תערוכת "אוטומוטור" - דיון רשמי-לא רשמי - עמוד 13 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תערוכת "אוטומוטור" - דיון רשמי-לא רשמי

moonjib

Recommended Posts

הייתי היום... היה ממש סבבה.. תאמינו לי אנשים גם 6 שעות לא יספיקו להסתכל בכל התערוכה כמו שצריך... הייתי שם מ2:30 עד 10 כמעט...

הכי אהבתי את הSLR כמובן והקונספט החדש של מאזדה היה פשוט מדהים... תדברו עם המציג קצת הוא יודע את כל המפרט של האוטו וזה פשוט מדהים מה שהולך שם... מאזדה הם גם היחידים שהביאו נציגים יפניים כדי להראות שאיכפת להם חחחח

גם פורד הביאו ייצוג לא רע :P

הרבה קונספטים יפים יש שם... וגם לא קונספטים.

מה לא הספקתם הכל בסוף? ואיך הסתדרתם עם הגיטרה? :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 289
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

טוב

חזרתי לא מזמן, אני שמח שהלכתי, סה"כ היה נחמד

כמה אקראיות (צילמתי כ230 , יש לי עוד כמה מיוחדות, המחכות להגדלה ;) )

p40900396tz.jpg

אחד הרכבים היותר יפים בתערוכה לדעתי (וגם אני חולה על בימרים..)

p40900555iq.jpg

p40901416pb.jpg

p40901864eh.jpg

p40902121vu.jpg

p40902366sn.jpg

p40902470bt.jpg

בדיוק שכיסו אותה, בקשתי במיוחד שיסירו את הכיסוי ל2 שניות, אנשים טובים :)

אם תרצו עוד תמונות, רק תגידו של איזה , יש בשפע ;)

ואני ממליץ לכל חובב ללכת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok אז הלכתי לשם היום... היה ממש נחמד ונראה אפילו איכותי (בישראל זה דיי יוצא דופן...)

שלוש המכוניות שהיה שווה ללכת לתערוכה בגללם מבחינתי הם

Rolls Royce Phantom

Mercedes SLR

Lamborghini Murcilago

לא משנה כמה תראו אין כמו מראה עניים כדי לקבל את מלוא הרושם והגרנדיוזיות של הרכבים האלה בגודל אמיתי וחי

נכנסתי שם גם לכמה רכבים אבל למרבה הצער נתנו להכנס כמעט רק לרכבים הלא מעניינים כל כך והפשוטים יותר...

הכי כיף היה להכנס לLexus לסגור את הדלתות ופשוט להיות לבד ... ממש שומעים את השקט פתאום מכל העמולה בחוץ ונשארתי רק אני וריח העור המשובח והמשכר

ממש היה קשה לצאת משם, נו טוב לפחות עכשיו יש למה לשאוף

נ.ב גם אני צילמתי מלא אבל היה מאוד קשה לצלם שם נורמליות עם כל האנשים והזרקורים האלה אבל הכי קשה היה שכל פעם שבאתי לצלם מכוניות

מסוימת לבסוף התמקדתי על הדוגמנית ולא על האוטו... :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי שם אתמול ובלי ספק זו תערוכת האוטומוטור הכי טובה שהייתה לא היה בכלל פקק בניגוד למה שהיה לפני שנתיים שעתיים נסיעה מראשון לתל אביב ואפשר היה לראות את כל המכוניות בכיף בלי להידחף המוכנית הכי שווה שהייתה שם זו הרולס רויס היא כל כך ענקית וכמובן המרצדס SLR גם הלמבורגיני גלארו הייתה מדהימה והיו שם המון מכוניות חדשות קונספטים של מאזדה מיצובישי יונדאי אודי ועוד כמה ממש שווה ללכת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ok אז הלכתי לשם היום... היה ממש נחמד ונראה אפילו איכותי (בישראל זה דיי יוצא דופן...)

שלוש המכוניות שהיה שווה ללכת לתערוכה בגללם מבחינתי הם

Rolls Royce Phantom

Mercedes SLR

Lamborghini Murcilago

לא משנה כמה תראו אין כמו מראה עניים כדי לקבל את מלוא הרושם והגרנדיוזיות של הרכבים האלה בגודל אמיתי וחי

נכנסתי שם גם לכמה רכבים אבל למרבה הצער נתנו להכנס כמעט רק לרכבים הלא מעניינים כל כך והפשוטים יותר...

הכי כיף היה להכנס לLexus לסגור את הדלתות ופשוט להיות לבד ... ממש שומעים את השקט פתאום מכל העמולה בחוץ ונשארתי רק אני וריח העור המשובח והמשכר

ממש היה קשה לצאת משם, נו טוב לפחות עכשיו יש למה לשאוף

נ.ב גם אני צילמתי מלא אבל היה מאוד קשה לצלם שם נורמליות עם כל האנשים והזרקורים האלה אבל הכי קשה היה שכל פעם שבאתי לצלם מכוניות

מסוימת לבסוף התמקדתי על הדוגמנית ולא על האוטו... :smile1:

זו הייתה גייארדו. בלי מנוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו חזרתי מהתערוכה היה פנאן נהנתי שם מאוד!!

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

אני ב-12 .

אולי נתראה שם.

אם הייתי יודע איך אתה נראה אז אולי אני הייתי מזהה אותך בין כל האנשים שם!!

וחבל :nixweiss:

היה נחמד אם היו עושים קטן של כל אנשי הפורום :jump:

נכון הייתי בטוח שה SLR קטנה ושראיתי אותה לא האמנתי שהיא ענקית יחסית למה שדמיינתי אותה!!

מהההה???

ללמבורגיני שהייתה שם לא היה מנוע??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...