Windows Live Messenger beta - Build 8.0.0683 (עדכון: יש מקור הורדה חדש) - עמוד 2 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Windows Live Messenger beta - Build 8.0.0683 (עדכון: יש מקור הורדה חדש)

moonjib

Recommended Posts

:o כנראה הבעיה אצלך {חומת אש או ירוקת ופירות לא ניכנס לזה } מאוד מאוד מוזר אני בטוח שהמסנגר כבר מזמן לא אינו צריך הזמנות בשביל התחברות :nixweiss:

Sorry, you don't have any invitations left for Live Messenger beta.

We'll let you know when you have more.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, זה קצת עקום מה שמיקרוסופט עשתה עם ההזמנות בשלב זה. "ללכת עם - להרגיש בלי!" 4488538.gif אז עכשיו לא צריך הזמנה ממישהו אחר... אתה צריך להזמין את עצמך (כדי לקבל הרשאה בסרבר).

לך לאתר הבית של הביתא, ולחץ בצד שמאל על הלינק Get the beta. בדף החדש לחץ בשורה ה-20 בערך על הלינק אל "anyone can use the Live Messenger Beta". ואואללה! אתה בפנים! אל תוריד משם את הגרסה כי עדיין (בזמן כתיבת שורות אלה) הבילד שתקבל משם הוא הישן, 566.

תהנה, מתוק! 6062879.gif

עריכה:

איזה יש לך לכל הרוחות?

עזוב אחי, נושא כאוב (לא לי ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

תודות לדודי נודע לי שיש כבר בילד חדש 689 ישירות ממיקרוסופט. בזמן הרישום המהיר לביתא לוחצים על ה-download הכתום לגרסה האנגלית, או למי שכבר רשום אפשר להוריד מפה.

אם רוצים את ה-689 בעברית אפשר להוריד מפה.

שימו לב שיש היום בעיות עם הרבה מהפיצ'רים כגון Shared Folders. מודעים לבעייה ופועלים לפתרונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs: יופי תודה לך מי שלא תהיה נו הזה ששלחתה ת'הועדה לגבי המסנג'ר תודה הורדתי וזה עובד אני ממלית לכולם!!! מהשו טוב!!!!!!!!

:jump:[move][/move]

הצתה מאוחרת.

לפי הבלוג של המפתחים, ה-build החדש יהיה ממש דומה לגרסה הסופית חוץ מכמה שיפורים קטנים. תתחילו להתרגל.

לינק: http://spaces.msn.com/MessengerSays/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...