הטרוריסטים בירוק(צה"ל) - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטרוריסטים בירוק(צה"ל)

Wind

Recommended Posts

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח להקים מחתרת חחחחח איזו שטות!!!!!

הם גם ארגון טרור!הם לא מכירים אותך!הם שונאים אותך!הם רוצים לרצוח אותך!תבין את זה! הם חיים בסרט שאנחנו נסכים לחזור לגבולות 67

בשבי שהשרמוטות האלו "יכירו בנו"!!!!!!!!!!!!דיייי צא כבר מהסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 135
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אתה חושב שכשצה"ל יכנס לשם, לא תהיה התנגדות? אתה חושב שצה"ל לא יצטרך חירות באף אחד?

לא מעט פעמים כשצהל נכנס לשטחים וזה עדיין קורה חפים מפשע מתים גם כשצה"ל נכנס לשם.

במלחמה חפים מפשע תמיד ימותו ואי אפשר למנוע את זה.

אז למה להמשיך ולסכן חיילים בשביל אותה ההשפעה? גם אם נכנס לבפנים וגם אם נתקיף מבחוץ ימותו חפים מפשע, ההבדל הוא שכשאנחנו בחוץ חילים שלנו לא צריכים למות, ואפקט ההרתעה גבוהה יותר.

הרבה יותר מפחיד לחיות שם כשאתה לא יודע מתי הולך ליפול הפגז הבא, ולכן גם התושבים לוחצים על ארגוני הטרור שיפסיקו לירות קסאמים, כי אם הם יורים אותם הם חוטפים עוד פגזים. כבר הינו בעזה ויצאנו משם בדיוק בשביל שלא ימותו חילים, אז להיכנס לשם עוד פעם בשביל שנאבד עוד חילים? לא תודה.

ואתה חושב שבפתח אין טרוריסטים? הפתח אירגון טרור מתון יותר מהחמאס אבל עדיין אירגון טרור.

אתה רק מחזק את מה שאתה מתנגד לו!

ומה היתה המטרה? אה, זה פשוט: הטלת אימה על האוכלוסיה. במילה מכובסת פחות, טרור.
ואתה חושב שבפתח אין טרוריסטים? הפתח אירגון טרור מתון יותר מהחמאס אבל עדיין אירגון טרור.

מן הסתם כן אבל יש קטיקות צבאיות כמו אויב האויב שלך הוא חבר שלך.

שאנחנו נסכים לחזור לגבולות 67

הסכמתם כבר, הבחירות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שזה לא טרור?

זה טרור וחצי.

אבל זה טרור "לבן" - טרור שלא אמור לפגוע קשה באנשים והמטרה הסופית היא ההפסקה של שפיכות הדמים.

ברגע שאנחנו נלחיץ את התושבים הם ילחצו על ארגוני הטרור להפסיק את פעילותם ובכך שפיכות הדמים תיפסק.

השיטה הזאת הוכיחה את עצמה כבר הרבה פעמים.

התושבים הם מקור הכח של ארגוני הטרור, ברגע שהם מפסיקים לתמוך בהם, ארגוני הטרור יחלשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טרור אפור,לבן או שחור הכל זה טרור רע!

נו אני יכול להגיד שהפלסטיניים גם טרור לבן הם רותים לנקות את היהודים מהארץ כדי שיהיה להם שקט מה זה לא מתאים להגדרת טרור לבן שלך?

צה"ל=ארגון טרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הוא שהמרטה שלהם זה להרוג.

המטרה שלנו זה שלום.

בפיגועים שלהם המטרה זה להרוג כמה שיותר.

אצלנו זה להרוג כמה שפחות אבל להפחיד כמה שיותר.

תקרא לצה"ל איך שאתה רוצה, זה לא משפיע על אף אחד. זה רק מראה על הרמה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אמרתי שזה לא טרור?

זה טרור וחצי.

אבל זה טרור "לבן" - טרור שלא אמור לפגוע קשה באנשים והמטרה הסופית היא ההפסקה של שפיכות הדמים.

ברגע שאנחנו נלחיץ את התושבים הם ילחצו על ארגוני הטרור להפסיק את פעילותם ובכך שפיכות הדמים תיפסק.

השיטה הזאת הוכיחה את עצמה כבר הרבה פעמים.

התושבים הם מקור הכח של ארגוני הטרור, ברגע שהם מפסיקים לתמוך בהם, ארגוני הטרור יחלשו.

בדיוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין טרור אפור,לבן או שחור הכל זה טרור רע!

נו אני יכול להגיד שהפלסטיניים גם טרור לבן הם רותים לנקות את היהודים מהארץ כדי שיהיה להם שקט מה זה לא מתאים להגדרת טרור לבן שלך?

צה"ל=ארגון טרור.

בזכות צה"ל יש לך את חופש הביטוי, אותו חופש שאתה מנצל לרעה כדי לירוק בפנים של מי שנתן לך אותו , טינופת . :puke:

אולי צריך לשלוח אותך לגור כמה שנים באירן תחת שלטון מוסלמי, כדי שתלמד להעריך את המדינה שלך ואת הצבא שמגן עלייה, אז תראה באמת מה זה חוסר הומניות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נסתכל על הויכוח מבחינה אובייקטיבית פרוש המילה טרור הוא אימה.

אז כן, צה"ל מתיל אימה על תושבי רצועת עזה החוששים שפגז יפול להם על הראש וגם ארגוני הטרור מתילים על תושבי המדינה.

אבל אין להשוות את צה"ל לארגונים האלו.

כאשר בא מחבל מתאבד הוא בא במטרה אחת שהיא להרוג כמה שיותר ולא אכפת לו אם יש שם ילדים או לא. והם עושים זאת בתרוץ דתי שצריך לגרש אותנו מפה.

שצה"ל לא מחפש לפגוע בכוונה תחילה בחפים מפשע, הוא מנסה לפגוע בשולחים של המחבלים וביורי הקסאמים ולהרחיק את האיום מאנשים חפים מפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזכות צה"ל יש לך את חופש הביטוי, אותו חופש שאתה מנצל לרעה כדי לירוק בפנים של מי שנתן לך אותו , טינופת . :puke:

אולי צריך לשלוח אותך לגור כמה שנים באירן תחת שלטון מוסלמי, כדי שתלמד להעריך את המדינה שלך ואת הצבא שמגן עלייה, אז תראה באמת מה זה חוסר הומניות

צה"ל לא נתן לי כלום וגם לא הוא המציא את הזכות הזאת.

צה"K פוגע במודעה בבתים של אזרחים עם פגזים מה לדעתכם כבר יכול לקרות לדיירי הבית חוץ ממוות? אז כן הוא הורד במודע.

בגלל זה ופעולות נוספות קציני צה"ל לא יוכלו לטייל לאירופה .

וכלל מי שתומך בפעולות טרור אלו או שעבר שטיפת חומ או שהוא צבוע או פשוט יותר טיפש.

הצדקת צה"ל=הצדקת טרור.

אין הבדל והמטרה לא משנה בין ארגוני הטרור לצה"ל שניהם הורגים אזרחים וגורמים לטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולחשוב שבשביל חארות כאלה מיטב בחורינו מסכנים את חייהם

סעמק - צריך להטיס את הבחור הזה להאג או אני לא יודע לאן. או יותר טוב - לעזה. שיתמוך בחברים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה חושב שהם חברים שלי? דע לך שלא.

וכמה פעמים אפשר להגיד שהם לא נלחמים בשבילי? מצדי שהיו יושבים בבית וזהו יותר טוב לאנושות ככה הם היו לפחות תורמים למשהו.

מה הפואנטה שלך? (או בעברית - למה פתחת את הדיון הזה?)

זה פורום אקטואליה לא? אז פרסום חדשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...