הארד דיסק SCSI של Seagate 18gb 15K מאתחל את עצמו.. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הארד דיסק SCSI של Seagate 18gb 15K מאתחל את עצמו..

biodome

Recommended Posts

אז מה אם יש לך בקר של אדפטק של 1000 שקל? יש לי בקר של פי 10 בערך... מה אתה מנסה להגיד? ::) והוא מורכב על חצי מיליון דולר של שרת? ו..? כ"א עם מה שהוא צריך.

אני לא חושב שיש לדיסק במה להתנגש... הוא לבד על הבקר, חוץ מצורב שעובד... לא?

לא הבנתי מה כוונתך "נכבה ומפסיק לעבוד" אצלי רצים דברים לגמרי מהזכרון, או למשל הדיסקים של הגיבוים, שכותבים אליהם פעם ב3-5 שעות, והם לא מעיזים להתכבות...

דיסקים כאלו הם משהו דיי אמין, ולא אמור להתקלקל. בו נעבוד בדרך השלילה.

טרמינטור זה לא.

קירור זה לא.

כבל? יציב? מחוזק?

בקר? משהו אחר על אותו ערוץ עובד?

גם מרצדס נכנסים לתיקונים. אז מה? הבנאדם עובד במכון מחקר, כל היום מבוקר עד ליל הוא עם מקרוסקופ מעל דיסקים קשיחים, ואם הוא אומר שלסיגייט יש תכנון שלא ממש טוב לו כשהוא מסתובב ב9K RPM (לסדרה הזאת שהתפוצצה לי), אני מאמין לו. וגם בגלל התיחסות בסרקזם וזלזול של טק דטא כשפניתי אליהם בתלונות על הדיסקים, ביטלתי הזמנה של החברה בה אני עוסק לדיסקים של סיגיט, 24000 שקל של דיסקים כאלו. אני עם טק דטא גמרתי. יש להם שירות בקרשים.

בסקאזי, אם אפשר להשיג, או פוג'יטסו, או קואנטום (מקסטור), וגם עם אין לי בנתים בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא בטוח שזה הHD או הבקר.

זה יכולה באותה מידה להיות בעיה בלוח אם או בזכרונות ואז הבקר מקבל פקודת איתחול.

אתה יכול להעתיק את התוכן המדויק של הודעת השגיאה בBSOD?

(בדר"כ שלושת השורות הראשונות)

הודעות שגיאה בXP\2000\NT הן לרוב מאוד אינפורמטיויות ומדויקות לגבי מיקום התקלה בחומרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מר עידו עם אתה חושב שאני לא יודע , באמת רק יש לי 2 HD SCSI , ורק אני עובד איצם הרבה זמן

ורק יש לי בקר בשווי 1000 ש"ח של ADAPTEC

איזה HD יש לך IDO

W.D

של 8GB ???

לפני שאתה נותן עצות על SCSI תבדוק

האם יש לך גם אותו דבר

ממש במקרה יש לי גם את אותו דגם במחשב שאני עובד איתו ילדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי זאת לא נראית בעיה של בקר הSCSI

זה היה קורה לי גם, בדיוק אותו דבר עם כונן WD200BB, התופעה נעלמה עם הזמן וחזרה ליום אחד ונעלמה שוב.

אותה תופעה גם צצה פעם בכונן MAXTOR DX740 60GB...

אני גם מעוניין לדעת מה הסיבה לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...