לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006 - עמוד 16 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לראשונה: קטיושה נורתה מרצועת עזה - ברוכים הבאים לישראל 2006

Milford Cubicle

Recommended Posts

אני גם לא מדבר על השמדה של עם. מצד שני, אני לא רואה בפלסטינים עם.

ברברים שתומכים בטרור ובפיגועי התאבדות לא ראויים להיקרא עם, ובטח שלא זכאים למדינה משלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וברצינות, תסביר לי אתה, למה צריכה לדאוג לאוייבים שלה על חשבון האזרחים שכן אכפת להם מהמדינה?

אני מבין אם זה הייה מצב שיש לנו המון שטח, ואין בעייה להקצות שטחים בלתי מוגבלים עבור מדינה פלסטינאית, ואם הפלסטינאים לא היו שואפים להשטלת על כל השטח, והיו מסכימים להפרדה מרצון, אז לא היו בעיות. אבל המצב לא כזה, ונכון להיום, הפלסטינאים פשוט לא מוכנים לשבת ולדבר, אלא רק לפוצץ מכוניות תופת ולשלוח קסאמים.

זה לא רלוונטי לחלוטין. אני פשוט אצטט את עצמי:

שום דבר לא נותן לך זכות להשמיד עם שלם. שום דבר.

בחיי, אתם כמו ילדים קטנים שמחפשים תירוצים. אין שום דבר בעולם שמצדיק רצח עם, שום דבר. אתה רוצה שאני אכתוב לך את זה בפונט גדול יותר? במודגש? עם קו תחתון? לא משנה מה הפלשתינים עושים, מה הם רוצים ולמה הם שואפים - אין שום דבר בעולם שמצדיק רצח עם, שום דבר. הבנת? לחזור על זה שוב?

אם יש לך פיתרון ריאלי ומעשי אחר, אשמח לשמוע.

ריאלי ומעשי הן הגדרות סובייקטיביות (וגם מילים נרדפות, בעצם). לדוגמא, בורג מאמין שרצח עם הוא גם ריאלי, גם הומני וגם דמוקרטי - כלומר, שזה לגיטימי לחלוטין לקחת בן אדם לחצר האחורית של הבית שלו, לקשור לו את הידיים, להוריד אותו על ברכיו ולירות לו בראש, רק כי אתרא מזלו והוא נולד להורים הלא נכונים. לעומת זאת, אני מאמין שהתנתקות חד צדדית מהפלשתינים, בגבולות שאנחנו נקבע, זה ריאלי, הומני ודמוקרטי - ואני לא מתכוון לפרט למה אני מאמין שזה הפתרון, כי אין לי כח ובאמת שלא אכפת לי מה אתה חושב על זה. ככה אני מאמין, וככה אני הצבעתי בבחירות.

עכשיו אתה בטח תתחיל להסביר בפרוטרוט למה זה לא יעבוד ותכתוב עוד חמישים סיבות למה כן צריך להרוג/לטרנספר את כל הפלשתינים - אז בוא אני אחסוך לך את הטרחה: זה פשוט לא מעניין אותי. לחלוטין. שאלת שאלה, עניתי עליה, בזה זה נגמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשאל... תפסת אותי ביום טוב 8)

עלי, גם אלה שמתנגדים, אפשר להעלות אותם לאוטו אשפה ולהוריד מחוץ לגבול של ... שוב, לא חובה להרוג...

אתה רואה, ועוד אנשים אומרים עלי שאני קיצוני :nixweiss:

אולי אתה לא יודע את זה אבל מחוץ לגבולות של מדינת יש מדינות אחרות... מה אתה היית אומר אם ירדן היתה באה ולוקחת אוטובוסים שלמים של פושעים (או אפילו עוד יותר טוב פלשטינאים... גם להם יש הרבה פלשטינאים וגם להם הפלשטינאים עושים צרות) מכניסה אותם לישראל ואומרת "אתם תישארו כאן אסור לכם יותר להיכנס לירדן"?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא הולך לתת סיבות ללמה צריך להרוג אותם...

רק כשאתה אומר גבולות, למה אתה מתכוון?

לגבולות שישראל תקבע כגבולות בטחוניים, הגבולות שהפלסטינאים רוצים, קווי 67' או הקישקוש שאולמרט יצייר על המפה (בהנחה שהוא ימצא את ישראל) ויחליט שלשם אנחנו זזים רק כי הוא צריך לעשות איכשהו פינוי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני באמת לא הולך לתת סיבות ללמה צריך להרוג אותם...

למזלנו אני לפחות לא רוצה לשמוע גם

רק כשאתה אומר גבולות, למה אתה מתכוון?

לגבולות שישראל תקבע כגבולות בטחוניים, הגבולות שהפלסטינאים רוצים, קווי 67' או הקישקוש שאולמרט יצייר על המפה (בהנחה שהוא ימצא את ישראל) ויחליט שלשם אנחנו זזים רק כי הוא צריך לעשות איכשהו פינוי?

אתה דיברת על גבולות לא ציינת איזה גבול, אותו גבול שאתה חשבת עליו כשאמרת:

עלי, גם אלה שמתנגדים, אפשר להעלות אותם לאוטו אשפה ולהוריד מחוץ לגבול של ... שוב, לא חובה להרוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מישהו רוצה להרוג אותך, אז מותר לך להרוג אותו, או שאתה פציפיסט?

זאת שאלה כל כך דמגוגית שאני לא מתכוון לענות עליה.

IG - "לגבולות שישראל תקבע כגבולות בטחוניים"

ומה הבעיה שלך עם אולמרט? מאיפה אתה יודע איך הוא ירצה למקם את הגבולות? אתה קורא מחשבות או משהו? אני יודע שזה נורא "אין" לרדת על אולמרט, בעיקר כי לימין אין עכשיו שום אפשרות לבלום כל מהלך מדיני של הממשלה, אבל רבאק - תתמודדו עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה הגישה הנוצרית הזו כמו שיורקים עליך ואתה אומר איזה יופי יורד גשם

או שנותנים לך סטירה ואתה מציב את הלחי השניה

מה הקשר לנצרות?

אני מניח שאתה לא בדיוק מבין מה זה פציפיזם נכון?

זה לא אחד שחוטף מכות, ממש לא.

זה אחד שבעד השלום, ונמנע מלהלחם, וכמו שאמרתי, גם לי יש גבולות, הייתי מעורב בהמון קטטות חלק מהן פרטניים, חלקם עם חברים.

אני לא בא ומושך למישהו באוזניים, אני לא מציק לאנשים אני פועל מטעם הגנה עצמית.

אני לא אתן לאף אחד לדעת בי ללא רשות, אני לא יודע מה עם האחרים, אבל כך אני.

כמו כן, אני ממש לא רוצה את אולמרט בממשלה וממש אבל ממש לא ש"סניק או מפד"לניקים :bash::nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זאת שאלה כל כך דמגוגית שאני לא מתכוון לענות עליה.

IG - "לגבולות שישראל תקבע כגבולות בטחוניים"

ומה הבעיה שלך עם אולמרט? מאיפה אתה יודע איך הוא ירצה למקם את הגבולות? אתה קורא מחשבות או משהו? אני יודע שזה נורא "אין" לרדת על אולמרט, בעיקר כי לימין אין עכשיו שום אפשרות לבלום כל מהלך מדיני של הממשלה, אבל רבאק - תתמודדו עם זה.

אני חושש מאולמרט לא כי משעמם לי, אלא כי הוא לא מילא שום תפקיד שיכול הייה להכין אותו להיות ראש ממשלה. הוא לא איש , הוא לא פוליטיקאי חכם, הוא כלום. כלבלב שנגרר אחרי שרון, או כמו שמישהו תיאר אותו פה: מטאפט על הקיר של מצודת זאב, לשרפרף (או משהו כזה) באיזה לשכה ולראשות הממשלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, זה טוב מאוד שהוא לא איש , הגיע הזמן שיהיה בישראל ראש ממשלה שלא גדל במסגרת המטומטמת הזאת - מרבית הקצינים הבכירים בצבא הם אנשים שהעולם האזרחי היה דוחה אותם, כי המניע מספר 1 לקידום בצבא (מדרגת סא"ל ומעלה, עד דרגה זו הקידום הוא על בסיס פז"ם בלבד) זה פרוטקציה - לא סתם דן חלוץ נבחר על פני גבי אשכנזי, ולא סתם נערך סבב מינויים מקיף בקרב הקצונה הבכירה עם כניסתו של חלוץ לתפקיד.

חוץ מזה, מי אתה שתשפוט האם אדם מוכן להיות ראש ממשלה או לא? אתה פסיכולוג? אנליסט מדיני? פרשן פוליטי? אתה בסך הכל ילד קטן שנסחף עם הזרם וחוזר על אותן ססמאות ריקות מתוכן שנשמעו אינסוף פעמים לפני הבחירות - לא הגיע הזמן להפסיק עם זה? די כבר, הפסדתם, תשתקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. אני כבר לא כל כך קטן

ב. לא ראיתי תשדירי תעמולה אפילו פעם אחת

ג. אני יודע שהוא לא מתאים לפי הזיגזגים שלו והפאניקה שהוא נכנס אליה (או יותר נכון האפטייה) כשהוא הייה צריך להחליף את שרון. בהתחלה הוא אמר שלא יעביר כסף לחמס, ואחרי יומיים- 200 מליון, ואני לא יכול לחשוב כרגע על דוגמאות נוספות (עייף מידי). צורת הדיבור שלו וחוסר התוכן בדברים שהוא אומר (הוא נשמע כאילו הוא כל הזמן רק מחפש תרוצים לכול דבר... מפריח סיסמאות), ועוד סיבות.

ד. מכל הכישרונות שלי, אני יודע לזהות אופי של בנאדם עוד לפני שהוא התחיל לדבר, ובד"כ, כשהוא מתחיל לדבר הוא רק מחזק את הרושם שלי. אני התרשמתי מאולמרט שהוא אידיוט בלי שום מושג מה הוא הולך לעשות כשיתנו לו תפקיד משמעותי, חוץ מלנצל את ההטבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...