האם כדי לכסוך ולקנות PS3 או לכסוך ולקנות PC חדש וגם בשקשר למשחקים איפו הג... - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם כדי לכסוך ולקנות PS3 או לכסוך ולקנות PC חדש וגם בשקשר למשחקים איפו הג...

Pease Brother

Recommended Posts

• תגובות 125
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גוף שלישי יותר מתאים לקונסולה, אבל גוף ראשון למחשב. גרפיקה חזקה, בזמן הזה יותר מתאימה לקונסולה.

ושוב מה עם התקציב וכל זה? למה אתה לא עונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשנה הבעה ניראה לי שיהיש לי 5XXX + :yelclap:

אבל מה עם UT2007 איך אפשר לשחק על קונסולה?

הכסף הזה אולי יספיק ליקנות תקונסולה אבל לא מישחקים

חכה עד שנה הבא שיהיה לך תכסף ותעשה דיון חדש אז שנדע הרבה יותר על הPS3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה הכל קשור לגיל שלך?!

אני לא יודע אנגלית אני בן 13

ליפעמים קורה לי שאני משתגע או או PS3 אולי כי אני בן 13

אין קשר בים הדברים שאתה אומר לגיל לשלך!

הגיל זה כאילו תירוץ או סתם אתה בא להדגיש שאתה בן 13?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שווה לך לקנות ps3 בנתיים כי אין צ'יפ!כשיצא צ'יפ אז תיקנה ואני חושב שגם לא יצא צ'יפ וגםם אםם יצא אז מי יוריד 25-40 ג'יגה משחק וגם עדין אין צורבים שיכולים ליצרוב דיסקים כאלה,קיצר בשנה ,שנתיים הראשונות לאחר שה-ps3 יוצאת לא שווה לקנות אותה.

עד שהPS3 יהיה מישתלם הוא בטח יהיה בן 15 ואולי יותר

ובגיל 15 עד 18 לא תיהיה לו בעיה לעבוד אחרי הלימודים וליקנות PS3 ומחשב טוב

אני בגיל כזה תמיד עבדתי וביזבזתי את הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר חחח ביום רביעי תראו שזה לא בולשיט (אחרי E3) :hi:

עובדות

- הPS3 תכלול כונן , אשר יהיה ככל הנראה פורמט הדיסקים החדש אשר ישלוט בדור הבא. דיסק בלו ריי רגיל יכול להחזיק נפח של 25GB, פי 5 מDVD רגיל, ודיסק דו שכבתי יכול להחזיק 50GB. כבר עכשיו הצליחו לייצר גם כאלו של 100GB ועכשיו עובדים על ייצור של דיסקים בלי 200GB (יותר מהכונן הקשיח של המחשב שלי) ותאורתית אפשר גם לעשות הרבה יותר.

- הPS3 תתמוך ברזולוציות HD עד ל1080p (שזה 1080*1920 בערך 2 מיליון פיקסלים. פי 5 מטלוויזיה רגילה) על שני מסכים. בשביל לראות בHD דרושה מתאימה

מ-GameSpot

CPU: Cell Processor

PowerPC-baseCore @3.2GHz

1 VMX vector unit per core

512KB L2 cache

7 x SPE @3.2GHz

7 x 128b 128 SIMD GPRs

7 x 256KB SRAM for SPE

* 1 of 8 SPEs reserved for redundancy

Total floating point performance: 218 GFLOPS

GPU: RSX @550MHz

1.8TFLOPS floating point performance

Full HD (up to 1080p) x 2 channels

Multi-way programmable parallel floating point shader pipelines

Sound

Dolby5.1ch, DTS, LPCM, etc. (Cell-based processing)

Memory

256MBXDR Main @3.2GHz

256MB GDDR3 VRAM @700MHz

System Bandwidth

MainRAM -- 25.6GB/s

VRAM -- 22.4GB/s

RSX -- 20GB/s (write) + 15GB/s (read)

SB -- 2.5GB/s (write) + 2.5GB/s (read)

System Floating PointPerformance

2TFLOPS

Storage

Detachable2.5" HDD slot x 1

I/O

USBFront x 4, Rear x 2 (USB2.0)

Memory Stick standard/Duo, PRO x 1

SD standard/mini x 1

CompactFlash (Type I, II) x 1

Communication

Ethernet(10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) x 3 (input x 1 + output x 2)

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g

Bluetooth 2.0 (EDR)

Controller

Bluetooth(up to 7)

USB 2.0 (wired)

Wi-Fi (PSP)

Network (over IP)

AV Output

Screensize: 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p

HDMI: out x 2

Analog: AV MULTI OUT x 1

Digital audio: DIGITAL OUT (OPTICAL) x 1

Disc Media

CD CD-ROM, 2 CD-ROM, CD-DA,CD-DA (ROM), CD-R, CD-RW, SACD, SACD Hybrid (CD layer), SACD HD, DualDisc,DualDisc (audio side), DualDisc (DVD side)

DVD: PlayStation 2 -ROM, PlayStation 3 -ROM, -Video, -ROM,DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW

Blu-ray Disc: 3 BD-ROM, BD-Video, BD-ROM, BD-R, BD-RE

הלב של הPS3 - הCell

הPS3 תכלול את מעבד הCell ובו 7 ליבות SPE ואחת PPE. הPPE היא כמו המוח של הCell והיא מחלקת פקודות לשאר הSPE אשר כל אחד כולל 256kb של ראם, למרות שגם הPPE יכול לעשות חישובים. הCell פועל במבנה מקבילי ובזכות הFlex I/O יש לו תקשורת מעולה עם המאיץ הגרפי הRSX, כך שבמצבים של עומס הCell יכול לעזור לRSX ולהפך. למען האמת, למרות שהCell הוא מעבד הוא גם מאיץ גרפי מעולה, והוא המעבד היחיד היום בעולם שמסוגל לעשות Ray Casting, פעולה מתוחכמת בה קרני אור פוגעות בשטח מסויים בזמן אמת ולא בזכות אפקטים. אין היום שום מעבד או כרטיס מסך שיכול לעשות כזה דבר בשוק הביתי. בנוסף היכולות שלו בחישוב פיזיקה וסימולציה של של בגדים, שיער, נוזלים וכו' מעולות ועוברות כל מעבד וכרטיס גרפי שקיים היום. רק לשם הדגמה של הכוח של הCell

- הRSX

הRSX הוא המאיץ הגרפי של הPS3 מבית . רוב השמועות אומרות שהוא מתוכנן על ליבת הG71 של . שזו גם הליבה של ה7900GT/X היום, הכרטיס מסך הכי חזק בשוק למחשב. אבל הRSX בנוי בצורה שונה לגמרי שהופכת אותו להרבה הרבה יותר יעיל. הRSX כנראה יהיה מאיץ גרפי דו ליבתי ותהיה לו תקשרות פנטסטית עם הCell, ובעצם המון ממרכיבי המבנה שלו לקוחים מהCell כמו המבנה המקבילי. המאיץ הגרפי של המערכת הוא בעצם החלק שגורם לכל מה שאתם רואים להראות כל כך נוצץ ויפה, הוא מה שמאפשר לכם לראות טקסטורות ואפקטים מתוחכמים על גבי המסך, והוא בעצם עוסק בכמעט כל מה שעוסק במה שאתם רואים. אבל כמו שכבר צויין קודם, בשיתוף פעולה יוצא דופן הRSX יכול להשתמש בCell כדי להגביר את יכולת התפוקה שלו. לRSX יהיה 256 GDDR3 במהירות 700Mhz, לעומת הCell שבו 256 XDR במהירות של 3.2GHZ!!! יותר מהר מרוב המעבדים היום בשוק הביתי.

תאכלו ת'לב ה-[PS3 תהיה יותר חזקה ממחשב לכל הטיפשים שאמרו שPS3 שווה לתחת LOL ? :kopfpatsch:

נכון לעכשיו

כרגע הכל על הדף...עד שהקונסולה תצא לשוק יהיו מחשבים חזקים בהרבה מהקונסולה.

תוך שנה למחשב יהיה יתרון בולט על הקונסולה,תוך שנתיים היתרון יהיה בלתי ניתן לגישור,ותוך שלוש שנים הקונסולה הזו תהיה פרימיטיבית כמו אדם קדמון שלא גילח את החזה במשך 20 שנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון לעכשיו

כרגע הכל על הדף...עד שהקונסולה תצא לשוק יהיו מחשבים חזקים בהרבה מהקונסולה.

תוך שנה למחשב יהיה יתרון בולט על הקונסולה,תוך שנתיים היתרון יהיה בלתי ניתן לגישור,ותוך שלוש שנים הקונסולה הזו תהיה פרימיטיבית כמו אדם קדמון שלא גילח את החזה במשך 20 שנה.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

מסכים איתך, כבר ב R600 או G80 הם היו יותר חזקים מהכרטיס שהPS3 וכנראה המרובעי ליבות שיצאו גם יהיו יותר חזקים מהCELL.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר חחח ביום רביעי תראו שזה לא בולשיט (אחרי E3) :hi:

עובדות

- הPS3 תכלול כונן , אשר יהיה ככל הנראה פורמט הדיסקים החדש אשר ישלוט בדור הבא. דיסק בלו ריי רגיל יכול להחזיק נפח של 25GB, פי 5 מDVD רגיל, ודיסק דו שכבתי יכול להחזיק 50GB. כבר עכשיו הצליחו לייצר גם כאלו של 100GB ועכשיו עובדים על ייצור של דיסקים בלי 200GB (יותר מהכונן הקשיח של המחשב שלי) ותאורתית אפשר גם לעשות הרבה יותר.

- הPS3 תתמוך ברזולוציות HD עד ל1080p (שזה 1080*1920 בערך 2 מיליון פיקסלים. פי 5 מטלוויזיה רגילה) על שני מסכים. בשביל לראות בHD דרושה מתאימה

מ-GameSpot

CPU: Cell Processor

PowerPC-baseCore @3.2GHz

1 VMX vector unit per core

512KB L2 cache

7 x SPE @3.2GHz

7 x 128b 128 SIMD GPRs

7 x 256KB SRAM for SPE

* 1 of 8 SPEs reserved for redundancy

Total floating point performance: 218 GFLOPS

GPU: RSX @550MHz

1.8TFLOPS floating point performance

Full HD (up to 1080p) x 2 channels

Multi-way programmable parallel floating point shader pipelines

Sound

Dolby5.1ch, DTS, LPCM, etc. (Cell-based processing)

Memory

256MBXDR Main @3.2GHz

256MB GDDR3 VRAM @700MHz

System Bandwidth

MainRAM -- 25.6GB/s

VRAM -- 22.4GB/s

RSX -- 20GB/s (write) + 15GB/s (read)

SB -- 2.5GB/s (write) + 2.5GB/s (read)

System Floating PointPerformance

2TFLOPS

Storage

Detachable2.5" HDD slot x 1

I/O

USBFront x 4, Rear x 2 (USB2.0)

Memory Stick standard/Duo, PRO x 1

SD standard/mini x 1

CompactFlash (Type I, II) x 1

Communication

Ethernet(10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-T) x 3 (input x 1 + output x 2)

Wi-Fi IEEE 802.11 b/g

Bluetooth 2.0 (EDR)

Controller

Bluetooth(up to 7)

USB 2.0 (wired)

Wi-Fi (PSP)

Network (over IP)

AV Output

Screensize: 480i, 480p, 720p, 1080i, 1080p

HDMI: out x 2

Analog: AV MULTI OUT x 1

Digital audio: DIGITAL OUT (OPTICAL) x 1

Disc Media

CD CD-ROM, 2 CD-ROM, CD-DA,CD-DA (ROM), CD-R, CD-RW, SACD, SACD Hybrid (CD layer), SACD HD, DualDisc,DualDisc (audio side), DualDisc (DVD side)

DVD: PlayStation 2 -ROM, PlayStation 3 -ROM, -Video, -ROM,DVD-R, DVD-RW, DVD+R, DVD+RW

Blu-ray Disc: 3 BD-ROM, BD-Video, BD-ROM, BD-R, BD-RE

הלב של הPS3 - הCell

הPS3 תכלול את מעבד הCell ובו 7 ליבות SPE ואחת PPE. הPPE היא כמו המוח של הCell והיא מחלקת פקודות לשאר הSPE אשר כל אחד כולל 256kb של ראם, למרות שגם הPPE יכול לעשות חישובים. הCell פועל במבנה מקבילי ובזכות הFlex I/O יש לו תקשורת מעולה עם המאיץ הגרפי הRSX, כך שבמצבים של עומס הCell יכול לעזור לRSX ולהפך. למען האמת, למרות שהCell הוא מעבד הוא גם מאיץ גרפי מעולה, והוא המעבד היחיד היום בעולם שמסוגל לעשות Ray Casting, פעולה מתוחכמת בה קרני אור פוגעות בשטח מסויים בזמן אמת ולא בזכות אפקטים. אין היום שום מעבד או כרטיס מסך שיכול לעשות כזה דבר בשוק הביתי. בנוסף היכולות שלו בחישוב פיזיקה וסימולציה של של בגדים, שיער, נוזלים וכו' מעולות ועוברות כל מעבד וכרטיס גרפי שקיים היום. רק לשם הדגמה של הכוח של הCell

- הRSX

הRSX הוא המאיץ הגרפי של הPS3 מבית . רוב השמועות אומרות שהוא מתוכנן על ליבת הG71 של . שזו גם הליבה של ה7900GT/X היום, הכרטיס מסך הכי חזק בשוק למחשב. אבל הRSX בנוי בצורה שונה לגמרי שהופכת אותו להרבה הרבה יותר יעיל. הRSX כנראה יהיה מאיץ גרפי דו ליבתי ותהיה לו תקשרות פנטסטית עם הCell, ובעצם המון ממרכיבי המבנה שלו לקוחים מהCell כמו המבנה המקבילי. המאיץ הגרפי של המערכת הוא בעצם החלק שגורם לכל מה שאתם רואים להראות כל כך נוצץ ויפה, הוא מה שמאפשר לכם לראות טקסטורות ואפקטים מתוחכמים על גבי המסך, והוא בעצם עוסק בכמעט כל מה שעוסק במה שאתם רואים. אבל כמו שכבר צויין קודם, בשיתוף פעולה יוצא דופן הRSX יכול להשתמש בCell כדי להגביר את יכולת התפוקה שלו. לRSX יהיה 256 GDDR3 במהירות 700Mhz, לעומת הCell שבו 256 XDR במהירות של 3.2GHZ!!! יותר מהר מרוב המעבדים היום בשוק הביתי.

תאכלו ת'לב ה-[PS3 תהיה יותר חזקה ממחשב לכל הטיפשים שאמרו שPS3 שווה לתחת LOL ? :kopfpatsch:

אני לא מאמין!!!! איזה גנב! ועוד נותן את הקרדיט לגיימספוט! זה אני כתבתי! הנה :

http://www.gamer.co.il/gamer2/php/replieslist.php?Highlight=&TopicID=705682

הוא פשוט הוציא כמה מילים שנשמעו לו מיותרות או מסובכות מדיי!

גועל נפש!

ובחזרה לדיון, תשמעו. גרפיקה זה לא הכל, למרות שזה הרבה. הPS3 תוביל בענייני גרפיקה וככל הנראה גם פיזיקה בשנה-שנה וחצי הראשונות, אחרי זה מן הסתם המחשב יחזור להוביל. אבל הסיבה שהקונסולה עדיין תהיה משתלמת היא אותה סיבה שהקונסולות הנוכחיות משתלמות : הפשטות, המחיר, התמורה, המשחקים המעולים ובקונסולות הדור הבא יש גם את היתרון של האינטרנט, HD וכו'.

תראו כמה משחקים מעולים על הPS2 פיספסו את המחשב, MGS, GTR, FF, KH, SOTC, DMC, Tekken, R&C, JAK ועוד משחקים רבים ומעולים. כל אחד מהם עובר כל סוג של הנאה שחוויתי בכל סוג של משחק מחשב. הם פשוט כיפיים להפליא, והם מובטחים לפעול לך ב100% על המכשיר שרכשת. ונו באמת, DMC3 למחשב? אולי זה יצא נורמלי עם ג'ויסטיק, אבל בלי זה פשוט בלתי אפשרי לשחק. וגם אל תשכחו שהPS3 תבוא עם מובנה מראש. מה שאומר שבעזרת האינטרנט לא יקח המון זמן עד הקונסולה תיפרץ, ההפך, יש יותר דרכים מתמיד לפרוץ את המכשיר אפילו מבלי לערב את הבלו ריי.

ודבר אחד אני יכול להבטיח, אף מעבד של אינטל או של לא ישתווה לCell ב3 שנים הקרובות לפחות כל עוד הן לא משנות את הארכיטקטורה שלהן לגמרי באופן מהפכני כמו שהCell עשה.

הCell בנוי בצורה כל כך יעילה וגמישה שפשוט להקטין את גודל הייצור ולהוסיף טרנזיסטורים ואופטימציות לא יעזור בשביל לעבור אותו.

אני קניתי PS2 לפני 4 שנים, ועד היום אני עדיין משחק ונהנה ממשחקים מעולים,לעומת זאת אין כמעט אף משחק על המחשב שאני יכול לשחק מעל לחודש.

אני מצפה מהPS3 שהוא לא יהיה שונה, ואף יותר טוב בזכות פונקציות הדור הבא שיובנו בו. מישהו פה בכלל ראה בHD שהוא יודע איזו איכות מדהימה זאת? לכל מי שלא, אני מאוד ממליץ לראות.

ואחד הדברים החשובים ביותר הינו גם המחיר. גם אם הPS3 תימכר במחיר מזוויע של 3000 פה בארץ (מה שסביר מאוד בהשקה), היא עדיין משתלמת יותר מכל מחשב High End שקיים או יהיה קיים בשנה הקרובה. אבל כמובן שהכי משתלם לקנות איזה חצי שנה אחרי היציאה של הקונסולה, אחרי שהמחירים יורדים והבאגים טופלו במקצת ויש משחקים (ואפילו כמה זולים, יחסית). למה לקנות מחשב High End וכרטיס מסך ב3000 אלף שקל כשאתה יכול לקבל מכשיר בפחות מהמחיר של הכ"מ ועם יותר ביצועים והנאה? זה אחד המוצרים בהם הוואליו לכסף שלך גדול ביותר (חוץ מהשקעות שזה כבר עולם אחר).

ואל תתלהבו לי מהDX10, זה יהיה נחמד וכו', אבל בלתי ניתן להשוואה עם הPS3, הPS3 בכלל לא תעבוד במשהו שדומה לDX, אלה יותר למעיין Open GL שעבר הסבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כולכם טוענים שהמשחקים לקונסולות כ"כ טובים ומגוונים יותר מה-, כמו שאמרתי קודם, תנו לי משחק תפקידים אחד בעל עלילה טובה ואני אאמין לכם.

עד אז, המחשב נחשב אצלי עליון לקונסולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...