סרט הזוי ועצוב מאוד שקרא לי היום. - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרט הזוי ועצוב מאוד שקרא לי היום.

kinggil

Recommended Posts

• תגובות 91
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני גם חיפאי ואני גר בשכונה... שכונה. פשוט מגעיל מה שהולך פה. אחרי או אפילו בזמן הצבא אני חייב להוציא רשיון לאקדח. ממש שיקאגו מה שהולך פה.

ניסיתי להיכנס פעם לראש של עארס כזה, או סתם בריון שצריך כסף, ובאמת לא הצלחתי לדמיין את עצמי מפחיד מישהו למוות ואפילו דוקר אותו או משהו כזה. אני לא יודע אם זה מחינוך נורמלי, או שפשוט צריך להיות בעל אופי מסויים. כשאני מסתובב לבד במקומות כמו הכרמל וכדומה, ועוצרים אותי אנשי הבטחון התחבורתי כדי לבדוק לי את התיק (אני מודה שלפעמים אני נראה כמו מחבל), אני קצת מתבאס.. אבל אז אני חושב שנייה שמודה בלב לאמאאבא שנתנו לי גנים מרוקאים/אלג'יריים/אנעארף.

קשה להיראות היום חלשלוש, המון חברים שלי, שהם אשכנזים ונמוכים, חטפו המון בחיים שלהם ואיבדו גם לא מעט רכוש רק בגלל איך שהם נראים. לא שאני הייתי מסתדר יותר טוב מהם,אני לא ואן דאם או משהו כזה, אבל לעבור בלילה ליד קבוצת של ערבים עבריינים ולצאת מזה בשלום רק בגלל שאני נראה להם ספק ערבי ספק מרוקאי גבוה עם זקן, זה לא בסדר. ולפעמים גם זה לא עוזר ויש מקרים כמו הנרקומנים המביישים את הסובייטים המוצלחים אותם אני מעריץ. (ראו ת'רד Phone Jack)

אם בעבר היה מומלץ להתאמן בחדר + ללמוד אומנות לחימה מכל שהיא בשביל הבריאות והביטחון העצמי בלבד, הרי שהיום צריך לעשות את זה כדי לא להוות טרף קל לחלאות חסרי מוסר הסובלים מחסכי ילדות.

ובאשר לדיון על הרוסיות - הכללות הן רעות גם אם הן כביכול טובות, אבל אני חייב להודות שהרוסיות בארץ באמת מקבלות חינוך טוב ומקרים רבים עדיפות על השרמוטות ההמוניות בעלות העברית הקלוקלת ואוצר מילים צר ומוגבל הכולל בעיקר "כפרה", "מאמי" וכדומה. ובאשר ליופי? גם אני בעלים גאה של מוסקבאית אותנטית. :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הצלחתם לדרדר דיון שעסק בתקיפה, לדיון על בנות?!

תמשיכו בנושא המקורי של הדיון.

המשתמש הבא שיפרסם הודעה שלא קשורה לנושא - הוא יושתק(Mute) לשבוע מהפורום ללא קבלת אזהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בבוקר דיברתי עם חבר שלי שנפגע, ומצבו טוב ולא נגרם לו תודה לאל שום נזק גופני.

אני מנסה לשכוח את כל זה, אבל יש לי הרגשה של פחד קצת שאני יוצא לבד מהבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה באמת ללכת לאיזה "חוג" של אומנות לחימה כלשהי, או אפילו סתם תעבור איזה השתלמות/קורס הגנה עצמית כזה, אולי זה יחזיר לך את הביטחון. אני מתאר לעצמי שזו תחושה מאוד מתסכלת ולא נעימה אבל כנראה שחייבים ללמוד לחיות איתה. זה כמו שלא נעצור את החיים שלנו ולא נצא לקניונים וכו' בגלל פחד מפיגועים. (וכן אני משווה את הפשיעה והאלימות ברחוב לפיגועים וטרור כי זה מה שזה - טרור מבית.ואפילו יותר גרוע מהטרור מ"בחוץ").

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

rattlesnake316 אתה ממש גזען,תפסיק לעשות השואות בין מזרחים\אשכנזים בגלל אנשים כמוך מתחילות מלחמות ודברים גרועים עוד יותר...

לא כולם חארות ולא כולם טובים אין מה לעשות בנידון.

בקיצור ולעיניין אני מקווה שיתפסו אותם ומקווה שיהיה טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בבוקר דיברתי עם חבר שלי שנפגע, ומצבו טוב ולא נגרם לו תודה לאל שום נזק גופני.

אני מנסה לשכוח את כל זה, אבל יש לי הרגשה של פחד קצת שאני יוצא לבד מהבית.

מכיר את ההרגשה, לי באו 2 כשהייתי לבד עם סכין ::) טוב שאיזה אחד עבר שם ועצר אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן אני משווה את הפשיעה והאלימות ברחוב לפיגועים וטרור כי זה מה שזה - טרור מבית.ואפילו יותר גרוע מהטרור מ"בחוץ"). - DRX

תאמין לי שזה ממש לא אותו הדבר פשע וטירור ואני אומר את זה מניסיון ואני מדבר כי "חוויתי" גם פשע וביחוד "חוויתי" טירור..

אז שקול מילים. :nono:

נ.ב זה לא נאמר מזילזול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אחד מומלץ ללמוד קצת הגנה עצמית... אני בתור אחד שלמד קצת קרטה במשך כחצי שנה בכיתה ה' (והפסקתי בגלל כל מיני אילוצים)

עד היום אני זוכר את התרגילים העיקריים ממש בתור ריפלקס כשמישהו מביא לי מכה אני ישר מרים את היד בצורה אלכסונית כדי להזיז את המכה ועם היד השנייה

לתת מכת נגד (AKA counter strike ...ששם אני בדר"כ מפסיק את עצמי :smile1:) תוך כדי שאני נכנס לעמידה יציבה

ככה שלא צריך שתהיה לך חגורה שחורה כדי שיהיה לך בסיס להגנה עצמית , כל הזמן שיוצא לי לראות כל מיני גטו פייטס של ניגרס אני ניקרע מצחוק כשהם באים עם כל הליכת הפוזה שלהם וחוטפים בראש :bash: (או מרביצים כמו כוסיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרה לי גם מקרה דומה שהסתובבתי אם אשכנזים בכרמל

באו לנו 3 רוסים וביקשו מכולם כסף ופלאפונים ואיתי אפחד לא דיבר

ומי שלא רצה לתת הם התחילו לחפש עליו.

אחר כך הם לקחו לאחד את הפלאפון הלכתי אלי הרוסי לקחתי ממנו את הפלאפון

אחרי שבוע העליתי אליהם מכונית לבוסמת והוצאתי מהם 300 שקל.

וGil- Z מאיפה אתה ואיפה אתה לומד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...