Internet Explorer 7 - העתקה ללא בושה - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Internet Explorer 7 - העתקה ללא בושה

orlupo

Recommended Posts

שנים התלוננתם ש IE לא מפותח מספיק ו MS לא עושים מספיק בשביל לתת לאנשים מוצר מספיק טוב ופתאום כשהם עושים את זה אז עדיין יש תלונות?

FF מעולם לא היה כזה מקורי, כמו שכבר נאמר הרבה מהתכונות שלו כבר היו קיימות לפני זה ופשוט ריכזו את הכל במקום אחד

נכתב על FF למרות שיש לי IE 7 BRTA פשוט כי FF עדיין יותר טוב ואם תשימו לב למפרט מחשב שלי אז יש לי גם בבית אז אי אפשר לאמר שאני מעריץ של MS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מקרוסופט כבר מזמן חיסלו(כמעט לגמרי) את מוזילה(מי זוכר את נטסקייפ?)

FF הוא נקמה מתוקה

לדעתי האקספלורר הוא דינוזאור שעבר זמנו

מוצר טוב לבסוף מצליח, אני צופה שה FF יכנס למיין סטרים ויכבוש לפחות 50% בשנים הקרובות

מהסיבה הפשוטה שהוא עובד טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל עוד אקספלורר מגיע בתור חלק בלתי נפרד מהווינדוס אין סיכוי שדפדפן אחר יגיע ל 50% ,מסיבה פשוטה מאוד שרוב האנשים לא יודעים על קיומם של דפדפנים אחרים והם יודעים שבשביל להכנס לאינטרנט צריך ללחוץ על ה-e הכחול!

תשאל את אמא/אבא/סבא/סבתא/חברה בעזרת איזה הם גולשים באינטרנט.....ורוב הסיכויים שהם לא ידעו אפילו איך הוא נקרא!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא. כולם מעתיקים מכולם. הטאבים למשל הועתקו לפיירפוקס מאופרה, שהעתיקה אותם קודם לכן מנט-קפטור. ה-find-as-you-type הועתק מאקספלורר 5 למק, שהעתיק את הרעיון מעורך הטקסט היוניקסי emacs, שהעתיק אותו השד-יודע-ממי. ככה זה עובד.

החוכמה היא לא להמנע מהעתקה של דברים טובים, זה פשוט לא הגיוני. החוכמה היא להוסיף פיצ'רים חדשים ומקוריים ולספק חבילה כוללת שהגולשים יעדיפו. גם אחרי IE7, הקרב לא אבוד. אם פיירפוקס ימשיך להתקדם ולהיות טוב יותר, אז הוא ימשיך לגנוב משתמשים מאקספלורר, אם כי אולי בקצב איטי יותר.

זה בדיוק מה שאני מנסה להגיד!

אני יודע שדפדפן זה ולא יכולים להמציא משהו חדש מאפס שמתחבר לאתרים בתהליך של גירוד בתחת או משהו כזה, אני יודע שכולם גונבים מכולם, אבל בד"כ לכול תוכנה יש איזה פיצ'ר מיוחד שעושה אותה יחודית, ואם לא אז לפחות טובה יותר מהתוכנה שעליה היא מתבססת. מעתיקים אחד לאחד, לא מוסיפים שום דבר חדש, שמים את הלוגו ומוכרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשאל את אמא/אבא/סבא/סבתא/חברה בעזרת איזה הם גולשים באינטרנט.....ורוב הסיכויים שהם לא ידעו אפילו איך הוא נקרא!!!

רוב האנשים שאני מכיר גולשים "במסך של האינטרנט" :-X

ואני באמת לא מבין על מה המהומה. זו פעם ראשונה שM$ גונבים משהו?

תלכו לראות את "השודדים מעמק הסיליקון".

מיקרוסופט היא בדיוק כמו טבע. רואים רעיון טוב, ומעתיקים אותו בצורה דומה אבל מספיק שונה בשביל לקרוא לזה בשם אחר ולמכור את זה בזול. (או במקרה של M$ ביוקר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה עם מיקרוסופט זה רישום הפטנטים על כל דבר ביקום. ככה הם מונעים תחרות עם חברות אחרות. אבל בתחום הדפדפנים אני לא רואה את זה קורה בגלל הסיפור שהיה אז. התחרות הזו טובה לכולנו, ככה נקבל מוצרים יותר טובים, כששניהם חינם

אני עברתי לפיירפוקס וחזרה כמה פעמים. הוא פשוט יותר איטי, אז אני מוכן לוותר על הפיצ'רים. זה שמיקרוסופט מתחילה להשקיע בתוכנות החינם כמו אקספלורר ואאוטלוק אקספרס זה לא דבר רע. הבעיה זה הפטנטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה יכול להיות הרבה יותר מהיר, אם אתה משקיע בקינפוג נכון שלו (FASTERFOX, עוד כמה הגדרות צריכת וכו').

ועוד פעם, מה זה השטויות האלו ? תראה לי כל חברה נורמלית שעושה עסקים ולא רושמת פטנטים על כמה שיותר דברים (IBM למשל עושה בשנה הרבה יותר פטנטים מ MICROSOFT).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טוב שיש דפדפנים "קטנים" כמו FF שצצים עם רעיונות טובים לשפור הקיים(לפי הטענות בפורום -אני אישית לא השתמשתי עדיין בFF) ,זה רק גורם לתחרות ולהתעוררות החברות הגדולות (מייקרוסופט) שבסופו של דבר תקח את כל הרעיונות הטובים מכל תוכנה קטנה ותכניס את זה לתוכנה שלה (רק חבל שזה לקח כל כך הרבה זמן מאז שיצא IE6) ואז תצוץ עוד חברה קטנה עם רעיון יותר טוב וככה תמשיך ההתפתחות והתחרות ....ומזה נרוויח רק אנחנו-הצרכנים!!!

זה בדיוק מה שקרה עם אינטל וAMD ,אינטל שלטו בשוק עד שצצה חברה עם מעבד יותר טוב וגנבה חלק נכבד מהשוק של אינטל שגרם לה להתעורר ולהוציא מעבד עוד יותר טוב שכולם מתלהבים ממנו אפילו לפני שהוא יצא (נקווה שזה יתממש אחרי היציאה של המעבד).

ואותו דבר קרה עם וATI בכרטיסי המסך בסדרות 9600 9800 לעומת 5X00 של ותראו איפה אנחנו עכשיו ....

אני משאר שהמצב שמייקרוסופט שולטת ישאר עוד דיי הרבה זמן בגלל התקציבים הענקיים שיש לה בכל רגע נתון (30~ מיליארד $ אם אני לא טועה)להוציא על פיתוח/שפור/גניבת תוכנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה יכול להיות הרבה יותר מהיר, אם אתה משקיע בקינפוג נכון שלו (FASTERFOX, עוד כמה הגדרות צריכת וכו').

ועוד פעם, מה זה השטויות האלו ? תראה לי כל חברה נורמלית שעושה עסקים ולא רושמת פטנטים על כמה שיותר דברים (IBM למשל עושה בשנה הרבה יותר פטנטים מ MICROSOFT).

יש מדריך או משהו דומה? כי לאחרונה גם אני חזרתי לFF אבל הוא יותר איטי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכחו תוכנות כמו RSS עד לפני שנה שנתיים היו תוספות לדפדפנים אז עכשיו יש איזה 2 דפדפנים שמאגדים אותם בתור כלק מהדפדפן אז זה מתחיל להזיז גם למיקרוסופט . זה כמו כול חברה אחרת שחלק ניכר מהמוצרים שלה זה שילוב של כמה מוצרים . היום למשל אתה יכול להזמין מכונית אם איזה מנוע שאתה רוצה ואיזה תיבת הילוכים ואפילו איך אתה רוצה את הכיסוי למושבים????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...