אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלמונים חיללו את בית הכנסת הגדול בפ"ת וריססו צלבי קרס

rk666

Recommended Posts

חייבים להוציא חוק שכאשר מישהו הסתובב עם צלבי קרס, או יציר אותם או כל סמל אנטי יהודי צריך לשבת בכלא על בגידה במדינה.

כי זאת בגידה 100 אחוז ביהודים ובמדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 203
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ודריה, את באמת חברה של הפאנקיסטים בדיזינגוף? זוהמת העולם אלה, שיתחילו לעבוד ושיעזבו אותנו בשקט.

לא ממש ולא עם כולם. רובם התבגרו ועובדים כמו חמורים בבניין (כשמרבית עם מעדיף אבטלה על עבודה פיזית קשה מסוג זה). יש לי פה ידיד שהכרתי עוד כשהיינו בני 15 בערך, יש לו להקה, הוא בצבא עכשיו, ילד מאד נחמד. אבל אני לא מסתובבת איתם, רק "היי" ו"ביי". מה כן, אני יודעת שהם רוצים למצוא את מי

שעשה את זה ולהעביר לו סדרת חינוך. אני כרגע בשלב של הבירורים.

חייבים להוציא חוק שכאשר מישהו הסתובב עם צלבי קרס, או יציר אותם או כל סמל אנטי יהודי צריך לשבת בכלא על בגידה במדינה.

כי זאת בגידה 100 אחוז ביהודים ובמדינה.

לא לא, צרייך להעביר חוק שיהיה מותר לעשות בהם לינץ'.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:kopfpatsch:

זה לא משנה אם הוא הפוך או לא, במקור הוא סמל של אלף ואחד דברים בתרבויות בכל העולם אבל לאור העובדה שהיטלר אימץ אותו כסמל למפלגה, קצת קשה לבוא ולהגיד "לא לא, הם רק ציירו סמל של השמש/שלום ההודי/תאילנדי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא סמל של שלום, סמל של מזל.

ולא בדיוק בקוריאה, אלא בפגאניזם בכלל.

צלב קרס זה סמל עתיק, עתיק בהרבה מן הנאציזם שהמשמעות המקורית שלו היא מזל בדתות פגאניות שונות אבל אחרי שהנאצים אימצו אותו הוא ישר מקושר לנאציזם.

בדומה למה שהתנועה הציונית עשתה למגן דויד :lol:

http://en.wikipedia.org/wiki/Swastika

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי אלייך, דיברתי אל מי שאמר "צלב קרס הפוך זה לא סימן לשלום בקוריאה?".

חוץ מזה, זה שאת פגאנית לא אומר שאת יודעת הכל על פגאניזם כמו שזה שאני יהודי לא אומר שאני יודע את כל נבכי תלמוד ומשנה אז אל תהיי יהירה :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא דיברתי אלייך, דיברתי אל מי שאמר "צלב קרס הפוך זה לא סימן לשלום בקוריאה?".

חוץ מזה, זה שאת פגאנית לא אומר שאת יודעת הכל על פגאניזם כמו שזה שאני יהודי לא אומר שאני יודע את כל נבכי תלמוד ומשנה אז אל תהיי יהירה :nono:

פגאניזם זה שם כללי לכל דת שאינה מונוטאיסטית מוכרת. יש עשרות אלפים כאלו. יהירה אני לא כי אני עשיתי לפני שנתיים מחקר קטן על ה-Flyfot וזה לא סמל של שלום בשום תרבות אבל זה סמל של שמש ושל מחזוריות וגילגול החיים ועונות השנה בהרבה תרבויות שאין ביניהן כמעט קשר ישיר, מה שהופך את זה לעוד יותר מיסטורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט מודע לכך שיש המוני דתות פגאניות(שבעצם אפשר לקרוא להן דתות א-מונוטאיסטית).

מה הקשר? אמרת ש"אני פגאנית. אתה הולך ללמד אותי?" אז אמרתי שזה שאת פגאנית לא אומר שאת יודעת הכל על פגאניזם, זה הכל.

+

מיסתורי, לא מיסטורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בהחלט מודע לכך שאני לא יודע הכל וכבר כתבתי את זה מקודם.

זה לא משנה את העובדה שלצלב קרס היו אלף ואחת משמעויות בתרבויות עתיקות ובתרבויות אשר עדיין קיימות אבל בגלל הנאציזם הוא איבד כל קונטציה למשמעויות המקוריות שלו והוא הפך לסמל של שנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחשוב שבזה שהם ציירו צלבי-קרס על הבית כנסת זה אומר "אני אוהב אתכם כמו את 4 עונות השנה, אתם השמש העולה שלי", זה דיי דפוק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לחשוב שבזה שהם ציירו צלבי-קרס על הבית כנסת זה אומר "אני אוהב אתכם כמו את 4 עונות השנה, אתם השמש העולה שלי", זה דיי דפוק...

בחיים לא טענתי כך אבל מה שאתה אומר לא מדוייק, אולי לך זה נשמע די דפוק אבל אם מישהו היה מרסס צלב קרס במזרח הרחוק יש סיכוי הרבה יותר גבוה שהכוונה שלו הייתה מה שאתה אומר מאשר כסמל של שנאה.

כמו שכבר אמרתי, לכל סמל יש קונטציה שונה, תלוי באיזור.

דוגמא טובה למה שאמרתי עם הצלב קרס יש במאמר בוויקפדיה, יש שם תמונה של הפגנה של מפלגה קומוניסטית באיזו מדינת מזרח רחוק וכמובן שהפטיש והמגל מצויירים שם בגדול ובקטן יש שם גם צלב קרס.... בשביל מזל.

ככה זה שבמזרח הרחוק שבו לא בדיוק הייתה גישה לנאציזם וגם היום אין, צלב הקרס לא קיבל את "המשמעות החדשה" כסמל של הימין הקיצוני ביותר אלא נשאר סמל מיסטי רוחני שאומר הרבה יותר מדי דברים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...