המערכת שלי...תמונות! - עמוד 3 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המערכת שלי...תמונות!

MeAmir

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

רעיון נהדר! לפתוח תר'ד המערכת שלי.

לעשות סטיקי

גם אני חושב ככה

אז אנטולי שווה לי ליקנות הם יספקו את הדרישות פי 1 וחצי כוח ואיכות בהרבה יותר מהATP3 ? אני אודה לך אם תענה בכנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שאני לא יודע לענות לך בכנות. שמעתי את שתיהן, אבל אף פעם לא עניינה אותי העוצמה אז מבחינת כח אני לא יכול לענות לך. מבחינת איכות, שתיהן לא הלהיבו אותי במיוחד, אך את ה-6021 לא בדקתי כראוי בגלל בעיות של מיקום הרמקולים ולכן אני מאמין שהם יספקו אותך מבחינת איכות, אבל אני לא יכול להבטיח לך. זה כדאי לברר עם מישהו שיש לו את הרמקולים ומשתמש בהם כבר כמה זמן.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי קריאטיב 4.1 הן די חזקות ואני שומע על ווליום גבוה כימעת עד הסוף כי בסוף זה נישמע פחות טוב

יש לכם אולי המלצה לאיזה ?

מישהו גר באיזור המרכז ? ויש לו את הרמקולים רק שיאמר אני ואני כבר ישלח לו בפרטי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מספיק לארץ

אני רוצה משהו חזק ואיכותי עדיפות לדיוטיפרי (שגם יהיה יותר זול מהארץ ) אנטולי יש פה בתארד אחד עם של פיוניר איזה פיוניר זה ?

בקריאטיב שלי שומעים מצוין והבאס שם נקי ויפה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי את ה-FX6021 בדיוטי פרי בתחילת השנה ונדהמתי לחלוטין

הדבר הראשון שמרשים זה העוצמה שבוקעת מהמגדלים הקטנים האלה - בקלות הם התגברו על כל רעשי הרקע שהיו והפיקו צליל מאוד איכותי שגם דיי הזכיר לי את הצליל של ה-ATP3 שלי מבחינת אופי הסאונד - אבל בשדרוג רציני.

זאת מערכת המולטימדיה האיכותית ביותר שנתקלתי בה.

לבחור עם הקליפש - איפה קנית אותם? ייבוא אישי?

הרמקולים נקנו בארה"ב ב130$ לזה צריך להוסיף עוד 100 שקל על שנאי טוב שנקנה בארץ סך הכול כ700 שקלים אני לא חושב שניתן להשיג במחיר הזה מוצר טוב יותר לפחות בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה משהו חזק ואיכותי עדיפות לדיוטיפרי (שגם יהיה יותר זול מהארץ ) אנטולי יש פה בתארד אחד עם של פיוניר איזה פיוניר זה ?

כנראה לי שכדאי לפנות אליו ולשאול, לא? :)

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בדיוק. הסיבה העיקרית למכירה היא העובדה שיש לי 2 זוגות (למרות שהן נדירות במיוחד הצלחתי להשיג 2 זוגות). התקצוב ממכירת זוג אחד יחד עם תוספת של סכום שממתין לנושא בצד ילכו למגבר לזוג השני.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנטולי,לדעתך זוג מדפי ב3K יביס כל 2.1 ייעודי של מחשב,גם מבחינת הבאס??זה מה שאני מתכנן כי אני לא בטוח שרצפתי טוב לחדר שלי :screwy: אבל אני לא יודע אם יהיה מספיק באס :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...