תוצאות הבחירות - "היום שאחרי" - עמוד 17 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות הבחירות - "היום שאחרי"

rk666

Recommended Posts

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פירסמו את התוצאות הסופיות לאחר הספירה של המעטפות הכפולות:

קדימה - 29

העבודה - 20

ש"ס - 12

ישראל ביתנו - 11

ליכוד 12

האיחוד הלאומי מפד"ל - 9

גיל - 7

יהדות התורה - 6

מרצ - 5

חד"ש - 3

רע"מ תע"ל - 3

בל"ד - 3

כפי שאתם רואים קדימה התחזקה במנדט אחד שס ירדה במנדט אחד ביתנו ירדה במנדט אחד ליכוד עלה במנדט אחד מרצ עלתה במנדט אחד ורע"מ-תע"ל ירדה במנדט אחד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סופית רוב יהודי להתכנסות :xyxthumbs: :xyxthumbs: :xyxthumbs:

אני מתקשה לראות את זה חוץ מזה על מה העבודה שמה את הדגש בבחירות האלו על הנושא החברתי כמו שס מי שבחר בעבודה לאו דוקה בחר בעד ההתכנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בין הדולר ליורו, הייתי מהמר על הדולר דווקא... לא יודע למה, אינטואיציה...

אני גם הולך על הדולר, אבל האמת היא שזו היתה שאלה רטורית.

תוספת: אתה יכול להחליף את הבאנר של התעמולה... סתם מבאס לראות את הפרצוף שלו מול העיניים כל הודעה שלך, ואין בזה טעם כבר...

למה? היען כזה חמוד!

חשבתי אולי להשאיר את הבאנר עד הרכבת הממשלה, בערך.

תשאיר את הצפי לאנשים שמבינים בכלכלה

כל דבר אתה אומר שצריך להשאיר לאנשים "למעלה"?

למה אתה חושב שאני לא מבין בכלכלה?

לטענתך, אני לא מבין בביטחון, אני לא מבין בכלכלה, אני לא מבין בשום דבר. אתה מבין במשהו, או שאתה סומך על "חכמים ממך"?

בורג, מה התירוץ אם לשמאל היהודי יש 61 מנדטים? עוד לא ספרו את קולות הימאים? ::)

תירוץ למה? אני לא מבין את השאלה שלך.

אם אתה מתכוון לזה שיהיה אפשר להעביר בכנסת טרנספר ליהודים עם 61 מנדטים יהודים, אז זה בכל מקרה לא קביל מבחינתי, מאחר ומדובר במהלך לא יהודי, לא דמוקרטי ולא לגיטימי שפוגע בכבוד האדם ורכושו, ויתכן שהוא אף גובל בבגידה במדינה עצמה במידה והשטח ימסר לאוייב בזמן מלחמה (אל תגידו לי שאני מסית).

בכל אופן, התירוץ שלי הוא שהעם טיפש. מקובל עליך?

יש חלק נכבד מערבי שמשרת בצה"ל

0.0000001% מהערבים בישראל משרתים בצבא. אכן, חלק נכבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה בעצם המעטפות הכחולות?

זה מעטפות כפולות

משתמשים בזה בבתי חולים בתי סוהר בצבא, בשגרירויות בחו"ל ואצל נכים (אולי אצל עוד כמה שאני לא זוכר).

על המעטפה החיצונית כתוב השם של מי שהצביע ובתוך המעטפה החיצונית יש עוד מעטפה שהיא בעצם המעטפה הרגילה, אחרי שגמרו לספור את כל הקולות מתחילים לספור את המעטפות הכפולות, קודם כל בודקים אם מי שכתוב על המעטפה הצביע כבר עם מעטפה רגילה אם רואים שהוא לא הצביע פותחים את המעטפה ככה שיש עכשיו רק את המעטפה הרגילה ועוברים למעטפה הבאה ובודקים גם אותה וככה עד שכל המעטפות הכפולות נבדקו ונזרקו כל אלה שהצביעו כבר באופן רגיל. אחר כך מתחילים לספור את המעטפות שנשארו (המעטפות שהם בעצם מעטפות רגילות לכל דבר) כמו כל מעטפה אחרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי תהמרו על היורו, זה מה שעושה וורן באפט, האדם שהרוויח הכי הרבה בבורסות אי פעם(כנראה).

מפלגת העבודה גם הצהירה שהיא הולכת על צעדים חד-צדדים. למעשה היא הראשונה שהציע את הראיון (ע"י ברק).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תירוץ למה? אני לא מבין את השאלה שלך.

אם אתה מתכוון לזה שיהיה אפשר להעביר בכנסת טרנספר ליהודים עם 61 מנדטים יהודים, אז זה בכל מקרה לא קביל מבחינתי, מאחר ומדובר במהלך לא יהודי, לא דמוקרטי ולא לגיטימי שפוגע בכבוד האדם ורכושו, ויתכן שהוא אף גובל בבגידה במדינה עצמה במידה והשטח ימסר לאוייב בזמן מלחמה (אל תגידו לי שאני מסית).

בכל אופן, התירוץ שלי הוא שהעם טיפש. מקובל עליך?

אני מציע לנסח מכתב לאבן שושן על מנת שיבצע תיקון בערכים הבאים:

יהודי - כל מי שבורג מסכים שהוא יהודי.

דמוקרטי - כל דבר שבורג מסכים איתו.

לגיטימי - כל דבר שבורג מסכים איתו.

מן הסתם כל דבר שבורג לא מסכים איתו הוא לא יהודי, דמוקרטי ולגיטימי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...