האם כדי לכסוך ולקנות PS3 או לכסוך ולקנות PC חדש וגם בשקשר למשחקים איפו הג... - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדי לכסוך ולקנות PS3 או לכסוך ולקנות PC חדש וגם בשקשר למשחקים איפו הג...

Pease Brother

Recommended Posts

תראה, ב5000 ש"ח אתה לא תוכל לקנות מחשב חדש לגמרי שיהיה כלכך טוב, לפחות לא אחד ברמה של הPS3.

כי רק כרטיס מסך חזק עולה סביבות 3000-4000 לפחות, שלא לדבר על מעבד טוב, .... ובקיצור 5000 לא יספיקו לך בכלל, לכן אני חושב שאין לך מה לשקול בכלל לקנות מחשב כי אין לך את הכסף לאחד חזק שיתקרב אפילו לרמה של PS3.

בקשר למשחקים היקרים של הקונסולה, עוד בערך שנה עד שתקנה את הקונסולה, יש סיכויים רבים שיצא צ'יפ טוב שיקריא את כל המחשקים, ואם והצ'יפ ידחה לעוד כשנה וחצי אז בחצי שנה האלה תשחק במשחקים ל-PS2 שגם כאלה יש טובים.

בקיצור 5000 שקל יספיקו לך גם לקונסולה וגם לצ'יפ טוב שיצא בערך בזמן שאתה תקנה את הקונסולה בעוד כשנה. אבל חשוב שתזכור שה-5000 שקל האלה לא יספיקו לך בגרוש בשביל לקנות מחשב חזק שמגיע לרמה של ה-PS3, גם לא בזמן הזה וגם לא בעוד שנה.

אז בקיצור, תחסוך ותקנה PS3 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חח שיהיה!,אבל איפה תמיד יהיו המשחקים השווים???בקונסולה :silly:

כשיהיה משחקים כמו OBLIVION,סדרת C&C, ווארלד אוף וורקראפט,NEVER WINTER NIGHTS, על הפלייסטיישן אז תקרא לי לשחק בה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ol_tweegy ,מטומטם אחד דבר1.נתתי קרידיט ל-gamespot על המפרט !!!!כי מישם לקחתי אותו.

ואני לא גנב אני לא ישאל אותך אם לקחת או לא לקחת וגם זה לא אתה כתבת גם אתה לקחת את זה מאישזהו מקום אז שתוק ,ולאפחד לא מעניין מאיפה זה, ושל מי זה ..העיקר המידע.

ולא אמרתי שאני כתבתי את זה אז זה לא אומר שאני גנב,וזה ידועה שזה לקוח ממקום מקצועי ולא מאתר כמו \:

אתה לא מתבייש?! אני לא לקחתי את זה משום מקום, אני כתבתי את זה וכל האנשים בפורום שם יוכלו להעיד לך שזה אני, אני המנהל שם של הפורום אז תסתום ת'פה, אני יודע טוב מאוד מה הולך שם יותר טוב ממך. ומה שאתה כתבת זה אותו דבר רק שהסרת כמה מילים, על מי אתה עובד, אותו סדר, אותו ניסוח אותו הכל.

וזה לא העניין מאיפה המידע, מילא אם היית קורא את זה ואז כותב מחדש במילים שלך זה היה מתקבל על הדעת כי היה אפשר להבין שאשכרה השקעת בזה משהו, אבל אתה פשוט עשית Copy Paste ומחקת כמה מילים מהטקסט שלי! גועל נפש, ואתה עוד מנסה להצטדק!

"וזה ידוע שזה לקוח מאתר מקצועי ולא מאתר כמו גיימר?!" אני לא יודע אם לקחת את זה כמחמאה על זה שאתה רואה את העבודה שלי כמקצועית, או כזילזול מגעיל. אולי לא האתר הכי מקצועי בארץ והקהילה שלו לא מפותחת ומשכילה כמו פה אבל אפשר ללמוד משם לא מעט. סתם סנוב מסריח, גנב, ושקרן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם טוענים שהמשחקים לקונסולות כ"כ טובים ומגוונים יותר מה-, כמו שאמרתי קודם, תנו לי משחק תפקידים אחד בעל עלילה טובה ואני אאמין לכם.

עד אז, המחשב נחשב אצלי עליון לקונסולות.

Kotor? Jade Empire?

והערת המודר- תפסיקו לצטט את הפוסט הענק ההוא עם המפרט של הקונסולה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

kotor בהחלט משחק רציני, אבל הוא יחיד במינו.

לגבי jade empire הדעות חלוקות, אני אישית לא אהבתי אותו.

ואל תשכח שאלו שני משחקים, יש למחשב הרבה יותר משחקי תפקידים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא אהבתי אותו, אבל היו הרבה אחרים שכן ובכל מקרה ביקשת דוגמא למשחק עם עלילה רצינית והוא כזה

בנוסף גם אלדרס סקרול 3 ו4 יצאו לקונסולות, וכך גם פייבל (למרות שהוא יותר אקשן ארפיג'י)

הוא יצא שש חודשים לפני המחשב, והנקודה הכללית שלי היא שמשחקי תפקידים הם מזמן לא אקסקלוסיביים למחשב, לדוגמא כנראה שהיו עוברות כמה שנים טובות עד שהמחשב שלי היה מסוגל להרי. את אלדרס סקרול4 כשעל ה360 הוא רץ מעולה

נעשה הפוך, תן דוגמא למשחק תפקידים למחשב רציני עם עלילה מעניינית, שלא יצא לאף קונסולה

מהזמן האחרון אני יכול לחשוב רק על Vampire

McCartney מתן את התגובות שלך, אין צורך להדרדר לרמת דיבור שכזו, ובכל מקרה נהוג לתת קרדיט על מקורות שלא אתה כתבת, ביחוד כאשר הם ארוכים ומפורטים כל כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר ועוד איך להגיע לרמה של PS3 ואפילו לעקוף אותו עכשיו...

יש כבר את ה Quad- שיכול לעבד גראפיקה ברמה מאוד גבוהה, עם רזולוציות הגבוהות מ 1080*1920 אפילו.

נכון שזה מאוווווד יקר ובלי הלוואה מהבנק אי אפשר לשלם את זה, אבל זה רק אומר שבקרוב מאוד יהיו כרטיסים חזקים הרבה יותר ויאפשרו לעבד גראפיקה ברמה של Quad- + טכנולוגיות גראפיות חדשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מבחינת RPG אני אישית מעדיף RPG יפנים(זלדה\גרנדיה\מאריו נייר וכו)

ומישחקים כאלה הרבה יותר נפוצים על הקונסולות ומבחינת עלילה למישחקים כמו גרנדיה יש עלילה מצוינת בדרך כלל

מבחינת המחיר מי שאמר שהPS3 יעלה בארץ 3000 שקל בהשקה בישראל אני חושב שהוא חולם

ה360 עולה 4500 היום בגירסא הטובה והPS3 צפוי לעלות יותר

ועוד דבר במחיר של הקונסולות לא הכללתם מסך

מסך שיפעיל ת360 או הPS3 בHD אמיתי עולה הרבה מאוד כסף

תוסיפו לזה מערכת איכותית והPS3 יעלה יותר מימחשב

אם תחברו את אחת מהקונסולות לטלויזיה רגילה גם תורידו הרבה מהכיף וגם הקונסולות יהיו נחותות מימחשב טוב

ודבר שלישי ל360 עדין לא יצאו ציפים או פריצות אחרות באופן רחב

יש אולי כמה אקרים שטענו שהם הצליחו ליפרוץ אבל זה לא זמין לציבור וכניראה לא יהיה זמין בקרוב

למרות התמיכה בארד דיסק וברשת

מי שחושב שלPS3 זה יהיה מהר חולם

ככה שעד שלא יצא הPS3 ויצא פירצה\ציפ להגיד שהPS3 יותר מישתלם מימחשב זה טימטום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מבחינת RPG אני אישית מעדיף RPG יפנים(זלדה\גרנדיה\מאריו נייר וכו)

ומישחקים כאלה הרבה יותר נפוצים על הקונסולות ומבחינת עלילה למישחקים כמו גרנדיה יש עלילה מצוינת בדרך כלל

מבחינת המחיר מי שאמר שהPS3 יעלה בארץ 3000 שקל בהשקה בישראל אני חושב שהוא חולם

ה360 עולה 4500 היום בגירסא הטובה והPS3 צפוי לעלות יותר

ועוד דבר במחיר של הקונסולות לא הכללתם מסך

מסך שיפעיל ת360 או הPS3 בHD אמיתי עולה הרבה מאוד כסף

תוסיפו לזה מערכת איכותית והPS3 יעלה יותר מימחשב

אם תחברו את אחת מהקונסולות לטלויזיה רגילה גם תורידו הרבה מהכיף וגם הקונסולות יהיו נחותות מימחשב טוב

ככה שעד שלא יצא הPS3 ויצא פירצה\ציפ להגיד שהPS3 יותר מישתלם מימחשב זה טימטום

קודם כל, הPS3 תיובא לארץ ביבוא רשמי, בניגוד לXBOX 360 מה שאומר שהמחיר לא יהיה גבוה יותר, אלא נמוך יותר (אם החנויות לא ינצלו אותנו).

בקשר למסך ומערכת . זה ממש לא קשור ובטח שלא נכנס למחיר הכולל של הקונסולה.

אפשר גם להגיד שלא תוכל להנות ממחשב בלי אותם ואותו מסך. אין פה שום הבדל בין הPS3 למחשב. ואם מחברים את הקונסולות לטלוויזיה רגילה זה עדיין יראה מעולה, טוב יותר מכל מה שקיים במחשב, ובנוסף גם אין מה להשוות עם הפיזיקה במשחקי הקונסולות של הדור הבא.

הPS3 תהיה יותר זולה ממחשב High End וחזקה ממנו בהרבה, ובנוסף יש לה מלא Killer Apps שאין שום דבר במחשב שמשתווה להם, וגם היתרונות שבקונסולות דור הבא (HD, ממשק מכוון וכו'). אם זה לא משתלם האולטוס גולטימטוס שלי ירוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יכול לכלול מערכת קולנוע ביתית כחלק מהמחיר של קונסולה, כי לרוב הארץ יש כבר אחת כזו והיא משמשת הרבה מאד זמן

אולי כדי לך ליבדוק תנתונים האלה

טלויזיה פשוטה או LCD גנרי אם רזולוציה נמוכה +רמקולים ברמה ירודה

לא יתנו לאנשים להנות מHD אמיתי ואפילו לא מרזולוציה מכובדת

לי אישית יש טלויזה רגילה ולרוב האנשים שאני מכיר יש טלויזיות רגילות

ולאלה שיש פלזמות או LCD איכותי אין להם בעיה ליקנות את כל הקונסולות +מחשב איכותי

לצערי רוב העם קונה תמערכות קולנוע ביתי שבמיבצעים הזולים והמערכות האלה

רחוקות שנות אור מהאיכות של הPS3 או ה360

וזה אחת הסיבות שאני חושב על ולא על ה360 או הPS3

פשוט זה יהיה ביזבוז ליקנות אחת מהן בלי מסך\מקרן או כל דבר אחר באמת איכותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו השאלה הגדולה, מה יהיה המחיר שלה ואולי חשוב מכך מה יהיה המחיר של תוספת HD- ל360

ואני בספק שסוני תצליח להעמיד ממשק מקוון מאפס ברמה של האקס בוקס לייב הגיע אליה אחרי 5 שנים של ניסיון

ועוד משהו שמעניין, איך לעזאזל יראה השלט שלה, אני חוזה העתקה מוחלטת של השלט של ה360 או של הWII (איכס למה השם הזה נינטנדו? למה?!)

אין לי מושג איפה אתה מסתובב, אבל רוב החברים שלי מחזיקים מערכת ביתית איכותית, וטלבזיה איכותית רגילה או LCD בינונית ומתכננים לשדרג בשנה הקרובה

זה ממש לא פאקטור במלחמה קונסולה מול מחשב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את הטריילר של call of duty 3 ל-ps3 וזה נראה ממש מאכזב,

לא משהו שאפשר ליפול ממנו, לעומת זאת צפיתי בטריילר של Crysis לפיסי, ומה אני אגיד לכם זה נראה ממש פריצת דרך!

http://media.www.gamestats.com/media/694/694190/vids_1.html

אם זאת האיכות של הפיסי בדור הבא, אז באמת בבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם משחקי אסטרטגיה מעפנים לחנונים משועממים שכל היום יושבים ועולים "רמות" בעע...

וכן אפשר לקנות מחשב חזק ב-5000 ש"ח וכרטיס מסך חזק עולה 2000- (לא מחשב שיכול להגיע לרמה של PS3 כי עדין אין מחשב כזה)

ומזתומרת "הצ'יפ ידחה...."?אתה אומר את זה כאילו מיייצרת את הצ'יפים חח ואני חושב שלא יהיה ביכלל ל-PS3 צ'יפ כך החברה אמרה,וקראתי שיש לקונסולה איזה הגנה נגדת פריצות וגם אם יצא צ'יפ 50% .דבר1.כל משחק ישקול 25-40 ג'יגה(GB)ועדין אין צורבים שיכולים ליצרוב כמות כזאת

דבר2.מי יוריד מהאינטרנט 25-40 ג'יגה משחק ???? :bash:

כשאני אומר מחשב חזק, אני מתכוון מחשב שיכול להגיע כמה שיותר קרוב לרמה של PS3 או שיגיע העתיד לרמה של PS3 ( כי על זה אנחנו מדברים- השוואה בין מחשב ל-PS3 ).

שאמרתי הצ'יפ ידחה, התכוונתי שהוא יצא מאוחר יותר ממה שחשבתי ( אני יודע שזה לא נשמע כמו שזה אמור להיות אבל הנחתי שתבינו את זה ).

ובקטע שכל משחק 24-40gb, אז זה רק מראה עד כמה המשחק חזק ושהוא שווה הרבה- כסף / זמן ( אם אתם יודעים על מה אני מדבר ;) ). כי אחרי הכול משחק לא סתם שוקל כלכך הרבה. בקטע של הצורבים שלא יכולים לצרוב דברים כאלה, אם אני לא טועה אז יש אפשרות חיבור של הקונסולה למחשב ( לפחות ב- ) וכך אפשר להעביר ישירות כל דבר מהמחשב לקונסולה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...