הדיון על Electronic Entertainment Expo 2006 - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הדיון על Electronic Entertainment Expo 2006

stone cold

Recommended Posts

תיראו אתם מיתיחסים לתערוכה כאילו יחשפו בה הרבה מישחקים חדשים לPC

והתערוכה הזות עוסקת בעיקר בקונסולות

אם יש מישחק שלא נחשף בעבר לPC או שיש מידע חדש ומענין עליו אז סבבה תביאו תמידע ותמונות לפה

אבל סטם לדבר על מישחקים ידועים זה מיותר

אתה מעצבן, אתה יודע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 126
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תיראו אתם מיתיחסים לתערוכה כאילו יחשפו בה הרבה מישחקים חדשים לPC

והתערוכה הזות עוסקת בעיקר בקונסולות

אם יש מישחק שלא נחשף בעבר לPC או שיש מידע חדש ומענין עליו אז סבבה תביאו תמידע ותמונות לפה

אבל סטם לדבר על מישחקים ידועים זה מיותר

אתה מעצבן, אתה יודע?

דבר ראשון: http://www.gamespot.com/e3/e3games.html?platform=5&sort=popular&page=1 ביניהם כמה משחקים חדשים לחלוטין, כלומר שהם לא המשכים של סדרות, והם לא קשורים לשום משחק באותו עולם. (לדוגמה warcraft זה עולם).

אמנם יש מגמה בשנים האחרונות ב- שהקונסולות שולטות, אבל אי אפשר להגיד שאין תצוגה מרשימה של משחקי .

"אם יש מישחק שלא נחשף בעבר לPC או שיש מידע חדש ומענין עליו אז סבבה תביאו תמידע ותמונות לפה

אבל סטם לדבר על מישחקים ידועים זה מיותר"

איך אפשר לדבר על משחק שלא ידוע לנו עליו כלום? ::)

"אבל סטם לדבר על מישחקים ידועים זה מיותר" ::) (אין לי מה להוסיף. או שאתה טיפש או שאתה לא יודע להסביר את עצמך טוב. ואני לא מתכוון לשגיאות כתיב).

וד"א, אני רוצה לשאול גם למה אתה לא אוהב את sony?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מעצבן, אתה יודע?

דבר ראשון: http://www.gamespot.com/e3/e3games.html?platform=5&sort=popular&page=1 ביניהם כמה משחקים חדשים לחלוטין, כלומר שהם לא המשכים של סדרות, והם לא קשורים לשום משחק באותו עולם. (לדוגמה warcraft זה עולם).

אמנם יש מגמה בשנים האחרונות ב- שהקונסולות שולטות, אבל אי אפשר להגיד שאין תצוגה מרשימה של משחקי .

"אם יש מישחק שלא נחשף בעבר לPC או שיש מידע חדש ומענין עליו אז סבבה תביאו תמידע ותמונות לפה

אבל סטם לדבר על מישחקים ידועים זה מיותר"

איך אפשר לדבר על משחק שלא ידוע לנו עליו כלום? ::)

"אבל סטם לדבר על מישחקים ידועים זה מיותר" ::) (אין לי מה להוסיף. או שאתה טיפש או שאתה לא יודע להסביר את עצמך טוב. ואני לא מתכוון לשגיאות כתיב).

וד"א, אני רוצה לשאול גם למה אתה לא אוהב את sony?

אני לא יודע להסביר טוב

ומה שיתכוונתי זה שלפני התערוכה ובזמן התערוכה מתחילים ליתפרסם הרבה מישחקים חדשים

וגם חומרה חדשה ועל זה הדיון

לא משנה או פה צריך לדבר על דברים חדשים שנחשפים כרגע ולא על דברים ידועים

ואני לא אוהב את סוני כי היא לא חברה שנותנת דברים חדשים לתחום כמו - וקונומי וסגה וכו

מבחינתי יותר קרובה לEA בפיתוח מישחקים ולכל מישחק מצליח שלה היא עושה 10000 המשכים

אם תיבדוק מיקרוב הPS1 ו2 לא חידשו הרבה מבחינת חומרה והמישחקים ורוב המישחקים שמופצים על ידי

לא חידשו הרבה(אני לא נגד הקונסולות שלהם כי יש חברות צד שלישי שמפתחות הרבה מישחקים טובים לקונסולות של סוני)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA הודיעה שהיא מתכוונת ללכת לכיוון חדשני במשחקים במקום ליצור מיליון המשכים, והם בדיוק וייתרו על הזכיון של משחקי JAMES BOND במסגרת האסטרטגיה הזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

EA הודיעה שהיא מתכוונת ללכת לכיוון חדשני במשחקים במקום ליצור מיליון המשכים, והם בדיוק וייתרו על הזכיון של משחקי JAMES BOND במסגרת האסטרטגיה הזו.

היתי רוצה להאמין בזה אבל זה EA

והם קנו תזיכיון לFIFA עד 2014 ככה שזה לא מעודד כי מישחקי יוצאים כל שנה בלי לחדש הרבה

ובשנים האחרונות מפסידים לקונמי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממשלת החמאס הודיעה שהיא מתכוונת להמשיך את תהליך השלום לפי מפת הדרכים הסכמי אוסלו והבנות ג'נבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אלוהים!

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl To Be Demoed At E3

http://www.firingsquad.com/news/newsarticle.asp?searchid=10145

ההתעללות בנו סוף סוף תיגמר בקרוב ונוכל לראות איך המשחק הזה באמת נראה במציאות. ומי יודע אולי בסוף נראה את DUKE NUKEM FOREVER נותן הדגמה חיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אלוהים!

S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl To Be Demoed At E3

http://www.firingsquad.com/news/newsarticle.asp?searchid=10145

ההתעללות בנו סוף סוף תיגמר בקרוב ונוכל לראות איך המשחק הזה באמת נראה במציאות. ומי יודע אולי בסוף נראה את DUKE NUKEM FOREVER נותן הדגמה חיה...

Ever heard of Alpha+Beta?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יהיה שום הדגמה של DNF בE3 הזה , החברה האלו הפסיקו ללכת ל מ 2001 כבר , בגלל שאין להם מה להראות עדיין ... ומה שמדהים זה שהמשחק עדיין בפיתוח מתקדם - והם אומרים שהוא ישתמש בכל הטכנולוגיות החדשות . (ד"א אני אומר את זה בתור אחד שנמצא בפורומים של החברה כבר כמה שנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...