הרבה אנשים חושבים שהפלאפונים יחליפו את הנגנים. הרבה אנשים טועים גם. - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרבה אנשים חושבים שהפלאפונים יחליפו את הנגנים. הרבה אנשים טועים גם.

(iriver H10)

Recommended Posts

מחיר יורד עם השנים

אני לא אומר ששנה הבאה נסתובב עם כאלה, אני מדבר על העתיד

עוד כמה זמן?

נגיד 5-7 שנים, אבל אין לי ספק שיהיו מכשירים משולבים מספיק טובים

זה פשוט כ"כ הגיוני, שאין ספק שזה יהיה קיים

אולי תוכל בעתיד לכבות את התפקוד של המכשיר בתור פלאפון ולהישאר

עם נגן MP3? (ואז לא תהיה קרינה, ולא יפריעו לך שיחות)

מה גם שעדיין לא הוכיחו חד משמעית שקרינה של פלאפון מזיקה, וגם ככה

יש מסביבך כ"כ הרבה קרינה כל הזמן שהפלאפון שלך לדעתי זניח

עריכה:סעמק תנו לשלוח כבר הודעה :pissed:

והאיכות של המכשירים גם תהיה יותר טובה, זה עניין של זמן

מהפה שלך לה'

אם זה יהיה ככה אז בהחלט יהיה שווה לקנות נגן עם כיום אני לא חושב שיש מכשיר ששווה את הכסף ומציע איכות של נגן אמיתי(חוץ מהW800שהוא פחות או יותר מתקרב..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אתם חושבים שאיכות הקול בפלאפונים חיבת להיות נמוכה מזאת של הנגנים?

בסך הכל מדובר בשני מכשירים דיגיטאליים דחוסים מאוד שפועלים על הספק של בטרייה.

בסופו של דבר לנגנים לא יהיה לאן להתקדם הרבה מבחינת האיכות ופלאפונים, באיחור קל, יגיעו לאותה רמה בדיוק.

אז כן בעתיד, אין שום סיבה להסתובב גם עם נגן וגם עם פלאפון עם 5-10ג'יגה בנפרד.

אלא אם כן אתם רוצים נגן של 50 ג'יגה (לא ברור לי למה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיכות ביינתים יותר נמוכה בפלאפונים,בדקתי את זה עם שני מכשירים עם מוטו E398 צרוב לגרסת רוקר וW800

בW800 שמעו יותר טוב מהמוטו עם אותם אבל עדיין לא התקרב לH340 והכול עם אותם .

אפשר לשמוע בפלא בלי שיציקו אצלי במוטו ובW800 יש מצב שנקרא Airplane Mode שמכבה את

קליטת הרשת במכשיר ואז הוא הופך להיות לנגן אמיתי בלי הפרעות מאנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איזה צירוף מקרים בדיוק עשתי על זה חיבור היום במתכונת..וכתבתי שבעתיד הטלפון יחליף גם את המצלמה הדיגיטלית(בינינו מי צריך יותר מ2MP,אבל באיכות גבוהה??בכל אופן לי זה מספיק)וגם את הMP3...

כבר היום החברות לא עושות חיבור מיוחד לאזניות ואפשר לחבר מה שרוצים..(הן עושות אבל רק לשלט,ואז מחברים את האוזניות לשלט)ולדעתי זה די נוח היה לי את הנוקיה 3300 וזה היה די נחמד במקום להיסחב עם 2 מכשירים וגם היה שלט עם כפתור אחד שכלוחצים עליו הוא מעביר שירים וזה חסר לי בנגן הנוכחי..וגם כשיש שיחה אתה לא צריך להסתבך להפסיק את המוזיקה להוציא את הפלא' וכו' הטלפון עושה את זה בעצמו 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איזה צירוף מקרים בדיוק עשתי על זה חיבור היום במתכונת..וכתבתי שבעתיד הטלפון יחליף גם את המצלמה הדיגיטלית(בינינו מי צריך יותר מ2MP,אבל באיכות גבוהה??בכל אופן לי זה מספיק)וגם את הMP3...

כבר היום החברות לא עושות חיבור מיוחד לאזניות ואפשר לחבר מה שרוצים..(הן עושות אבל רק לשלט,ואז מחברים את האוזניות לשלט)ולדעתי זה די נוח היה לי את הנוקיה 3300 וזה היה די נחמד במקום להיסחב עם 2 מכשירים וגם היה שלט עם כפתור אחד שכלוחצים עליו הוא מעביר שירים וזה חסר לי בנגן הנוכחי..וגם כשיש שיחה אתה לא צריך להסתבך להפסיק את המוזיקה להוציא את הפלא' וכו' הטלפון עושה את זה בעצמו 8)

:screwy: :screwy: :screwy:

זה מה שבטוח לא יקרה.

מי צריך מעל 2 מגה פיקסל?

אני ועוד מיליונים

הטלפון יוכל להחליף את הנגן אבל לא את המצלמה הדיגיטלית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם פשוט כ"כ חסרי מעוף וחזון שזה מדהים

נכון, אולי 2MP זה לא מספיק (תלוי למי, אבל שיהיה)

אם היום יש מצלמות דיגיטליות בעובי של דף וחצי בערך ובגודל

של קלף בערך, למה לא יוכלו לשלב אותן בפלאפון?

נכון, זה לא יהיה איכותי כמו מצלמות דיגיטליות ייעודיות, אבל ככה זה

מכשירים שהם multi purpose

אולי לך, או לצלמים מקצועיים זה לא יספיק (מן הסתם), אבל לדעתי אין ספק

שבעתיד זה ישולב בפלאפון/מצלמה/MP3/PDA או לא יודע מה...

ולכן לרוב הציבור זה יספיק, אבל אני משער שתמיד תהיה נישה שלא תסכים

לעבור, אבל תמיד יהיו כאלה, בכל חדשה

(או כאלה שצריכים משהו יותר איכותי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח תלוי איזה משתמש אתה..ואני מאמין שהטלפונים יחליפו את הזן של השוק הבינוני במצלמות,בטח שלא את היקרות ובטח ובטח שלא את המקצועיות..

יש כבר את הנוקיה עם העדשה של קרל זייס שמשתמשים בה במצלמות הרגילות..

ואני בקושי מצלם במצלמה הדיגיטלית שלי היא די פשוטה מהראשונות של 3P אני תמיד שם על 2MP זה גודל ממש מספיק..תחשוב שאם יהיה 2MP באיכות גבוהה וכל הזמן אתה מסתובב עם זה מה רע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אם תהיה באיכות של דיגטלית בינונית אז סבבה אבל בטוח שצריך יהיה להחזיק נוספת אני לא מאמין שיצליחו לדחוס גם נגן גם סלולרי וגם איכותית במכשיר קטן אחד שכל אחד מהם יהיה באיכות טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא?

זה רק עניין של זמן עד שבפלאפונים ישולבו מצלמות דיגיטליות בינוניות + (מי שרוצה DSLR שיקנה יעודית), נגן ,באופן כזה או אחר יוטמעו בו אופציות של PDA והחומרה הפנימית תלך ותשתכלל.

הבעיה העיקרית שאני היא וידיאו ככלל וטלוויזיה\סרטים\תוכניות כיו"ב בפרט, גודל המסך משחק פה תפקיד אינטגרלי ומה לעשות - פיזית הוא קטן מדי.

פחות מ-5-6-7 אינץ' זה עדיין קטן מדי לטעמי, וללכת עם בלוק בגודל 7 אינץ' בג'ינס לא ממש בא בחשבון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה אתם מדברים פה יותר מידי על ההווה. תסתכלו על העתיד. אני ראיתי שסמסונג הוציאה קונספט של פלאפון עם של 10 מגה פיקסל.(!)

בקשר לנגנים - הרבה חברות שמייצרות נגנים מתבססות בעיקר על זה שאנשים פשוט רוצים את המכשירים שלהם בנפרד.

ויש חברות שטוענות שההרד דיסק לא יהיה קיים יותר. אבל ארקוס למשל לא מאמינה בפלאש. היא מאמינה בייצור של נגני הרד דיסק עם נפחים גדולים יותר וכבר אם אני לא טועה יש להם נגן עם 100 ג'יגה.(לא יודע למי זה טוב). במחינת הגודל הפיזי של המכשיר....בסופו של דבר כולם יהיו קטנים גם הHD.

אני מאמין שבסופו של דבר הפלאפונים יוכל להגיע לרמות של הנגנים . השאלה בכמה זמן? כי כרגע הם רק רודפים אחריהם... כי כל יום יוצא איזה נגן עם שכלול חדש.

בנתיים הפלאפונים לא מתקרבים בחיים לנגנים. הם ירדפו אחריהם עוד הרבה הרבה זמן. הרבה !

אתם תראו שבעתיד הקרוב יגיעו נגנים שבני אדם לא דמיינו עליהם עם מלא דברים חדשים שאני לא זוכר אפילו.

למשל: הנגן יזהה קול- אתם תאמרו את שם השיר....והנגן ינגן אותו. מלא מלא שטויות כאלה שחלקן מאוד שימושיות.

אה וגם בנוגע למחשבי הכף יד - לפי דעתי הם בכלל לא יחזיקו - גם הנגנים וגם הפלאפונים יעקפו אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...