בעיה בהתקנה של הדריבר של ATI CATALYST 7.76 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנה של הדריבר של ATI CATALYST 7.76

Bug2000

Recommended Posts

אחרי שאני מתקין אותו בזמן שהוינדאוס עולה הקוונה לשולחן העבודה אז המסך לא נדלק בכלל... הוא עושה מן רעשים כאלה של נכבה ונדלק וככה הוא עושה כל הזמן בלי לראות שום דבר (מסך שחור כל הזמן) בשביל להוריד את הדרברים היתי צריך להכנס ל SAFE MODE ולהוריד אותם משם ... עכשיו אני משתמש ב 2.2 ....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי אותו כרטיס מסך כמו שלך

רק ששלי נקנה לפני 9 חודשים בקנדה 8)

שומע תתקין את זה רק אחרי שמחקת את כל הדריברים הקודמים של כרטיס המסך

ומתי שוינדוז יעלה לך הודעה שנמצאה חומרה חדשה

שם תפנה את וינדוז למקום המדיוק בדיסק הקשיח שלך ואז הוא יתקין לך בלי בעיות מניסיון

אחר כך אל תשכח להתקין את ה

CONTROL PANEL

בהצלחה :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה על תלמד אותי להתקין דריברים (אני לא מתלהב...) ואני חושב שכן כתבתי שהבעיה קרתה אפילו אחרי שהתקנתי את הוינדאוס מחדש (אגב על הרד דיסק חדש) וזה אומר שלא היו לפני זה שום דריברים קודמים ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה מישהו חייב לעזור לי .... לפני רגע בדקתי עוד פעם ב וזה היה כבר 5500 :-\ .

יש לי חשש שבגל שהכרטיס המקורי של ATI הוא בא ללא יעיל ולדעתי ככל שאני משחק בו יותר כך הוא מתחתמם יותר ונהיה איטי יותר.

אז אולי אני צריך לספק לו נורמלי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאתה מצלם לנו את הכרטיס ומעלה את זה?

אגב, מאיזה חנות קנית?

עוד משהו- אם אתה יכול, תשאיר את המחשב פתוח ותבדוק את המאוורר של הכרטיס ואם הוא מתחמם מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גירסה 7.76 עובדת אצלי בלי בעיות מיוחדות, משפרת כמה באגים בתצוגה ומאפשרת שליטה על ה Trueform.

הבעיה שבמקום לקבל את ה3350 נקודות שהייתי מקבל עם גירסה 7.74 ב , אני מקבל 3200 ומשהו...

לא ממש קריטי, אבל אני מצפה מגירסאות הדרייברים החדשות לשיפור בביצועים הכוללים של הכרטיס ולא לגריעה בביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שאתה מצלם לנו את הכרטיס ומעלה את זה?

אגב, מאיזה חנות קנית?

עוד משהו- אם אתה יכול, תשאיר את המחשב פתוח ותבדוק את המאוורר של הכרטיס ואם הוא מתחמם מאוד.

אין מצב כי אין לי דיגיטלית .... קניתי את הכרטיס מחנות בעיר שלי ב 800 שח

עריכה: המאורר עובד.. ויש לי 6 מאוררים במארז ... (אני חושב שזה אומר הכל)

תחזור ל 7.75 או תחכה ל 7.77.

איך אני יכול לחזור ל 7.75 אם עדיין לא הישמתשתי בהם ואני לא מצאתי מקום מאיפה שאפשר להוריד את הדריבר הזה ואני משתמש עכשיו ב 7.74

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד משעמם לך ?

בשביל שלא תשאל שאלות אז ככה :

כרטיס מסך : ATI REDEON 8500 64 MB BBA

אין לי מושג איך יכולה לעזור לך כמות הראם ואי אפשר לשאול את כל השאלות האלה בתהודעה אחת ?

ובסופו של דבר הצלחתי להתקין את הדריברים ואם מישהו מוכן לעזור לי בהגדרות שלהם ? כי אני לא יודע על זה כל כך הרבה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...