עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 23 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

מהתמונות בעיתון של הבסיס ומהמספר שהיה על הזנב של המטוס ניתן להבין שהבסיס הוא נבטים .

בתור אחד שהיה בפריסה שם לפני למעלה משנתיים אני יכול להגיד לכם שזה בסיס שומם מאוד ואין בו כלום אבל כלום לעשות ,חוץ מזה אין מצב שאנשים לא ידעו מה מתרחש או שהאמא או האבא ידעו כי הבסיס הזה זה כמו נחיל נמלים הכל נמצא מרוכז במקום אחד כל המגורים דבוקים אחד לשני בצורה מגעילה .

ממה שניתן להבין במה שהיה רשום בעיתון זה שהילדה לא התנגדה למעשים ואף עודדה אותם , זה התגלה בעקבות חקירה על סמים שבו החיילים טענו שהם היו עם ילדה מהבסיס באותו לילה החוקרים של מצ"ח לא הבינו מה כל כך הרבה עשו עם ילדה אחת באותו ערב וקראו לחוקרת נוער שאימתה את הפרטים ומשם החל כל הסיפור הזה .

ממה שניתן להבין מהעיתון הילדה במצב נפשי לא הכי טוב שבעולם הוריה גרושים ואמא נשואה לנגד בקבע (נישואים שניים) - הילדה אישרה את זה שהיא אמרה להם שהיא בת 16 ולא קטנה יותר ,מה שבטוח בכל הסיפור הזה שחיל האוויר יצא ממש אבל ממש גרוע .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואוו! גבר! :s07:

חוצמזה, כבשים זה לא נחשב.

את פשוט מסכנה.

דבר ראשון לקח לך שנתיים לחשוב על קאמבק,ואל תזייני לי בשכל "לא כולם יושבים באתר 24 שעות ביממה? כי כבר הגבת מזמן בת'רד הזה.

דבר שני,הקאמבק שלך פשוט מגוחך,את קוראת לי בתול,אני אומר לך שלא ואת עושה לי "איזה גבר".

אז בואי נעשה דבר כזה,אני קורא לך כלבה פמניסטית סוציומטית,אל תגיבי כי כל תגובה שלך תקבל "ייבוש" מגוחך של ילד בכיתה ח.

אבא של מי יותר חזק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, יש לי ווידוי קטן . . . שדי קשור לדיון . . . ::)

כשהייתי בן 18, התחילה איתי איזו ילדה במקום שגדלנו, ואמרה לי שהיא בת 16. היא נראתה בוגרת, דיברה כילדה בגילי (דאז). ובאופן כללי לא הייתה לי שום כוונה שלא להאמין לה. אחרי היכרות של זמן מה, שיחות נפש וכאלה, התקרבנו אחד לשני וכמעט שכבנו. העניין שבמשך הזמן שזה קרה, ההורים שלה רצו לחזור לברית המועצות, וככה יצא שהיא בדיוק עזבה לילה אחרי שכמעט שכבנו(תבינו לבד).

הנקודה היא שאחרי שהיא חזרה לרוסיה, היא התוודתה בפניי בטלפון שהיא הייתה . . . בת 14.5, לכן היה לי דה ז'ה וו נוראי עכשיו וצפו לי המון .

חברה, אין צורך להתפלצן ולדבר בלשון בבל"ת, שהרי בנות בגיל זה חושבות על סקס בדיוק כמונו. אז "מסתבר" שיש כמה כאלה שמגיעות לחדשות. מה קרה, סוף העולם?!

כמו שאני נפלתי, גם בנים אחרים נפלו במלכודת הזאת של הבנות ה"לא חוקיות" וזה קצת בעייה, אם היא תרוץ ותעשה לך בעיות אח"כ, כי התאהבת במישהי אחרת או משהו ואתה רוצה להיפרד והיא רוצה לנקום, אבל בסה"כ, זה פשוט מעצבן לשמוע שמישהי נתנה לחצי עולם ומאשימים אותם בגלל שהיא "קטנה ותמימה". :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו, יש לי ווידוי קטן . . . שדי קשור לדיון . . . ::)

כשהייתי בן 18, התחילה איתי איזו ילדה במקום שגדלנו, ואמרה לי שהיא בת 16. היא נראתה בוגרת, דיברה כילדה בגילי (דאז). ובאופן כללי לא הייתה לי שום כוונה שלא להאמין לה. אחרי היכרות של זמן מה, שיחות נפש וכאלה, התקרבנו אחד לשני וכמעט שכבנו. העניין שבמשך הזמן שזה קרה, ההורים שלה רצו לחזור לברית המועצות, וככה יצא שהיא בדיוק עזבה לילה אחרי שכמעט שכבנו(תבינו לבד).

הנקודה היא שאחרי שהיא חזרה לרוסיה, היא התוודתה בפניי בטלפון שהיא הייתה . . . בת 14.5, לכן היה לי דה ז'ה וו נוראי עכשיו וצפו לי המון .

חברה, אין צורך להתפלצן ולדבר בלשון בבל"ת, שהרי בנות בגיל זה חושבות על סקס בדיוק כמונו. אז "מסתבר" שיש כמה כאלה שמגיעות לחדשות. מה קרה, סוף העולם?!

כמו שאני נפלתי, גם בנים אחרים נפלו במלכודת הזאת של הבנות ה"לא חוקיות" וזה קצת בעייה, אם היא תרוץ ותעשה לך בעיות אח"כ, כי התאהבת במישהי אחרת או משהו ואתה רוצה להיפרד והיא רוצה לנקום, אבל בסה"כ, זה פשוט מעצבן לשמוע שמישהי נתנה לחצי עולם ומאשימים אותם בגלל שהיא "קטנה ותמימה". :nixweiss:

קטנה כן.

תמימה לא.

אז מה אתה טוען פה?

שלחיילים אין שיקול דעת?

שהם הקורבן?

שאין להם חלק במשוואה?

תחשוב טוב ! שוב !

בסיס קטן ... אני מאשים חיילים בני 20 +(נגדים ןאנשי קבע כאחד בני 22 ומעלה) בבזיון המערכת הצבאית, העלמת עיין מעובדות, ועברה על החוק האזרחי והצבאי.

כל חייל שמקיים יחסי מין בבסיס צריך לחשוב על ההשלכות.

כל חייל בתפקיד צריך לזכור את מקומו ואת באחריות שמוטלת עליו.

מיששיחק אותה ראש קטן - שיקבל את גזר הדין בכבוד.

במקום לקפוץ למיטה איתה ,הוא היה צריך לברר את הפרטים ולשאול שאלות.

די לתמימות.

קבוצה של גבניקים משועמים שמצאו דרך מצויינת להעביר את הזמן.

הייתי שולח אותם לגולני לרוץ על ג'בלאות ... ולהוציא את המרץ המיותר שלהם ...

גם עם הילדה לא מאוזנת נפשית אפשר היה לפנות לגורמים המתאימים ולהפנות את צומת ליבם.

בסיס צבאי זה לא בית זונות.

התעסקות עם קטינה זאת עברה על החוק.

הם בישו את החייל.

את המדים.

את המדינה.

אתה עצמם.

חבורה של אפסים שחושבים דרך הזיין שלהם.

קבוצת אנשים רופסים חסרי אישיות מהזן השפל ביותר.

מונעת על ידי יצרים בלבד.

אני הייתי ממצה איתם את הדין עד הסוף!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת ציניות כל כך גלויה... הרי בראשי כל אחד ואחד מאיתנו עוברת המילה "שרמוטה", מצד שני אם בחור היה מזיין 35 חיילות היו אומרים שהוא גבר-גבר.

וכן, יש חיילים שקורעים את התחת בזמן שהם מזיינים ילדה מפגרת בבסיס צבאי. איך הולך השיר?

על גבעה של גבעתי

תחת העץ של גולני

יושב ג'ובניק מושתן

מזיין חברה של צנחן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת ציניות כל כך גלויה... הרי בראשי כל אחד ואחד מאיתנו עוברת המילה "שרמוטה", מצד שני אם בחור היה מזיין 35 חיילות היו אומרים שהוא גבר-גבר.

וכן, יש חיילים שקורעים את התחת בזמן שהם מזיינים ילדה מפגרת בבסיס צבאי. איך הולך השיר?

על גבעה של גבעתי

תחת העץ של גולני

יושב ג'ובניק מושתן

מזיין חברה של צנחן

שכחת את הנחל של הנח"ל ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שלא הגזמת..

למה שאני אגזים?

תסובבו את זה איך שאתם רוצים, גם קטינה בת 12 לא יודעת מה היא עושה ומה ההשלכות של זה

link=topic=179272.msg1547747#msg1547747 date=1146688106]

תינוקת?

היא בת 14 והיא כבר יודעת מה שהיא רוצה

זאת הייתה אנלוגיה FFS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...