 של .

שים לב שלשניהם יש נתונים יבשים חלשים יותר מאשר המתחרים, ושניהם טובים יותר. (X1800XT מול 7800GTX וamd athelon 64 3000+ מול 630)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מיקודם שכחתי P אחד

הנינטנדו DS מנצח את הPSP למרות גרפיקה הרבה פחות טובה

ונחזור לדיון -הבלו רי יכול להיות הDVD הבא אבל יכול גם להיות עוד כישלון צורם של להכניס פורמט חדש

כמו המיני דיסק והUMD לדוגמה שאף פעם לא תפסו באמת

חוץ מיזה אתה מישתמך על נתונים יבשים ולפי זה הXBOX1 היה צריך לנצח את הPS2 בקלות

וזה ביכלל לא המצב

הPS3 אמור להיות יקר מאוד והמישחקים אמורים להיות במחיר של מישחקי 360 שלארץ זה מאוד יקר

לפצח הגנות חדשות של הבלו רי ולחכות לצורבים ומדיות במחיר נורמלי יקח זמן

כך שתפסיק להיות שפוט של

ואני אישית אוהב את כל הקונסולות ובטח לא היתי מיתנגד לPS3 ולא חושב שהיא תיהיה חרא

אני אבל כן חושב שסוני בבוץ לפחות כרגע כי אני לא חושב שהרבה אנשים יקנו קונסולה שלפי השמועות תעלה לפחות 500 דולאר

בכל הנתונים שאתה נותן פשוט שכחתה תנתון של המחיר בימיוחד בארץ

ואת המישווה-עלות מול ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם RSX של ה-ps3 מבוסס על הליבה של נוידיה G71, אז אתה יכול לשכוח מלשחק עם HDR+FSAA.

אגב, אל תתלהב יותר מידי מהתצוגה של סוני ב-, הם כבר הוכיחו שנה שעברה שחלק מההדגמות מזויפות,

לך תדע מיהיה השנה. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לבחור קונסולה או מחשב זה משהוא שכל אחד צריך לפי דעתי לחשוב עם עצמו כי יש די הרבה הבדלים ברורים ויתרונות וחסרונות לכל אחד, וכל אדם צריך לבחור מה שיותר מתאים בשבילו.

בקשר לגרפיקה, אף אחד לא יכול עדין לומר לך בגלל שה-PS3 עוד לא יצא ואנחנו לא יודעים כמה זמן יקח לך לחסוך, כי עד אז דברים יכולים להשתנות, למרות שאתה פחות צריך להתחשב בזה עקב העובדה שהגרפיקה די משתווה. אבל בנתיים אני חושב שלה-PS3 הגרפיקה טובה יותר.

מה שכן צריך להחשב בו, הוא איזה סוגי משחקים אתה מעדיף? גוף I יותר מתאים לPC- משחקי צבא יריות לא מתאימות כלכך לקונסולה בגלל חוסר הדיוק בשלט ובמסך. וגוף III יותר טוב לקונסולה- גם בגלל השלט וגם בגלל העובדה שכמעט שום משחקים כאלה יוצאים למחשב. אבל עדין יוצאים הרבה משחקי יריות גם גוף I וגם III מצוינים לקונסולה, ואני מניח שבעתיד יעשו מן מכשיר כזה ( שכבר יצא ל- הרגיל ) שמחברים מקלדת ועכבר לקונסולה, אבל לא בטוח מתי ואם בכלל.

בנוסף, בקשר למשחקים, אם אתה לא מאלה שקונים משחקים, לא למחשב ולא לקונסולה, זה נותן יתרון למחשב כי לקונסולה תצטרך לקנות צ'יפ ( בלי שום קשר למכיר שלו ) ועד שיצא אחד טוב ורציני שיפעיל את כל המשחקים זה יקח די הרבה זמן ( אני מניח לפחות שנה ) אבל אולי עד שתחסוך כבר יוציאו. וגם אם אתה מתכוון לקנות משחקים מקוריים למחשב או לקונסולה, זה נותן יתרון למחשב כי המשחקים למחשב זולים יותר.

אולם אם אתה חושב רק על משחקים בלי הקטע של הצ'יפ ומחירי משחקים מקוריים, זה ברור שהקונסולה הכי טובה ומתאימה ( גם בלי קשר לסוגי משחקים ), בגלל שהקונסולה נשארת באותה רמה למשך כמה שנים טובות וכל המשחקים של הקונסולה נוצרים לאותה רמה והם תמיד יעבדו לך חלק כמו שצריך, אולם במחשב כל כמה זמן ( ולא הרבה זמן ) יש התקדמות והמשחקים נוצרים לרמה חזקה יותר והם לא יעבדו לך חלק ( לפחות לא בהגדרות הגבוהות ), שזה די מבאס.

גם קונסולה בהרבה יותר זולה ממחשב חזק ברמה של קונסולה, אז זה גם די תלוי בתקציב שלך כי אולי אין לך בכלל את הכסף בשביל מחשב ברמה גבוה של קונסולה. כי כרטיס מסך חזק מאוד הוא כמעט במחיר של קונסולה שלמה, כך ש...

בנוסף, אם אני לא טועה, אז הרבה יותר משחקים יוצאים לקונסולה מאשר למחשב, ולקונסולה יש מגוון רחב יותר של משחקים מלמחשב. וגם רוב המשחקים של המחשב יוצאים לקונסולה אולם יש מלא משחקים שיואים לקונסולה ולא למחשב.

לדעתי, בקשר למשחקים, אם אתה לא מתכוון לקנות צ'יפ ( כי לא יצא בזמן הקרוב ) אז הכי עדיף לך קונסולה ובהרבה, אבל גם זה תלוי עד מתי יקח לך לחסוך ומהם סוגי המשחקים שאתה אוהב.

ושוב אתה חייב לזכור דבר מאוד חשוב והוא שמחשב חזק, בהרבה אבל בהרבה יותר יקר מקונסולה חדשה, יותר מפי 2. אז זה תלוי בתקציב שלך שאתה מוכן להשקיע וכמה זמן יקח לך לחסוך, תתן עוד פרטים לגבי זה ואז נוכל לענות לך מדויק יותר :xyxthumbs:

לסיום, אני חוזר ואומר שעדיף לדעתי PS3 בגלל שהמשחקים יעבדו חלק גם בעוד כמה שנים, ויש הרבה יותר משחקים ומגוון רחב יותר של משחקים מהממים שיוצאים לקונסולות ( בעיקר ל-PS ) ושלא יוצאים למחשב, וממש חבל על המשחקים כי בחיים לא ישעמם לך מרוב הסגנונות המגניבים!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיום, אני חוזר ואומר שעדיף לדעתי PS3 בגלל שהמשחקים יעבדו חלק גם בעוד כמה שנים, ויש הרבה יותר משחקים ומגוון רחב יותר של משחקים מהממים שיוצאים לקונסולות ( בעיקר ל-PS ) ושלא יוצאים למחשב, וממש חבל על המשחקים כי בחיים לא ישעמם לך מרוב הסגנונות המגניבים!!!

המשחקים יעבדו חלק עוד כמה שנים, נכון אבל הגרפיקה תהיה כמו הגרפיקה של היום מלפני חמש שנים,

דוגמא קלאסית: ספלינטר-סל לקונסולות נראה כמו רמה בינונית על ה-pc היום.

חוץ ממשחקי מכות כימעט הכל מגיע ל-pc, הסידרה "silent-hill", "tomb-raider", בקרוב גם RE4, אפילו מלך הפלטפורמות "סוניק" כבר במחשב,

ובדרך-כלל הגרפיקה עוברת שיפור לעומת הקונסולה, תראה לדוגמא את , הוא נראה גרפית מרשים יותר בגרסת הפיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים יעבדו חלק עוד כמה שנים, נכון אבל הגרפיקה תהיה כמו הגרפיקה של היום מלפני חמש שנים,

דוגמא קלאסית: ספלינטר-סל לקונסולות נראה כמו רמה בינונית על ה- היום.

חוץ ממשחקי מכות כימעט הכל מגיע ל-, הסידרה "silent-hill", "tomb-raider", בקרוב גם RE4, אפילו מלך הפלטפורמות "סוניק" כבר במחשב,

ובדרך-כלל הגרפיקה עוברת שיפור לעומת הקונסולה, תראה לדוגמא את , הוא נראה גרפית מרשים יותר בגרסת הפיסי.

כשזה בא ממך, הכול נשמע הרבה יותר רע.

תראה, נכון שבעוד כמה שנים הגרפיקה תהיה יחסית פחות טובה, אבל גם אם הוא יקנה מחשב חדש אז הגרפיקה של המשחקים על בעוד כמה שנים תהיה פחות טובה אצלו כי הוא יצטרך להוריד את ההגדרות של הגרפיקה ובהרבה. חוץ מזה שגם סביר להניח שבעוד כמה שנים ( ולא הרבה ) המשחקים החדשים בכלל לא יעבדו לו במחשב, לאומת שלקונסולה עדיין יצאו משחקים חדשים אולם עם גרפיקה לא כזאת טובה אבל לפחות הם יעבדו אצלו ויהיה לו במה לשחק. אז בכל הקטע של התיישנות הגרפיקה ומשחקים- יש יתרון לקונסולה.

גם בקטע שמשחקים שיוצאים למחשב באים עם גרפיקה יותר טובה אתה לא צודק מכיוון שאתה משווה את הגרפיקה לקונסולות ישנות, אז מן הסתם שהגרפיקה תהיה פחות טובה, אבל הגרפיקה שתהיה ל-PS3 תהיה יותא טובה ובהרבה כי בזמן הקרוב לא ייצרו משחקים לכרטיסי מסך טובים יותר מהקונסולה כי אז הם יהרסו להם את העסק כי מלא אנשים עם כרטיסים פחות טובים לא יקנו את המשחקים. בנוסף רוב המשחקים שהיו לקונסולה וייצרו אותם בהמשך למחשב שופרו גרפית מכיוון שעבר די הרבה זמן מאז שייצרו אותם לקונסולה ( בערך שנה ) ואז הגרפיקה הייתה נחשבת לטובה. ושוב אני חוזר ואומר שאתה מדבר על הקונסולות הישנות, אבל ל-PS3 ( וגם ה-XBOX360 ) ייצרו משחקים טובים יותר מבחינה כרפית.

וזה לא נכון שחוץ ממשחקי מכות כמעט הכול מגיע למחשב, יש מלא משחקים אבל מלא שיש לPS2 ושלא יצאו למחשב. המשחקים שאתה מדבר עליהם הם בודדים.

כך למשל את אחד המשחקים הכי שולטים שי לקונסולה - GOD OF WAR I+II, שהוא לא יוצא למחשב. בקיצור בקטע של משחקים אז לקונסולה יש כמעט את כל המשחקים שיש למחשב ועוד מלא משחקים שאין למחשב בסגנונות שאין למחשב.

בקיצור בקטע של משחקים, קונסולה לוקחת את המחשב בלי בעיה ובבירור. אחרי הכול זה המטרה של קונסולה, קופסת משחקים.

וכל הקטע של ההתישנות של הגרפיקה וזה שמחשבים משתפרים כל כמה זמן, זה אחת הסיבות ששוה לקחת קונסולה, כי אחקי הכול אתה לא מתכוון כל שנה לקנות כרטיס מסך חדש וולכן לא כל המשחקים שיאו למחשב בעתיד יעבדו לך על ההגדרות הכי גבוהות ואים בכלל. לאומת זאת בקונסולה כל המשחקים תמיד יעבדו לך חלק.

בנוסף דבר חשוב, המחשב בהרבה יותר יקר מקונסולה ולכן לא בטוח בכלל שבתקציב שלך יהיה לך מספיק כסף לקנות כרטיס מסך שמתקרב לקונסולה. לכן עדיף קונסולה :xyxthumbs:

ואני שוב מבקש לדעת את התקציב שלך וכמה זמן יקח לך לחסוך :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההיסטוריה חוזרת על עצמה, ps3, xbox360, מה זה משנה...

תמיד לקונסולה יהיה מרווח זמן של שנה גג טכנולוגית על הפיסי, לאחר שנה הפיסי לוקח,

אז מה תקנה קונסולה לשנה בגלל הגרפיקה, חוצמיזה שתמיד אתה יכול למצוא למי למכור את הכרטיס המסך הישן,

להוסיף קצת ולעבור לדור הבא.

הקונסולה קיימת רק בגלל גיימרים כמוך, אתה מייצג חתך אוכלוסיה שאוהבים קונסולות, לכן חברות כמו-

סוני, נינטנדו, ומיקרוסופט השכילו להבין שאפשר לעשות המון כסף מהנישה הזאת, אז למה לא?

אגב כרטיס מסך יכול להחזיק יותר משנה, , פתיחת צינורות הם חלק מהסיבות לסחוט עוד מהכרטיס שברשותך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...