פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיצוץ בתחנה המרכזית בת"א

lmlm

Recommended Posts

אבל באמת..מה חשבו לעצמם צה"ל?הם הפגיזו את הפלסטינים כל הסוף שבוע והם לא ציפו לקבל פיגוע?לפחות היו מאבטחים את המקומות בארץ כמו שצריך - בוא נגיד את המקומות הברורים יותר..

ילדון, אתה מטומטם ברמוווווווווווווווווות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 212
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אבל באמת..מה חשבו לעצמם צה"ל?הם הפגיזו את הפלסטינים כל הסוף שבוע והם לא ציפו לקבל פיגוע?לפחות היו מאבטחים את המקומות בארץ כמו שצריך - בוא נגיד את המקומות הברורים יותר..

משתתף בצער המשפחות.

חתיכת אידיוט!

צה"ל מפגיז כי אין ברירה. פיגועים עושים בשביל הכיף!

אם ההפגזה לא הבהירה להם שפיגויעם= רע, אז צריך להפגיז עוד יותר ולא להסתגר עם מיליון שוטרים וחיילים ברחובות כאילו ת"א זה שדה הקרב!

אתה לא יכול להאשים את המשטרה וכוחות הביטחון בפיגוע. הם עוצרים עשרות פיגועים כל חודש. פיגוע אחד שחומק מהם לא נותן לגיטימצייה להאשים אותם ברשלנות.

נמאס לך מפיגועים? אז הפיתרון היחיד הוא לחסל את הטרוריסטים, לא להקיף את עצמך בחומה אנושית של חיילים ושוטרים שיספגו את הפיצוצים.

והמשפט של "והם לא ציפו לקבל פיגוע" מעיד על ההפך- שזה בסדר מבחינתך, ולגיטימי שיהיו פיגועים ורצח אזרחים כתגובה על ירי של צה"ל על אנשים שמנסים לעשות פיגוע מרחוק...

בסיכסוך הזה היא הצד המתגונן, ולא הפלסטינאים. מנסה לסכל ולעצור, הערבים מנסים לבצע, אז אל תפיל את האשמה על צה"ל, גם לא במקרה של 1000 ערבים "תמימים" שחוסלו בשבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07::bash: :2gunsfiring:

איזו תגובה דבילית! :bash:

אתה מאשים את צה"ל באחריות לפיגוע? :s07:

אז מה אתה מציע? "להתנתק"? "להתכנס?" "להתכבס"? :screwy:

ראשית בורג,אני בכלל לא מאשים את צה"ל באחריות לפיגוע,רק הייתי אומר אם היו שמים יותר כבדה.

ותפסיק עם הסמיילים המטומטמים האלה,אל תדאג - זה לא עוזר לך להוציא אף אחד פה טיפש.

ילדון, אתה מטומטם ברמוווווווווווווווווות

קודם כל,שמור על פיך ואל תקרא לי ילדון ולא מטומטם ברמות - שאני לא ארד פה לקללות אתה יכול להסביר את עצמך כמו שצריך בלי כל המשפטים המגניבים שלך.

ואתם לא הבנתם אותי נכון,אני לא מאשים את צה"ל בשום פנים ואופן בפיגוע.

אי אפשר להכנס איתכם לדיון עם שפה נורמלית.

חתיכת אידיוט!

אם ההפגזה לא הבהירה להם שפיגויעם= רע, אז צריך להפגיז עוד יותר ולא להסתגר עם מיליון שוטרים וחיילים ברחובות כאילו ת"א זה שדה הקרב!

אתה לא יכול להאשים את המשטרה וכוחות הביטחון בפיגוע. הם עוצרים עשרות פיגועים כל חודש. פיגוע אחד שחומק מהם לא נותן לגיטימצייה להאשים אותם ברשלנות.

נמאס לך מפיגועים? אז הפיתרון היחיד הוא לחסל את הטרוריסטים, לא להקיף את עצמך בחומה אנושית של חיילים ושוטרים שיספגו את הפיצוצים.

והמשפט של "והם לא ציפו לקבל פיגוע" מעיד על ההפך- שזה בסדר מבחינתך, ולגיטימי שיהיו פיגועים ורצח אזרחים כתגובה על ירי של צה"ל על אנשים שמנסים לעשות פיגוע מרחוק...

בסיכסוך הזה היא הצד המתגונן, ולא הפלסטינאים. מנסה לסכל ולעצור, הערבים מנסים לבצע, אז אל תפיל את האשמה על צה"ל, גם לא במקרה של 1000 ערבים "תמימים" שחוסלו בשבוע.

אני יודע שצה"ל צריך להפגיז אותם,ואין בכלל לצה"ל ברירה - אני פשוט פאקינג לעאזאזל אמרתי שהיה עדיף שהיו שמים יותר ובטחון במקמות שבד"כ המחבלים עושים את הפיגועים.

אני בעד לחסל ולהשמיד את הטרוריסטים,אין לי שום בעיה עם זה.

ואני לא מפיל האשמה על צה"ל - אלא רק על הפלסטינים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה הכל אנחנו אשמים, אתם לא יודעים!

זה הכל בגלל שאנחנו עם כובש והם מסקנים בסך הכל מתגוננים!!

אם אתם לא מאמינים לי אז תשאלו את רוג'ר ווטרס, הפוליטיקאי הדגול מכולם.

זה שבא לארץ לחנך אותנו קצת וללמד אותנו לא להיות עם כובש.

שילך קיבינימט הבן אלף #ונות הזה :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חתיכת אידיוט!

פיגועים עושים מיאוש ... חוסר תקווה ... שחור.

פנאטיות דתית.

עוד 8 שנים פלסטיני יתאבד במרכז תל-אביב עם מזבדת נפץ גרעינית תוצרת אירן ..

מה אז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה קרה,כנראה שגרמתי לכמה אנשים פה להבין שאני בא להאשים את צה"ל בקשר לפיגוע שנגרם,אז לא - כנראה לא ניסחתי את עצמי נכון כל כך,פשוט אמרתי לאור ההפגזה האחרונה בשבוע האחרון שצה"ל ביצע,היה עדיף שיציבו יותר גדולה בארץ - זה הכל.

תפסיקו לחשוב שאני מאשים את צה"ל בבקשה,כי אני לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית בורג,אני בכלל לא מאשים את צה"ל באחריות לפיגוע,רק הייתי אומר אם היו שמים יותר כבדה.

אי-אפשר לשים יותר כבדה. אתה לא יכול לאבטח כל מקום ב-100%. :nono:

חוץ מזה, כן היתה שם . המחבל/ת התפוצץ כאשר המאבטח ביקש ממנו לפתוח את התיק שלו. :s07:

במידה ואתה מתמצא בכדורסל, אז אתה ודאי יודע כי ההגנה הכי טובה היא ההתקפה. הדבר נכון שבעתיים במלחמה! :hat:

נכון, שמענו אותך. :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שצה"ל צריך להפגיז אותם,ואין בכלל לצה"ל ברירה - אני פשוט פאקינג לעאזאזל אמרתי שהיה עדיף שהיו שמים יותר ובטחון במקמות שבד"כ המחבלים עושים את הפיגועים.

אני בעד לחסל ולהשמיד את הטרוריסטים,אין לי שום בעיה עם זה.

ואני לא מפיל האשמה על צה"ל - אלא רק על הפלסטינים!

לי זה נשמע כאלי אתה מאשים את כוחות הביטחון שלא מנעו את הפיגוע.

תקרא שוב:

חתיכת אידיוט!

בסיכסוך הזה ישראל היא הצד המתגונן, ולא הפלסטינאים. ישראל מנסה לסכל ולעצור, הערבים מנסים לבצע, אז אל תפיל את האשמה על צה"ל, גם לא במקרה של 1000 ערבים "תמימים" שחוסלו בשבוע.

כוחות הביטחון פרוסים בצורה מוגברת "לכבוד" החג ועושים כל מה שהם יכולים כדי למנוע מיקרים כאלה. אין אפשרות לשים 4 שוטרים על כל אזרח, וגם אם תעשה את זה, אין שום ביטוח שמחבל לא יצליח לחדור!

ההגנה הכי טובה היא ההתקפה. במקרים כאלה אי אפשר לשבת ולבנות סביבנו מעגלי אינסופים. חייבים להתקיף, ולא להאשים את ההגנה ה"לקוייה", כי אין דבר כזה הגנה מושלמת.

פנאטיות דתית.

הפלסטינאים עושים את זה בשביל הכיף! יש להם מספיק כסף כדי להקים חברה מסודרת ולא מיואשת, והם בוחרים להשקיע אותו בפגועים.

לגבי פנאטיות דאתית- אין לך מה לעשות נגד זה חוץ מלחסל את כולם, עד האחרון שבהם. כי גם אם תיישב אותם בישוב דמוי קיסרייה, עם וילות לכול אחד זה לא ימנע מהם להתפוצץ עליך.

עוד 8 שנים פלסטיני יתאבד במרכז תל-אביב עם מזבדת נפץ גרעינית תוצרת אירן ..

מה אז?

8 שנים? אופטימי אתה... ולא צריך להגיע "מה אז". חייבים לפתור את העימות הזה עד אז, ולא משנה המחיר! (של החופש, הביטחון והרווחה הישראלית, כי ממש לא איכפת לי איך הערבים חיים, אם בכלל, כל עוד זה לא פוגע בי.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פיגוע אחד בארה"ב גרם למדינה אחת למחוק מדינה אחרת ולהשליט שלטון חדש ואילו אנחנו?

"אני קורא לידידינו אבו מאזן - מוכנה להתפשר - שטחים תמורת שלום".

אז אני קורא לידידנו - מר אולמרט - ומציע - זכות חופש וביטחון לכל אזרח עםפרטנר הגיוני ולא עם רוצחים.

פשוט נמאס מהמדינה.

אווו ....

הפלסטינים לא המציאו כלום.

פידועי התאבדות התחילו בשנות ה 80 ולא זוכר את השם באינדונזיה?

בכל מקום שיש מוסלמים יש פיגןעי התאבדות ..

דת ארורה ...

לא מכיר מקום בעולם שאי אפשר לצאת מהבית ולחיות ברולטה רוסית אם תחזור...

הי קצת פרופורציות בחיים...

ברוסיה טוב יותר?

עירק?

מיצרים?

לוב לבנון?

סין?

שם אתה יכול לצאת וגם לא לחזור :)

יש לך אוכל חם? בית ומיטה ?

קצת כסף בכיס?

אינטרנט! :smile1:

ל 60% מאוכלוסית העולם אין.

פלסטיני מתקיים מ 3 שקלים ליום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אי-אפשר לשים יותר כבדה. אתה לא יכול לאבטח כל מקום ב-100%. :nono:

חוץ מזה, כן היתה שם . המחבל/ת התפוצץ כאשר המאבטח ביקש ממנו לפתוח את התיק שלו. :s07:

במידה ואתה מתמצא בכדורסל, אז אתה ודאי יודע כי ההגנה הכי טובה היא ההתקפה. הדבר נכון שבעתיים במלחמה! :hat:

אם אתה אומר שזה קרה ככה,שהמחבל/ת התפוצץ כאשר המאבטח ביקש ממנו/ה לפתוח את התיק שלו/ה אז היה מלאה - מזה באמת שאי אפשר להתחמק,אולי הייתה יכולה להיות עוד דרך לאבטחה יותר גדולה - אבל זה קשה לעשות,עדיין אנשים רוצים לצאת,לטייל ואם היו עושים ככה עם האבטחה לא היה אפשר לחיות.

אתה בטוח שזה ככה קרה?

אגב,IG אני יודע שזה נשמע כאילו אני מאשים את כוחות הבטחון - אבל תאמין לי שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה קרה,כנראה שגרמתי לכמה אנשים פה להבין שאני בא להאשים את צה"ל בקשר לפיגוע שנגרם,אז לא - כנראה לא ניסחתי את עצמי נכון כל כך,פשוט אמרתי לאור ההפגזה האחרונה בשבוע האחרון שצה"ל ביצע,היה עדיף שיציבו יותר גדולה בארץ - זה הכל.

תפסיקו לחשוב שאני מאשים את צה"ל בבקשה,כי אני לא.

אם כבר מעבים את האבטחה בארץ, עושים את זה במחסומים או בצירי התנועה באיו"ש

אבל מה שאתה מציע זה לרכז את כל הכוחות בתחנה האחרונה במסלול המחבל ולקוות לטוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זה נשמע כאלי אתה מאשים את כוחות הביטחון שלא מנעו את הפיגוע.

אז יש לך בעיה בהבנה.

8 שנים? אופטימי אתה... ולא צריך להגיע "מה אז". חייבים לפתור את העימות הזה עד אז, ולא משנה המחיר! (של החופש, הביטחון והרווחה הישראלית, כי ממש לא איכפת לי איך הערבים חיים, אם בכלל, כל עוד זה לא פוגע בי.)

אבל זה פוגע בך וימשיך לפגוע בך.

הם פה .

אתה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s07::bash: :2gunsfiring:

אתה מאשים את צה"ל באחריות לפיגוע? :s07:

כן!

כמובן, למה אתה מצפה? אתה מחסל להם אנשים בדרכים טרוריסטיות ומפיונריות, ואתה מצפה שהם לא יגיבו?

יתרה מכך, אני מאשים את צה"ל גם בטימטום, הרי חיסלת להם בנאדם, יקום אחד חדש, והתוצאה היא רק עוד טרור ועוד פיגועים.

אי אפשר להמשיך בדרך הזאת... די לחיסולים, זה לא עוזר לאף אחד, זה רק מזיק ומוריד את התדמית של בעיניי העולם! די לטרור הישראלי שגורם לטרור הערבי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...