תוצאות הבחירות - "היום שאחרי" - עמוד 18 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תוצאות הבחירות - "היום שאחרי"

rk666

Recommended Posts

אני מציע לנסח מכתב לאבן שושן על מנת שיבצע תיקון בערכים הבאים:

יהודי - כל מי שבורג מסכים שהוא יהודי.

דמוקרטי - כל דבר שבורג מסכים איתו.

לגיטימי - כל דבר שבורג מסכים איתו.

מן הסתם כל דבר שבורג לא מסכים איתו הוא לא יהודי, דמוקרטי ולגיטימי.

שכחת ריאלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 305
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

למה שיהיו בחירות 61 מנדטים

תשמע אני לא יודע אם אני צודק אבל ההרגשה שלי שקדימה תתפרק בסופו של דבר(בעוד לא הרבה זמן)

ואם היא תקים ממשלת שמאל אז זה כנראה יהרוס את הכלכלה שביבי הצמיח

ואז לא תהיה ברירה שוב בחירות כי יהיה בלי אפשרי להתמודד אם 2 דברים גדולים כמו מלחמה כלכלית ותוכנית ההתכנסות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנשיא הציב לאולמרט אולטיימטום אני לא יודע תוך כמה זמן, אבל הוא צריך להקים ממשלה אם לא הוא לא ימונה לראשות הממשלה.

כמו כן, אני ממש לא רוצה איזה ש"סניק או מפד"לניק במשר הפנים ::)

תהיה לנו פה מדינת התורה בסוף אם הם יהיו בקואליציה, אט אט הם מתפתחים :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התגובות בת'רד אבל מספר התייחסויות אישיות:

1. מחטף א'- "קדימה". מפלגה שהוקמה לפני 4 חודש זוכה ברוב הכנסת ושוב מוכיחה לכולם שהממשלה שלנו היא קרוסלת ספינים אחת ענקית.

דבר אחד בטוח- קיבלנו את משאל העם לגבי ההנתקות- כנראה שהרוב מסכימים עם דרכו של שרון, לפחות בתחום המדיני.

2. מחטף ב'- מפלגת הגימלאים. אחרי כל ההייפ והחגיגות שיגמרו אנחנו מקבלים 7 חברי כנסת ממפלגת גימלאים לכנסת. האם הם חמודים? בהחלט. האם

הם מזכירים לנו את הסבתא וסבא? בהחלט. האם כולנו מתנחלים בידיעה מרגיעה שהנה זה, הצעירים המשפיעים של היום קובעים ומשפיעים על חייהם כגימלאים?בהחלט.

בולשיט. חבר'ה חמודים זה בבינגו בשבת או במשחק קלפים בהוסטל. בפוליטיקה צריך להיות כריש חסר לב כדי להשיג משהו. בכנות, אתם חושבים שלחבר'ה האלה

שרגילים לקחת תנומות אחרי הצהרים יש סיכוי מול המניפוציות ומשחקי הכוח של כל המפלגות הגדולות? חבס"ניקים. זה מצטלם טוב וזה נראה ממש חמוד בעיתון אבל

במציאות אני לא צופה לזה הצלחה גדולה. לפוליטיקה חוקים משלה.

3. מהפך הליכוד- מ38 מנדטים בבחירות קודמות ל12 בבחירות הנוכחיות. מה שנקרא "פאסה". למרות שביבי היה שר האוצר לא רע- תראו את הכלכלה שלנו היום

שנמצאת בעלייה. בכל מקרה הבחירות הוכיחו- ימין אאוט, שמאל -אין.

4. אחוזי ההצבעה- 63 ומשהו אחוזים. אין מה להוסיף.

5. תקשורת ניסתה ליצור מהבחירות ארוע חגיגי אבל כנראה שזה לא מעניין אף אחד. המצלמות שוטטו בסניפי המפלגות והתקשו למצוא אנשים או התלהבות

כלשהי של הפעילים. בחירות הבאות- אס אם אמסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרוע מאוד ש שס היו בכנסת, ומצוין איך ש ביבי נפל דרק הזה.

חבל לי על ביבי, יש לו מניות רבות במעמדה הכלכלי המצויין של היום

הוא לקח על עצמו את כל האשמה בהתרסקות הליכוד כאשר קיצץ לשכבות החלשות, שגם זה נכון.

אבל היתי מציע עוד 11 סיבות להתרסקות הליכוד מעבר לטעויות של ביבי

ענבל גבריאלי

גילה גמליאל

מיכי רצון

פנינה רוזנבלום

רוחמה אברהם

עמרי שרון

אריק שרון

נעמי בלומנטל

יחיאל חזן

עוזי כהן

מכונת האספרסו של דוד לביא

סה"כ הוא מדינאי מבריק שעומד בראש מפלגה של זבלים, היתי רוצה לראות אותו כשר חוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התרסקות הליכוד לא קשורה כמעט לחלוטין לזה שביבי קיצץ בקצבאות והעניים "לא אוהבים אותו", אבל ביבי בכל זאת אשם בהתרסקות.

אם הוא לא היה יוצא נגד שרון, וגורם במו ידיו להווצרותה של מפלגת קדימה, אני מאמין שהליכוד עדיין היה שומר על כוחו הרב. מי שהצביע לקדימה לא הצביע למדיניות כלכלית חברתית או משהו כזה, הוא הצביע לדרך של שרון, ואם שרון היה נשאר בליכוד אז כל המנדטים של קדימה היו גם הם נשארים בליכוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שקלול של כל הגורמים שמניתי + מה שגם אתה אומר , לדעתי לקיצוץ בשכבות החלשות כן יש משקל לא מבוטל, בכל פעם שה- ערסים הפרזיטים מתאכזבים מהליכוד הם חוזרים לש"ס , תמיד יש קבוצה של כמה מנדטים שמתנדנדים בכל מערבת בחירות בין 2 המפלגות הללו, לש"ס מצביעים הרבה אנשים שהם בכלל לא דתיים, ערסים וכדומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אז הליכוד היה נהפך ממפלגת ימין-מרכז למפלגת שמאל.

דרך אגב, כבר אמרתי שהעם טיפש, לא?

חלקים ממנו, כן

אחרים זוכים מדי פעם בפרסי נובל

בונים לווינים

מקימים סטרט-אפים מאפס ונמכרים בכמה מיליוני דולרים לחברות אמריקאיות

איפה אפשר להשיג את הבאנר של The Freedom עיוור לסכנה, אסור לתת לו מדינה\להצביע

NJorl

שכחת את היצור הכי דפוק שיש בליכוד - לימור לבנת וחבל לי שהליכוד לא קיבל 9 מנדטים כדי שהיא תשאר בחוץ

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התגובות בת'רד אבל מספר התייחסויות אישיות:

1. מחטף א'- "קדימה". מפלגה שהוקמה לפני 4 חודש זוכה ברוב הכנסת ושוב מוכיחה לכולם שהממשלה שלנו היא קרוסלת ספינים אחת ענקית.

דבר אחד בטוח- קיבלנו את משאל העם לגבי ההנתקות- כנראה שהרוב מסכימים עם דרכו של שרון, לפחות בתחום המדיני.

מאיפה הסקת את זה לקדימה אין רוב בכנסת 29 מנדתים זה לא רוב זה אפילו לא רבע ולגבי הרוב השני שלך למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שיש כזה דבר הצבעה טקטית. אני ועוד רבים מחברי הצבענו לפרץ, רק כי היה ברור שהוא לא יהיה ראש ממשלה. התוכנית המדינית של העבודה זהה +- לזו של קדימה, וגם מרץ תתמוך בהתנתקות.

20+29+5 = 54 מנדטים + 7 של הגימלאים שאין להם צד פוליטי + 6 של אגודת =67 מנדטים שתומכים בהתנתקות בקואליציה של ברזל.

אם ביבי עוזב תליכוד אז גם הליכוד בהנהגת שלום ישב בממשלה כזאת, וברגע האמת סופה לנדבר וישראל חסון וכל המפלגות הערביות (ואולי גם ש"ס תלוי כמה ירצו/יצטרכו לשלם לה) יתמכו בתוכנית של אולמרט.

אם לאולמרט הייתה ממשלה רעועהבשלישי וברביעי, בחמישי יש לו ממשלה מאד מאד חזקה (61 מנדטים וודאים מ4 מפלגות )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקטע הוא שהזקנים במפלגת הגימלאים לא כל כך תמימים...

מספר 1 ברשימה היה ראש המוסד לשעבר.

מספר 2 היה יו"ר ארגון עובדים כלשהו במשך איזה 30 שנה.

ועוד.

הם רחוקים מקשישים שמשחקים בינגו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניתוח הרשימה באמצעי התקשורת (אני ספציפית הקשבתי לרזי ברקאי בגל"צ) נאמר שכולם חוץ מרפי איתן, נוטים לשמאל.

רפי איתן אמר שהוא היה מצביע לקדימה אם לא היה רץ, ולכולנו ידוע שהוא חבר טוב של שרון.

בנוסף הם מצהירים שהם ישתתפו בכל ממשלה שתדאג לקשיש (וממשלה עם העבודה ואולי ש"ס תדאג).

אז אני לא חושב שזה TOO MUCH להניח שהם יתמכו באולמרט ובהתכנסות.

וכולם שם היו יו"ר וא סגני יו"ר של אירגוני גמלאים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רפי איתן היה פעם מה שנקרא "ימין קיצוני", גם אני שמעתי את התוכנית של רזי ברקאי... (ככה זה שאתה נוסע בבוקר וכבר מתחיל להמאס מגלגל"צ + שאתה יום אחרי הבחירות...)

לפני שהם היו יו"רים של ארגוני גמלאים הם היו יו"רים של ארגוני עובדים...

והקטע של רפי איתן עם קדימה, אני כמעט בטוח שאלו ספקולציות, הם הוא היה כל כך להוט על קדימה הם כבר היו נטמאים בתוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...