עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עשרות חיילים ונגדים חשודים באונס קטינה

בייגל טוסט

Recommended Posts

ופה קבור הכלב - ילדה בת 12 או 13 לא בהכרח יודעת מה היא רוצה, בטח לא כשמדובר ביחסי מין.

[ltr]**from age 13 to age 14.5.

indeed, yet if she had told the truth, maybe 3-5 guys would have slept with her. and those guys, for all I care, you can lock up and through away the key...[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 394
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]**from age 13 to age 14.5.

indeed, yet if she had told the truth, maybe 3-5 guys would have slept with her. and those guys, for all I care, you can lock up and through away the key...[/ltr]

וזו בדיוק הסיבה שאני לא חושב שצריך לכלוא את כל האנשים האלה - יש במקרה הזה נסיבות מקלות.

למרות זאת, אני כן חושב שהעניין הזה כן צריך לתת איזשהו סימן באנשים האלה (לדוגמא, רישום פלילי כלשהו) כי אחרת החוק יהיה חסר שיניים. אדם יוכל לשכב עם ילדה ואז להגיד "היא שיקרה לי, היא אמרה לי שהיא בת 16" והחוק יהיה חסר אונים מול זה.

ד"א, אני בטוח שזה קורה כל הזמן - אפילו דוגמא קולנועית עולה לי לראש - טריינספוטינג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. זה דיון סוביקטיבי לחלוטין, אני לא רואה שום סיבה שבגללה דווקא אני צריך להיות אובייקטיבי.

2. ההבדל בין 12 ל12 וחצי זניח לחלוטין - נראה לך שילדה בת 12 וחצי נראית יותר כמו בת 20 מילדה בת 12?!

תפסת אותי לפני שהספקתי לערוך

זה 13 וחצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזו בדיוק הסיבה שאני לא חושב שצריך לכלוא את כל האנשים האלה - יש במקרה הזה נסיבות מקלות.

למרות זאת, אני כן חושב שהעניין הזה כן צריך לתת איזשהו סימן באנשים האלה (לדוגמא, רישום פלילי כלשהו) כי אחרת החוק יהיה חסר שיניים. אדם יוכל לשכב עם ילדה ואז להגיד "היא שיקרה לי, היא אמרה לי שהיא בת 16" והחוק יהיה חסר אונים מול זה.

ד"א, אני בטוח שזה קורה כל הזמן - אפילו דוגמא קולנועית עולה לי לראש - טריינספוטינג..

[ltr]yes but then, the girl could say she didn't and he raped her...

here the girl doesn't even deny it, she admits, ffs.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אבל ברוב משפטי אונס, עדות הנאנסת היא מכריעה ביותר

אם הנערה תאמר אמרתי לו מה היה הגיל האמיתי שלו, מה שלא נכון למקרה הזה, בית המשפט יטה לטובת הנאנסת

אני בטוח שהרבה מנסים את קו ההגנה הזה במשפט מסוג שכזה ואיכשהו זה לא מצליח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שהיא אמרה את זה, ולא ההיפך, וזה שונה לחלוטין.. נכון?

כן, שונה לחלוטין. היא אומרת את זה ולכן זה בסדר גמור. אני בטוח אין פה עניין של פחד, רגשות אשמה או שום דבר אחר...

אם היא אומרת שהיא הצליחה לרמות 37 אנשים לחשוב שהיא בגירה למרות שהיא הייתה בת 13, אז היא כנראה יודעת מה היא אומרת ומגיע לה העונש הזה.

מישהו אמר קודם שהדבר היחידי שלא מוסרי פה זה שהיא שיקרה - אם ככה, אז מגיע לה אישפוז במוסד לחולי נפש.

[ltr]yes but then, the girl could say she didn't and he raped her...

here the girl doesn't even deny it, she admits, ffs.[/ltr]

גם אם היא מודה שהיא שיקרה, זה לא מסיר את האחריות מהבוגרים בסיפור - זה כל מה שאני אומר.

היא אולי לא הקורבן היחידי פה, אבל היא כנראה היחידה שתאלץ לעבור תהליך שיקום ארוך ואישפוז במוסד לחולי נפש.

טוב, נראה לי שמבחינתי מיציתי את הנושא - נמאס לי לכתוב את אותם הדברים שוב ושוב. שיהיה לכם בהצלחה בהמשך הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך ליזכור גם שצבא זה לא מוסד דמוקרטי ויש לו חוקים מישלו

ובמידה וזה יהיה במישפט צבאי דבר ראשון הם עשו את זה בבסיס

ואני מכיר בחור שרק על זה שהוא דפק מישהיא בבסיס ישב שבועים בכלא

חלקם אולי עשו את זה שהם היו בתפקיד שזה עוד עברה

וזה לפני הטיפול במיקרה הגדול

ועוד פעם אני מזכיר הצבא לא יכול לסרס מיקרה כזה שכל התיקשורת חוגגת אליו כמו נשרים על פגר

ואני אישית לא מבין איך נתנו לפרסם שהמיקרה היה בבסיס חיל האוויר בתוך ישוב שבבסיס ובדרום

הם נתנו יותר מידי פרטים ויש סיכוי טוב מאוד שהמקורבים של המישפחה ידעו מיזה

תחשבו על זה הילדה תחזור לב"ס וכל הילדים ידעו מה קרה

תילך לבקר קרובים הם יסתכלו עליה מוזר וכו וכו לפי דעתי הם חשפו יותר מידי פרטים לציבור

ואני בימקום המישפחה אחרי המישפט ואחרי שהיתי מפוצץ אותם במכות היתי עוזב תארץ החיים שלה יהיו מסריחים פה כי תמיד יהיה לה

תסטיגמה של הזונה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]that's not nice. every female has the right to be sluty without being called names as long as she doesn't hurt somebody.... ah oops causing 37 guys to be sent to prison is kinda hurting somebody.

just kidding.[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבסיסים היחידים בהם יש שיכון משפחות הם בסיסים עם טייסות מבצעיות

אין בסיסים כאלו של חיל האויר שהם קטנים

ליתר דיוק, בדרום יש לך את חצרים, מצפה רמון, נבטים ועובדה

כולם גדולים

"גדולים"

כולם מכירים את כולם.

תפסיק לעשות מאנשים כאלה תמימים.

אפילו בחצרים.

בו אני אתקע אותך שנה שם .. ואז ספר לי שהמפשחות לא מכירות אחת את השניה.

ואם יש בעיה לברר פרט זה או אחר על משהו.

חוץ מזה בגלל שזה בסיס צבאי אז ההורים די חופשים מדאגה לילדים מבפני שזאת סביבה סגורה.

ואם אני זוכר טוב מגורי משפחות מחוץ לתחום של הסדירים .אבל אני לא בטוח.

וזאת מסגרת צבאית .!.

אז בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי תקוע בבסיסים כאלו 3 שנים. :)

המשפחות מכירות אחת את השניה, זה ברור

אבל הנגדים (ובטח החיילים בסדיר) לא מכירים את המשפחות

אתם נהנים להתעסק בתפל ?

לדעתי את ההתעקשות שלך על כך שאם ילדה בת 12 הסכימה אז זה בסדר ואם היא שיקרה אז גם כל האשמה עליה כבר מיצינו

מה גם שלפי הדברים שהוא אומר משתמע שהם ידעו שהיא מתחת לגיל שאפשר להתחיל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? ::)

אני גר בקרית מלאכי, עיר בת כ-25,000 תושבים, ואני יכול להגיד לך שאני מכיר כמעט את כל קרית מלאכי.

לפחות 18K אני מכיר, אז 2000 לא צריכה להיות בעיה אני חושב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...