הטרוריסטים בירוק(צה"ל) - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטרוריסטים בירוק(צה"ל)

Wind

Recommended Posts

צה"ל לא נתן לי כלום וגם לא הוא המציא את הזכות הזאת.

נשבר לי הזין מהשטויות שלך כבר.אתה לא יודע כמה צה''ל נתן לך,הקריב בשבילך!חיילים מתו כדי שאתה תוכל לשבת וללכלך ככה!

תתביש בעצמך אתה יודע מה היה קורה אם צהל לא היה מתפקד ל24 בסה''כ?הם שומרים עלייך יום ולילה,קצת כבוד!הכרת תודה!

צה"K פוגע במודעה בבתים של אזרחים עם פגזים מה לדעתכם כבר יכול לקרות לדיירי הבית חוץ ממוות? אז כן הוא הורד במודע.

בגלל זה ופעולות נוספות קציני צה"ל לא יוכלו לטייל לאירופה .ולא,הוא לא פוגע בבתים במודע,הוא כל הזמן מפתיץ שטחים פתוחים,ולא פוגע בכלום,רק כדי להימנע מכך.צה''ל משקיע מאמצים אדירים כדי לא לפגוע בחפים מפשע והוא הצבא הכי הומניטרי בעולם.בעירק כל שבוע מפציצים מסגד.אז עשה טובה ושתוק.תחשוב מה שאתה רוצה,אבל שמור את מה שאתה חושב לעצמך

וכלל מי שתומך בפעולות טרור אלו או שעבר שטיפת חומ או שהוא צבוע או פשוט יותר טיפש.

הצדקת צה"ל=הצדקת טרור.

אין הבדל והמטרה לא משנה בין ארגוני הטרור לצה"ל שניהם הורגים אזרחים וגורמים לטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

wind, בוא אני אבהיר לך משהו בשפה פשוטה:

הפלסטינאים שללו ממני את הזכות הבסיסית לחיים ובטחון מעצם העובדה שהם מתפוצצים ברחובות של המדינה שלי - נכון? אחלה.

אני מפוצץ את אלה שמעוניינים לפגוע בזכות הבסיסית שלי לחיים ובטחון - בזמן שהם מתחבאים מאחורי אוכלוסיה אזרחית שמשתפת איתם פעולה.

מן הסתם לא אכפת לי מחיי אדם של אלה שמעוניינים לפגוע בי ואכפת לי רק מהתחת שלי - לא ככה זה אמור להיות?

ננסה דרך אחרת אולי? מה אתה היית עושה לאלה שמעוניינים לפגוע בך? זורק עליהם פרחים אולי?

ותגיד, מה עם מליוני המוסלמים שקוראים להשמדת ישראל? להם אכפת מזכויות האדם שלי? אני בטוח שהם מתכננים דרך חדשה להעיף אותנו מפה תוך כדי שמירה על זכויות האדם שלנו....זה ברור לחלוטין...

ומה בדיוק הקטע שלך עם שטיפת מוח? מי לעזאזל עבר פה שטיפת מוח אם לא אתה??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עזבו חברה עזבו ת'הומו הזה,אין לו טיפת כבוד והערכה למה שעושים האבות והאחים שלנו,(ואלי אתם :P אני עדיין לא).

אולי כשחס וחלילה יקרה משהו בסביבה הקרובה שלך למישהו או משהו בגלל פיגוע(חס וחלילה),אולי אז תבין באיזה "לוחמי חופש"אתה מצדד.

ההבדל בין הטרוריסטים לצה''ל הוא,שכשירו על קבוצת ילדים למשל,חייל צה''ל יעמוד לפניהם ויגן עליהם,וחמאסניק ימוע מאחוריהם וישתמש בהם כמחסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די כבר הבנו שיש תרנגול אחד גדול בפורום וזהו.. חבל על הכוחות שלכם..

לנעול כבר ואם זכור לי נכון בחוקי הפורום כתוב משהו על זה.. wing אם אתה כל כך אוהב ערבים אתה מוזמן לגור איתם, ולשתף אותם בדעות.. אתה שם לב שאתה פה מדבר כנגד כל הדעות האחרות אז תשתוק לשם שינוי ותחפף את עצמך מפה . אתה מוריד את הרמה של הפורום בצורה מגעילה אז אני מבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

שאנחנו נסכים לחזור לגבולות 67

הסכמתם כבר, הבחירות.

מה איזה שטויות אפילו מפלגה שמאלנית כמו קדימה לא מוכנה לחזור לקווי 67 ולהחזיר את ירושלים :screwy:

חוץ מזה אני יכול להגיד אותו דבר על הפלסטינים שהם בחרו בדרך הטרור ולכן הם טרוריסטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ענק! ;D

לוחמי שחרור פלסטין שלום.

עקב פניות רבות מקהל הציבור היהודי, נגד פגיעה של צה"ל באזרחים פלסטינים חפים מפשע, אבקשכם בכל לשון של בקשה מספר דברים:

א. אם לא קשה לכם, במטותא רבה, אבקש מכל ליבי ובשם כול אזרחי מדינתי, שתצאו מהבתים האזרחיים מהם אתם מפגעים בנו ותתרכזו (אם לא קשה לכם, כמובן) במקומות בהם נוכל להבחין ביניכם לבין אזרחים חפים מפשע.

ב. בקשה נוספת, וגם היא באה מהלב אם לא אכפת לכם להזיז קצת את רקטות הקסאמים שלכם אל מחוץ לשכונות המגורים שלכם, כיוון שזה לא נוח לנו בכלל, שהירי נגדנו מגיע משכונות אזרחיות (אנו נאלצים עקב כך לירות לשטח פתוח והדבר הוא, כידוע לכם, לא יעיל ועולה לנו המון כסף).

ג. נשמח מאוד אם גם תועילו בטובכם להפסיק להתפוצץ לנו באוטובוסים, קניונים, פאבים, לבצע ירי על רכבים אזרחיים, לשלוח מכוניות תופת, להתחפש לחיילים ולפוצץ משפחות שלוקחות אתכם טרמפ וכיוצא בזה. כל העניין הזה מכביד עלינו מאוד ונודה לכם מאוד אם תועילו לפעול צבא נגד צבא ולא צבא נגד אזרחים (כן, אני מודע לעובדה שאין לכם כל כך צבא, אבל לנו יש(!!!) אז בחיית דינאק, תתעסקו עם הצבא שלנו ולא עם האזרחים).

ד. בקשה אחרונה (אני יודע שכבר ביקשתי המון מכם, אבל תישארו איתי עוד כמה דקות בבקשה) תפסיקו לשלוח ילדים לעשות את העבודה החבלנית שלכם. אופס! סליחה התפלק לי, תנו לי לנסח מחדש אנא שלחו לנו רק בחורים שעברו את גיל 18 לבצע את הפעולות הנדרשות לטענתכם למען שחרור פלסטין.

אני יודע שאתם הינכם עם שקול ומבין, וכמו כל שאר העולם המוסלמי, אתם לא ששים למלחמה, לרצח או לבלגן מיותר וטיפשי ודוגלים בשלום, חירות, שוויון ומאמינים בחיים כמצווה ולא במוות.

לכן אודה לכם מאוד אם תשקלו בכובד ראש את בקשותי וכך אולי נוכל להגיע לשלום או לפחות למשחק הוגן יותר.

תודה רבה

אזרח וחייל במדינת .

נ.ב

שכחתי לציין במכתב שאנו בתמורה לכל אלה, נשמח להפסיק לירות למקומות שמסכנים חפים מפשע ונשתדל לפגוע בצורה המדויקת ביותר אך ורק בכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OmEr.il מה לא מובן בזה שצה"ל לא הגן עלי?

קדימה תחזור לגבולות 67 עם כמה טיקונים קלים כמו שירושלים תהיה בשטח ישראל.

, בוא אני אבהיר לך משהו בשפה פשוטה:

הפלסטינאים שללו ממני את הזכות הבסיסית לחיים ובטחון מעצם העובדה שהם מתפוצצים ברחובות של המדינה שלי - נכון? אחלה.

אני מפוצץ את אלה שמעוניינים לפגוע בזכות הבסיסית שלי לחיים ובטחון - בזמן שהם מתחבאים מאחורי אוכלוסיה אזרחית שמשתפת איתם פעולה.

לא הם לא משתפים פעולה ואתה משתף פעולם עם הצבא כמו כל השפחה שלך(כנראה)אז לגיטימית אפשר לפגוע בכם!(שרת החוץ שלכם מחזקת אותי פה אתם פשוט בדיחה אחת גדולה!)צה"ל יורה במודע על שטחים כאלו אתה מוזמן לצאת משטיפת המוח שלך ולראו את זה:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3240349,00.html

בנוגע לאיראן:

לנקות את הדקטטורה ואת החצר האחורית שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי להבין, אין לך הודעה אחת מחוץ לפורום, לדיון הזה,אתה נרשמת היום וכל המאמץ הזה רק בכדי להשמיץ את צה"ל ולהגדיר אותו כטרוריסט? למה? למה לטרוח? למה לטרוח לנסות לעוות דברים? למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שהם לא משתפים פעולה - הם רק נתנו להם לירות טיל מהחצר האחורית של הבית שלהם....

לך יש בית ובתוכו משפחה.

אני ועוד 5 חברים שלי חמושים נכנסים לבית שלך.

אנחנו מציבים ויורים ממנו על הפלסטיניים והולכים.

הפלסטיינים מטיסים אפצי ומפוצצים לך את הבית והורגים לך 80% מהמשפחה שלך.

האם זה נכון? צודק? לא זה לא!

כמו שאמרתי אפשר לומר אותו דבר על ה"עם" הפלסטיני הם בחרו בחמס אז הם טרוריסטים

אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר עדיף שלא תגיד את זה כי זאת פשוט לא האמת ההצבעה לחמאס היא כמו ההצבעה לגימלים הם רוצים שינוי נמאס להם מהפתח המשוחד שהיה בשילטון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...