המערכת שלי...תמונות! - עמוד 2 - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המערכת שלי...תמונות!

MeAmir

Recommended Posts

• תגובות 58
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אנטולי מה יותר טוב אם אתה יודע - Z-5500 LOGITEC OR LANSING 6021 הדבר על השולחן שנראה כמו פאנל של זה של הרמקולים? ואיזה עוד יש בדיוטיפרי שאפשר להשיג בזול מהארץ ? משהו חזק וטוב (אני לא בוחן אותך אני שואל )

עוד מעת אני יעלה תמונה של הרמקולים שלי

הZ-5500 הם למטרה שונה מהFX-6021.

הראשון הוא לסרטים ומשחקים והשני הוא למוזיקה בעיקר.

אם היה לי את התקציב הייתי לוקח ללא ספק את הZ-5500 :D

הדבר על השולחן הוא הפאנל בקרה שלהם שבתוכו יש גם את השלט (ככה שאם אני רוצה לשכב על המיטה ולשלוט על העוצמה,הטראבל,הבאס וכו' אז אני יכול ;D)

הFX-6021 הם הרמקולים הכי זולים מבחינת ההפרש למחיר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה וסרטים יש לי כמה שירים שהם עובדים ומתוכננים ל 5.1 אני חושב לפי האיכות הלא יאומנת SKAZI -OUT OF SPACE \ ASTRIX CLOSER TO HEAVEN \INFECTED MUSHROOMS CIRYS OF THE FUTURE שומעים ממש טוב עים השירים האלה הכי טוב זה OUT OF SPACE יש Z-5500 בדיוטיפרי?

אני שומע בווליום מפוצץ וגם בווליום חזק אז זה אומר חזק ואיכותי לסרטים ומוזיקה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי אותם בדיוטי פרי שזה מקום די רועש ולא המקום הכי טוב לשמוע וגם אולי בגלל שהכרטיס קול במחשב לא היה משהו .

ובסוף אמרתי עזוב

גם לא יצא לי לבדוק את הרמקולים הרבה זמן דקה שתיים גג אז אני לא יכול לתת לך ביקורת

אם היו נותנים לי אותם הביתה לשמוע אותם בתוך חדר סגור אז כנראה הייתי די מתלהב מהם כמו שראיתי הרבה ביקורות עליהן ברשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותם כבר כמה חודשים אצלי, אני יכול להגיד רק מילה אחת עליהם: W-O-W.

רמקולים ממש איכותיים והבאס ממש נכנס בטעם כשהוא מכוונן כמו שצריך ונותן את האפקטים הנכונים ולא סתם בומים כמו שאנשים חסרי-טעם אוהבים.

אם אתה מחפש 2.1 איכותי ויש לך את הכסף, אז לדעתי זו הבחירה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי את ה-FX6021 בדיוטי פרי בתחילת השנה ונדהמתי לחלוטין

הדבר הראשון שמרשים זה העוצמה שבוקעת מהמגדלים הקטנים האלה - בקלות הם התגברו על כל רעשי הרקע שהיו והפיקו צליל מאוד איכותי שגם דיי הזכיר לי את הצליל של ה-ATP3 שלי מבחינת אופי הסאונד - אבל בשדרוג רציני.

זאת מערכת המולטימדיה האיכותית ביותר שנתקלתי בה.

לבחור עם הקליפש - איפה קנית אותם? ייבוא אישי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, השאלה של לבחור סראונד או סטריאו היא בחירה אישית. מבחינת עוצמה כנראה ששתיהם יהיו אותו הדבר בערך מבחינתך שכן ברגע שתמקם כמה שינגנו אותו הדבר (זה מה שיקרה במוזיקה) תהייה פגיעה באיכות ולא תהייה תוספת מורגשת לעוצמה (נושא של התאבכות גלים). מבחינת השירים שיש לך, לא משנה באיזו איכות הם. במקרה הזה אתה יכול להיות בטוח שהם בסטריאו.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה עם דיגייס למה להם יש יותר מ 3 ?

שלפי דעתך שווה לי להחליף אותם על מה שיש לי (אני מביא אותם לאחותי וקונה לי חדשים) שמעתי את ה ATP3 ודי אהבתי רק שהם לא מספיק חזקים אני רוצה משהו פי 1 וחצי מ הATP3 בעוצמה ובאיכות הרבה יותר טוב הם יתאימו אני רואה 1 ל הרבה במחשב אז בתאכלס אני צריך אותם למישחקים ומוזיקה הם יספקו את הצרכים ??

לפי מה שאני שומע אני חושב שכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...