Crysis - New Hot Screenshots - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis - New Hot Screenshots

WarMachine

Recommended Posts

• תגובות 64
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה אתם מפוחדים?

אני חושב שמ-6600gt ומעלה הם יריצו אותו בסדר.

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

מעבר לעובדה שהמשחק הזה ישתמש בדיירקט איקס 10 [שלא נתמך כיום ע"י אף כרטיס גראפי,ככה שסביר להניח שגם כרטיסים חזקים,כמו 7900GTX יריצו אותו סביר מינוס] המשחק הזה הולך לדרוש כרטיס מסך עם 512MB VRAM

ל6600 יש בדיוק רבע מהזיכרון הדרוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחחחחחחחחחח

מעבר לעובדה שהמשחק הזה ישתמש בדיירקט איקס 10 [שלא נתמך כיום ע"י אף כרטיס גראפי,ככה שסביר להניח שגם כרטיסים חזקים,כמו 7900GTX יריצו אותו סביר מינוס] המשחק הזה הולך לדרוש כרטיס מסך עם 512MB VRAMל6600 יש בדיוק רבע מהזיכרון הדרוש.

אפשר מקור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אחפש לך...

בכל מקרה-חומר למחשבה בינתיים:

המשחק יוצא בסוף 2007

אתה באמת מצפה שהוא עדיין ידרוש כמות של 256MB?

יש כבר היום משחקים עם דרישה מומלצת ל512MB לזיכרון של כ. המסך

אז למשחק שייצא בעוד שנתיים אני בספק אם הדרישה המומלצת שלו לא תנוע בין 512MB ל1024MB

[סביר להניח שהמינימום יהיה 256MB,אבל אז זה ירוץ כמו תחת]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק אל תשכח שבשביל להוציא כל מוצר של תוכנה לשוק(אם זה משחק או איזושהי אחרת) אז צריכה להיות קיימת בשוק, לפחות בממוצע של השוק, חומרה שתוכל להפעיל את התוכנה הספציפית באופן סביר, אחרת אין כל רווח בכך, ואם הדרישות יהיו כל כך גבוהות אז המכירות יהיו כל כך נמוכות.

קח בחשבון מהו האחוז העולמי של האנשים בעלי כרטיסי High-End? לדעתי אולי שני אחוז, ובוא נאמר שהשני אחוז מכלל האנשים בעלי מחשב מהווים כעשר אחוז מקהל הגיימרים המיועד לקניה של המשחק, זה עדין אומר ש90 אחוז מקהל היעד לא יוכל ליהנות מהמוצר בצורה סבירה.

חברה עסקית, לא משנה באיזה עסק לא יכולה להרשות לעצמה סיכון של הפסד אפשרי של 90 אחוז מקהל היעד.

מכאן המסקנה שהמשחק(על אף תמיכתו בDX10) יצטרך לפעול בצורה סבירה פלוס על חומרת הHigh End מינוס שכרגע יש בשוק.

לפחות זו דעתי בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קשור באמת DX9 מדהים ?? מה מדהים בו ??!

וDX10 הולך להיות חזק ממנו פי 6 עד 8 לפי הערכות של מייקרוסופט.. זה הולך להתבסס על שפה תקשור חדשה לגמרי שהם עובדים עליה ממש עכשיו והיא תשנה (שוב על פי מייקרוסופוט) את כל יכולת הרינדור של הפיקסלים (VERTEX + SHADER) לשיטה חדשה ויעילה הרבה יותר.. הנחמה היחידה בשבילנו שבווינדוס ויסטה תהיה קיימת גם הגרסה הקודמת של ה DX9 - בשביל להריץ עליו משחקים ישנים / שתומכים ב DX9 המזדקנת..

מקור:

http://www.gamespot.com/features/6143883/p-4.html

המשך יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת: אחת התמונות שיותר משכה אותי זאת התמונה הראשונה:

http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/702/702309/crysis-20060419092858397.jpg

הראתי אותה לחבר שלי ושאלתי אותו אם הוא מזהה את המקום הזה ואמרתי לו שזה קרוב לבית שלו והוא אמר שהוא לא מזהה, מה שמצחיק זה שהוא לא עלה על זה שהתמונה היא ממשחק מחשב, הגרפיקה כ"כ אמיתית שאתה כבר לא יודע אם אתה משחק במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...