עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 24 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

link=topic=179272.msg1547747#msg1547747 date=1146688106]

תינוקת?

היא בת 14 והיא כבר יודעת מה שהיא רוצה

לא היא לא.

כמה בנות 14 אתה מכיר מקרוב?

בגיל הזה אף אחד לא יודע מה הוא רוצה, ולמה. רוב הילדים מושפעים מלחץ חברתי כמו ג'לי... כמעט כל החברים שלי התחילו לעשן בגלל שמישהו קצת יותר מבוגר מהם אמר "זה מעגניב", ואני לא מדבר רק על סיגריות...

בגיל הזה הרצונות ומצבי הרוח משתנים בצורה קיצונית ובלי סיבה...

בשביל זה יש את החוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הילדה ידעה מה היא רוצה, וזה לא שמישהו הכניס לה את זה לראש - היא רצתה את זה -וידוע שכשבנות רוצות, הן מקבלות.

אין לה שם חרטות על העניין אז די להפוך אותה לקורבן קטן ותמים שלא ידע למה הוא מכניס את עצמו.

וזה נכון שלילדים מתבגרים יש את התכונה המטופשת (לפחות לרובם) של להיות מושפע מלחצים חברתיים והכל, אבל פה לא היה מצב של לחץ חברתי - היה מיוזמתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אתם סתם מתווכחים, הרי לא תשכנעו אחד את השני. שמרו את האנרגיות לחברות שלכם ;D

בכל מקרה, להלן העובדות:

- הילדה נימפומנית(אחת שרוצה כל הזמן סקס).

- הילדה "נפתחה" ע"י גברים נוספים במקום המגורים הישן של המשפחה הזאת.

- תעזבו בשקט את החיילים האלה. הם חיילים בטווח הגילאים של "נוער" ואותם אפשר להבין. תרדו מהם כבר!

- כן, הם טעו אבל זה לא אומר שהם אנסו אותה, היא בעצמה מגוננת עליהם כעת מול החוקרים.

- כמו שזה קרה לי, זה יקרה לכל אחד אחר ופשוט נא לשאול את הבנות איתן רוצים לשכב מה גילן, ככה תחסכו "נקמות" של "אם תיפרד ממני אני אגיד שאנסת קטינה". לעולם אל תתנו לזה לקרות בצבא. אם זה כבר עומד לקרות עקב סיבות כולשהן, פעלו ע"פ: "אם לא יגלו את זה - זה לא קרה".החוק בישראל מפגר.

לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

- כמו שזה קרה לי, זה יקרה לכל אחד אחר ופשוט נא לשאול את הבנות איתן רוצים לשכב מה גילן, ככה תחסכו "נקמות" של "אם תיפרד ממני אני אגיד שאנסת קטינה".

[ltr]and according to some of the people in this thread make sure you get it on paper with a copy of her ID and have it notarized.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשכח לרגע את מה שלמדת בסרטי הפורנו

ותבין כבר שזה לא הגיוני לשכב עם מישהי שאתה לא מכיר

אני לא רוצה לתאר אותך כאיזה חנון מחשבים קטן שכל הזמן יושב מול המחשב ולא יוצא לפאבים או משהו כי אולי אתה בכלל לא כזה.(למרות שהדימוי עלה לי בראש לשנייה) אבל ' date=' תגיד אחי,

איפה אתה חי?!

תשאל היום אחד מהחברים שלך למי מהם היה "סטוץ", שזה אומר להכיר מישהי (בדר"כ במועדון) כאשר היא שתוייה(וגם אתה לא בדיוק מפוכח) אז רוקדים, מתנשקים, זורמים ומתעוררים אצל מישהו/י מכם בבית אחרי כזה לילה של זיונים, שלא שוכחים אותו במהרה.

נראה לי שאתה פשוט או לא בגיל (בדקת ולא כתבת את גילך בפרופיל משתמש שלך) או שאתה , כמו שאמרתי . . . חי בלפלנד :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר רשמתי בדיון אחר שאלכוהול הוא סם קשה לכל דבר

מה שעשית הוא פשוט להוסיף עוד קיסם למדורה

בוודאי, קח אדם שקול ותשקה אותו בכימיקלים בכמות מספקת - והוא מסוגל לעשות הכל

בכל מקרה הדוגמא שלך כל-כך, אבל כל-כך לא קשורה לנושא

ההשוואה בין מועדון לילה למסגרת צבאית...

בין סטוץ חד-פעמי למישהי שגרה איתך באותו בסיס...

שלא להזכיר שהמון מועדונים דווקא כן מבקשים לראות תעודת זהות...

אז תגיד לי אתה, איך ייתכן ש35 אנשים פוגשים מישהי באופן יומיומי, במשך שנה ויותר, ולא מכירים אותה בכלל?

אולי הם לא רצו לגלות בת כמה היא באמת? אולי הם ידעו והעדיפו להתעלם?

ועוד משהו, למה כולם שמרו על קשר של שתיקה? אני לא מתכוון לזה שכולם ידעו אחד על השני, אלא שאף-אחד מהם לא רץ לספר לחבר'ה.

אם זה כל-כך נכון ומוסרי לתקוע ילדה בת 12 (16 לטענתה) למה להצניע את הישגיך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו

מריבה של 36 עמודים, מדהים

אולי תרדו מזה כבר?!?!?!?!?!?!?!? מהנושא המקורי עכשיו התחלתם דיון אידיוטי ומריבות אחד כנגד השני, "אתה צבוע, אתה טיפש, אתה ייגרמייסטר"

אני מציע לכם לנער את עצמכם קצת, ולעזוב את האשכול הזה, שכבר הפך להיות סופר-מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"אתה צבוע, אתה טיפש, אתה ייגרמייסטר"

(אתה צבוע את טיפש, אתה רב-ציידים) :s05:

זה דיון בעיקרון של 2 קבוצות אנשים, שאף אחד לא זזה מילימטר,

זה בעצם כמו פוליטיקה, רק יותר מעניין.

אם לא בא לך להשתתף, ואללה, אף אחד לא מכריח אותך.

הדיון הזה ידעך במוקדם או במאוחר.

עוד הערה מיותרת כזאת, תקבל אזהרה על ספאם.

אני באמת לא מבין למה אתה מתערב עם הודעות לא קשורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...