אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס

rk666

Recommended Posts

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מכירה אותך ולא יודעת מי אתה ואני בספק שאתה מכיר אותי או שמעת עליי כי אני לא ממש מסתובבת ב-CIRCLE של האנשים האלו בארץ כבר כמה שנים טובות כי פשוט נמאס לי. כל הסצינה נראית כמו תחרות פיפי בחצר בית ספר יסודי. כל אחד מזיין את השכל מי יותר פאנק והסקינס שיש פה זה 99% פאנקיסטים שקמו בגיל 25-26 וגילחו את המוהאק. מרבית הסצינה פשוט מגעילה אותי, כולם מתנהגים כאילו מישהו חייב להם, פשוט תירוץ להיות חוצפן ותו לא. הסצינה בחו"ל הרבה יותר חמה ומפרגנת. פה הכל קקה.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

אין לך מושג כמה הצחקת אותי עכשיו.

שאמרתי שפעם הייתי "עמוק בסצינה" התכוונתי לקטע של חומרת מחשבים וגאדג'יטים! לא פאנק! :lol:

זה היה בתגובה לזה שCleric אמר ש"אם כל מה שיש לך לתרום זה ויכוחים על נושאים שלא קשורים למחשבים, בעיה שלך!"

אין לי מושג איך נראית "מבפנים" סצינת הפאנק בישראל או בלונדון אבל מבחוץ היא נראית רע, וגם הריח שלה לא משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אולי זה הזמן שלך לפרוש מהתדמית הטינאייג'רית המגוחכת (לדעתי ..) הזאת של "סקינהד" ?

אז אולי זה הזמן שמישהו יקפוץ לי?

אתה לא יודע על מה אתה מדבר וזה שיש כמה אנשים, תפוחים רקובים, אני לא הולכת לעזוב. זאת דרך חיים, לא "תדמית טינאייג'רית". דווקא הסקינהד זה קאלט הכי פחות "טינאייג'רי" כי חלק גדול מזה מדבר על אחריות אישית, גאווה ועבודה - מה שבד"כ אין בדיוק לטינאייג'ר. מדובר בלמעלה מ-40 שנה של סצינה, הקאלט הבריטי ששרד הכי הרבה זמן בזמן שאופנות באו והלכו. אל תסתכל על מה שיש בארץ, בארץ הסצינה מאד צעירה ולא מבוססת ובגלל זה היא גם נראית כך. בוא לאירופה ותדבר עם אנשים שם ותראה עולם אחר לגמרי. אני יכולה להכיר לך שם חברה' בני 30 ו-40 ויותר שיש להם הרבה מה לשים על המקום שבו הם שמים את המילים שלהם בניגוד לפלצנים הקטנים כאן. אני לא תופסת מעצמי מי יודע מה, עדיין יש לי הרבה לחיות וללמוד אבל אני בהחלט חושבת שראיתי מספיק כדי לבקר את הסצינה בארץ ולומר שמדובר בבדיחה ואני לא רואה את עצמי כחלק ממנה. יש לי עוד ידיד שמרגיש בדיוק ככה והוא לא מסתובב במעגל האנשים האלו, חוץ ממני. כמו לו, גם לי יש את החברים שלי שיש לי במשותף איתם והם לא שייכים לסצינה, חלקם אוהבים את המוזיקה ותו לא.

בעעע, בא לי לישון, עבודה מחר. working class, oi oi oi

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש נטייה כזאת להאשים כל דבר על כת השטן ולחשוב שכל אחד שלובש קצת שחור הוא מכת השטן

אין לכם מושג כמה פעמים חשבו שאני מכת השטן ושותה דם של חתולים וכאלה (למען האמת אני אפילו צמחוני)

וקצת Off topic:

לפני חנות בשר בברה"מ יש תור ענק פתאום איזה זקן מנסה להידחף ואומר "תנו לי לעבור אני גיבור של המלחמה הרגתי 500 גרמנים בעצמי"

אז מישהו אומר לו: "זה אתה? יא מאנייק בגללך אנחנו לא שותים בירה בווארית!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

כן, בדוח שלי לפני שיצאתי מהצבא הקב"נית כתבה שאני בכת-השטן ושותה דם של חתולים. :s07:

:lol:

יש נטייה כזאת להאשים כל דבר על כת השטן ולחשוב שכל אחד שלובש קצת שחור הוא מכת השטן

אין לכם מושג כמה פעמים חשבו שאני מכת השטן ושותה דם של חתולים וכאלה (למען האמת אני אפילו צמחוני)

וקצת Off topic:

לפני חנות בשר בברה"מ יש תור ענק פתאום איזה זקן מנסה להידחף ואומר "תנו לי לעבור אני גיבור של המלחמה הרגתי 500 גרמנים בעצמי"

אז מישהו אומר לו: "זה אתה? יא מאנייק בגללך אנחנו לא שותים בירה בווארית!"

:lol: :lol:

אני הולך הרבה עם שחור כנראה ביגלל זה אני מפחיד חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה שאני מתערב קצת מאוחר בדיון שלכם

אבל דווקא השבוע קרא לי משהו מוזר ביום הזיכרון אני גר בפ"ת

ו אני וחבר הלכנו דרך אזור סגולה ב 11 בלילה וליד צומת שאת את שמה שכחתי התחילו לעקוב אחרינו כמה ילדים בני 15 -17 שנראו מוצא רוסי

ובאזור צומת סגולה הם עצרו אותנו והתחילו לאיים עלינו עכשיו ממרום 25 שנותיי אני בדרך כלל נוטה לבטל ילדים כאלו בהינף יד אבל הם התעקשו ודיי כפו את עצמם עד כדייכך שניסו להרים על חבר שלי יד

למזלי אני לא בחור צפלון ו5 ילדים שיותר קטנים מאחי הקטן לא בדיוק מהווים בעיה ל- 2 אנשים בני 25 העניין הוא שהם כולם נראו ממוצא רוסי וחלק לבשו מעילי עור וחולצות כהות ולא בדיוק נראו כאילו הם ידעו מה הם רצו,

לאן הגענו שבאחד הרחובות הראשיים בעיר גדולה כמו פ"ת קורה כזה ?

אז אני לא חושב שזה כל כך מוזר שמרססים בית כנסת בעיר אם חבורות של פרחחים עושים מה שהם רוצים בעיר

לדעתי זאת בעיה של החברה הישראלית ואין שום קשר למוצא של הפרחחים , יש הרגשה של חידלון של מערכות האכיפה ובתי המשפט

ואם לא יעשו משהו בנידון זה יילך ויחמיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

צודק, בחיפה אותו הדבר בכל מקום גם מקומות מרכזיים.

הרוסים האלה.... :pissed: הם חושבים שפה זה רוסיה הקטנה מה?

וכל זה למה כי החראות האלה יודעים שלא יעשו להם כלום ב ''משטרה''.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בגלל שלא יעשו להם שום דבר במשטרה, זה בגלל שהם יודעים שאם הם לא יפגינו נוכחות, יבואו הצברים ויעשו להם את אותו הדבר!

רק של"רוסים" האלה בד"כ יש יותר שכל מצבר ממוצע, הם גדולים יותר, ובאמת שאין להם אלוהים.. יענו, איתם לא יעזור שתתפוס אחד, תפוצץ אותו ושאר הקאקות יברחו... כמו שבד"כ קורה עם החבורות של המרוקאים... ואל תנסה להתווכח על זה, כי לי זה קרה כמה פעמים באופן אישי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...