המערכת שלי...תמונות! - עמוד 4 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המערכת שלי...תמונות!

MeAmir

Recommended Posts

תלוי מה אתה מחפש בבאס. מבחינת עוצמה אולי לא. מבחינת איכות בטוח כן. קח בתור דוגמא את הדאלי 2002, או את הטריאנגל טיטוס. הם נשמעים מעולה (בייחוד הטיטוס, וגם הבאס שלהם הוא פשוט חוויה מדהימה, עם נפח ומדויק מאוד.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן בדיוק מה שחשבתי,אפילו מערכת דיוטי פרי של LG(הכסופות הרגילות האלה)שמוצהר עליה שהיא מגיעה ל60HZ הצליחה להשמיע את הבאס הנמוך שיש בשיר Yeah(של אשר אני בטוח שאתם מכירים) בעוד שהSo-Called סאב וופר בT5900 משמיע בומים עלובים ולא מצליח להפיק את הבאס הזה ועוד הוא מתהדר ב40HZ זהו עכשיו השתכנעתי שהנתונים זה בולשיט!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Harman Kardon Soundsticks II

מערכת מדהימה, כל ז'אנר במוזיקה הוא חוויה והסאב כמעט מושלם, החסרון היחיד שהוא כמו בכל סטריאו לעומת היקפי הוא החוויה במשחקים

עלתה לי 1100 שקל, בחו"ל היא עולה חצי מזה כולל משלוח לארץ

http://kmug.co.kr/store/img/prodoct/soundsticks2.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהיא עולה בחו"ל זה מה שהיא שווה.

ככול שההפרש בין הארץ לחו"ל גדול יותר סימן שהיבואן חמדן יותר.

כשאני מסתכל על מחירים של בארץ אני תמיד מסתכל על המחיר שלהם בחו"ל כדי לקבל תמונה קצת יותר טובה לגבי המיצוב האמיתי שלהם מבחינת המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המערכות למחשב עולות בארץ פי 2 מבארה"ב למשל וזאת בעיה.

בכול זאת כשקונים פה מערכת למחשב במיוחד יקרה כדאי לבדוק את המחיר בחו"ל ,כי כשמשקיעים סכומי כסף גדולים לפעמים המחיר לא נובע מטיב המוצר אלה מחמדנות היבואן, וניתן למצוא מוצרים טובים יותר באותו המחיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מצטרף להצעה לסטיקי :xyxthumbs:

skullcandy5py.th.jpg

האוזניות הם של SKULLCANDY חברה שוודית אם אני לא טועה.

speakers8la.th.jpg

הרמקולים הם Z-640 של לוג'יטק, רמקולים סבירים בשביל 350 ש"ח ,בקרוב אני מחבר את הקולנוע ביתי שלי (שמורכב בעיקר מרמקולים של WHARFEDALE) למחשב ואז סוף סוף יהיה לי נורמאלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בחדר זוג רמקולים של CERWIN דגם E712 מי שמכיר...עלו לי איזה 6000 שקל קניתי אותם לסלון אבל בסוף שמתי אותם בחדר...!!אין לי בנתיים אז שיהיה לי אני ישים תמונה

ודרך אגב כך נראים הרמקולים

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש משקפת :silly:

----

האם יש הבדל משמעותי בין ברס1 או 2 באסים? (נו הקופסא הזאתי ששמים על הרצפה, שכחתי איך קוראים לה)

אחי אני בדרגה יותר גבוהה ממך בבאטל פילד 2 חחח אני יודע שזה לא קשור לנושא אבל פירצה קוראת לגנב חח

ובהקשר למערכת זאת אכן מערכת קטלנית ולא משנה אם היא בחדר כי הוא לא חייב לשמוע בפול ווליום פשוט האיכות של הצליל וכמויות הצליל שהוא שיבקעו ממערכת כזאת הוא לא ישמע באף מקום PERIOD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...