אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס - עמוד 12 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס

rk666

Recommended Posts

*ערבי ;)

נו, תעזבי, המשטרה זה מקרה אבוד, הם מחפשים איפה לקצר ואיפה לעבוד הכי קל, אני חושב שאפילו אם החשודים היו גרים בתחנה השוטרים היו משחררים אותם...

אם זה היה ככה, הלכה כל המשמעות של "מעצר בית" :lol: lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זאת לא המשכורת ואם זה היחס של מישהו זה השוטרים עצמם - בגלל זה מתנדבים במשמר האזרחי נסים משם על נפשם וכבודם.

זאת המדיניות הדפוקה שיש להם שלפיה הם בוחרים עדיפות לתיק כזה או אחר וסוגרים מלא בגלל חוסר עניין לציבור או לא מטפלים בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את יודעת כמה הם מקבלים על העבודה שהם עושים?? נאמר 3 וחצי אלף נטו ,עכשיו למה להם לעבוד על חקירה שאין בה רמזים מובהרים וליקרוע תתחת בישביל זה ??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לכם ששוטר יעבוד בשכר מינימום?! נו באמת... זה לא מאבטח ולא מנקה בחברת ניקיון ולא עובדת זוטרה במפעל אריזה. גם אני עובדת בשכר מינימום אז זה אומר שאני עושה חרא של עבודה - אחרת כבר לא הייתי עובדת שם.

כידוע לי השכר הממוצע במשק הוא בסביבות ה-7 אלף פלוס. אני לא יודעת כמה גדול החתך באוכלוסיה שזהו שכרו אבל מצאתי במקרה איזה דוח תקציבי של משרד הבטחון (יחי חופש המידע...) ואני אצטט ממנו:

עלות שכר ממוצעת של שוטר היא כ-170,000 ¤ לשנה
- תבינו לבד כמה מקבל שוטר בממוצע. מובן שלא כולם, השכר כרוך בתנאים כמו מידת הסיכון של השוטר, ותק, דרגה, מחלק, תפקיד ואולי אף דברים כמו כמה ילדים יש לו ואם הוא משלם מזונות ושיט כזה... כמו בצבא. בערך. מיותר לציין שמפרישים להם שכר נפרד לפנסיה ומענקים ועוד דברים.

כאן המסמך אבל לדעתי עדיף לפתוח דיון חדש על נושא יעילות ותפקוד המשטרה:

http://66.249.93.104/search?q=cache:ZwsGvegcZGkJ:www.knesset.gov.il/mmm/data/docs/m01091.doc+%D7%A9%D7%9B%D7%A8+%D7%A9%D7%95%D7%98%D7%A8&hl=iw&gl=il&ct=clnk&cd=3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת לפגוש את החארות הללו

נאצים \ נאו-נאצים מרתיחים לי את הדם

הם כאלו חיות,חארות,בעלי פאק קטלני בקופסה,ילדי כאפות,והם רק מיתרבים

הגיע הזמן למשהו בסגנון "הקם להורגך,השקם להורגו"

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהנתונים שבאת עולה כי עלות השכר החודשית היא כ14,166 אלף שקל בחודש.

עכשיו בשונה משכר, שזה מה שעובד מקבל ביד (ברוטו... כן?), עלות השכר היא מה שעולה למעסיק העסקת העובד הזה, שזה כולל עוד כל מיני הוצאות שונות ומשונות.

אבל מה שבטוח, הוא מקבל הרבה מעבר לשכר מינימום, והשכר שלו ברוטו גבוה בהרבה משכר הממוצע במשק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שמקבל משכורת 13 אלף ברוטו ונישאר לו אחרי מיסים וכאלו דברים 6 וחצי אלף בידיוק חצי אז אל תהיו בטוחים אני בשביל 7 אלף לא יסכן את החיים שלי אבל עדין הם צריכים לעשות לפחות את הרב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מת לפגוש את החארות הללו

נאצים \ נאו-נאצים מרתיחים לי את הדם

הם כאלו חיות,חארות,בעלי פאק קטלני בקופסה,ילדי כאפות,והם רק מיתרבים

הגיע הזמן למשהו בסגנון "הקם להורגך,השקם להורגו"

1. no you dont

2. why dont they leave israel? OMG!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר מישהו שמקבל מסקורת 13 אלף ברוטו ונישאר לו אחרי מיסים וכאלו דברים 6 וחצי אלף בידיוק חצי אז אל תהיו בטוחים אני בשביל 7 אלף לא יסכן את החיים שלי אבל עדין הם צריכים לעשות לפחות את הרב

תפסיק לקשקש בבקשה.

ממשכורת של 8.5 אלף נשאר קצת יותר מ 5.5 אחרי הוספת שווי שימוש קטגוריה 2 והפרשות לביטוח מנהלים.

מ13 ברטוט נשאר הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...