הרבה אנשים חושבים שהפלאפונים יחליפו את הנגנים. הרבה אנשים טועים גם. - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הרבה אנשים חושבים שהפלאפונים יחליפו את הנגנים. הרבה אנשים טועים גם.

(iriver H10)

Recommended Posts

^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

זיהוי קולי קיים כבר המון זמן בפלאפונים

ולגבי בעיית הוידאו שלכעורה זנ המקום היחיד שהפלאפון לא יכול להתחרות בו אז יש לכם טעות קטנה ... אני לא יודע עד כמה זה עתידי (בניגוד למצלמה\נגן שהם כבר מאוד קרובים וברי ביצוע) יש היום כבר כמה חברות Start-Up's לפתרונות לזה כמו מסך נפתח (מסך דמוי נייר ), מיני מקרן ועוד .... כך שיכול להיות שבעתיד הפאלפונים ישתלטו גם על החלק הזה אך כניראה לא יכולו להתחרות עם אמצעים יעודיים גם פה כגון פלזמות HD 200 אינץ' במחיר שווה לכל נפש

ואל תשכחו דבר אחד... רוב האנשים לא פריקים של ולא מבדילים באיכות נגן זה או אחר רובם קונים את הזול ביותר גם לגבי מצלמות אם הם מספקות את

הסחורה אז זה מספיק טוב

בכלל פלאפונים הולכים להיות אביזר אישי חובה לכל אדם... הרבה דברים הולכים לפעול בעזרתו וכבר היום יש מכונות שתייה שניתנות להפעלה ע"י פלאפון לדוגמה

כל הנ"ל הוא לא בידיוני אל דברים שכבר היום קיימים או שבתאליכי מתקדמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תפסיקו להגיד שהטלפונים הסלולרים יקחו את כל השוק

זה מכשירים משולבים שאחד מהשילובים זה טלפון סלולרי ולא סלולרי לבד

ולנושא אני חושב שיהיו מכשירים משולבים שיחליפו את ה-

מצלמה\ מחשב כף יד\נגן מולטימדיה\GPS \שעון\רדיו וטלויזיה\קונסולה נידת וכו

השאלה מתי זה יקרה ולא מה יקרה

וכמובן כל הדברים בגירסאות הנידות שלהם על תצפו לקולנוע ביתי שאתם נוסעים באוטובוס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמיד תשאר הבעיה של גודל פיזי בגלל שכדי לראות סרט צריך לפחות 7 אינץ'

אולי גם את זה יפתרו...

עובדים על כל מיני פיתוחים בעינין

כמו מסך גמיש לדוגמה ומיני ובטח עוד דברים בסיגנון

כרגע זה עדין מאוד רחוק אבל גם זה יגיע

חוץ מיזה אפשר להעביר את רוב הכפתורים למסך מגע וככה יהיה לך מסך הרבה יותר גדול לצפיה בסרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולגבי בעיית הוידאו שלכעורה זנ המקום היחיד שהפלאפון לא יכול להתחרות בו אז יש לכם טעות קטנה ... אני לא יודע עד כמה זה עתידי (בניגוד למצלמה\נגן שהם כבר מאוד קרובים וברי ביצוע) יש היום כבר כמה חברות Start-Up's לפתרונות לזה כמו מסך נפתח (מסך דמוי נייר ), מיני ועוד

מסך דמיו ניר זה לא עם מיני זה עם דיו מיוחד שזז אם גלי החשמל ואפשר פשוט להדפיס את הדיו על דף רגיל וזהו

זה דיי חדשני וניסיוני אבל הוא כל כך קל ליצור וכלכך זול ופשוט לייצר שזה יהיה העתיד!!! הכל יהיה מודפס יהיה אפשר להדפיס מצגת שלמה על דף!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מממ זה דיו שבזמן שהוא מקבל זרם חשמלי המולקולות של הדיו זזות בהתאם לכל מולקולה יש טווח תדרים שונה זה לא עובד כמו מסך בכלל

המסך הציבעוני של זה עוד לא יצא לפועל אבל זה יצא בקרוב אבל בנתיים יש את זה בהמון שעונים חדשים כי זה הרבה יותר משתלם מהמסך שצריך לשים שם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדיון הזה נפתח בדיוק בזמן ;D קניתי אתמול Sony Ericsson W700i

פלאפון חמוד מאוד ובכלל לא יקר, יש לו נגן MP3 מצלמה ורדיו. חיסרון ענק - רק 40 וקצת מגה...

האיכות סאונד שלו לא רעה בכלל, אבל אם ניקח בחשבון שאני מוגבל לשימש באוזניות שקיבלתי עם המכשיר זה דיי מבאס, אני בטוח שעם אוזניות נורמליות הוא היה נשמע הרבה יותר טוב.

בנוגע לדיון, בהחלט. ברגע שהמחיר של זכרון הפלאש בעל הקיבולת הגבוה (2 גיגה ומעלה) יירד אני בטוח שאנחנו נראה פלאפונים שהם נגן MP3 לכל דבר.

http://www.ilounge.com/index.php/ipod/review/motorola-slvr-l7-itunes-mobile-phone-ipod/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...