סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

zorgi

האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?   

689 הצבעות

1. 1. האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

• כן,בעיה חמורה .
    • מהווים בעיה שולית ולא קיומית .
    • לא, מה פיתאום .
    • לא, ועצם השאלה זו גזענות לשמה.
    • אין לי דעה בנושא .

Recommended Posts

• תגובות 294
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אךךך הטמטום

הילדון פשוט מנותק מהמציאות

מה לעשות שהעולם לא הולך אך שאתה רוצה?

אם הוא היה הולך כבר לא היו חצי מאנשי העולם חיים ...אני מקווה שהשילטון האמרקני ידע לטפל במרזל ובעוד כמה כמו בכהנא.

שמישהו יעיף אותו כבר קבינימט לג'נין

אין לי שום רצון לעבור לחור ההוא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש מוזר שקוראים לנו ימין קיצוני כש-69.2% רואים בערביי בעייה דמוגרפית חמורה.

כניראה כולנו ימנים קיצוניים.

אין קשר בין הדברים

אם היית אומר למשל ש-60% לא רוצים שיגור איתם ערבי בבניין אז זה היה יותר נכון

קודם כל, אין שום הבדל, אלא אם כן אתה גזען (אנטי-יהודים / פרו-ערבים) או צבוע.

שנית, היהודים טרונספרו בניגוד לרצונם ממקום אחד בארץ למקום אחר בארץ ונזנחו לאנחות. אני מציע לטרנספר את הערבים לא אל מחוץ למדינה שלהם, אלא אל תוך המדינה שלהם. כלומר, להוציא אותם מהמדינה היהודית ולהעביר אותם למדינה ערבית אליה הם שייכים.

ההבדל הקיים הוא מבחינת החוק הבינ"ל

פה זה מדינה דמוקרטית ולא יהודית ומה שלא תגידו לא ישנה את זה זאת עובדה.

רוצים מדינה רק ליהודים עם כל החוקים היהודים הד***** לכו תאספו כסף ובקשו לקנות איזה שטח בסיביר/אלסקה ושם תחיו עם חוקי צפון קוריאה שלכם.

ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, קודם יהודית אח"כ דמוקרטית, אתה מכיר את הפרוצדורה של התאזרחות של יהודים ולא יהודים בישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל היא מדינה יהודית דמוקרטית, קודם יהודית אח"כ דמוקרטית, אתה מכיר את הפרוצדורה של התאזרחות של יהודים ולא יהודים בישראל?

עזוב, אל תענה לו. הוא לא מבין דבר וחצי דבר.

להבא אמור לו שת"צ!(או פונטית !sh-ttz)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה לפי מגילת העצמאות שאין לה כל בסיס חוקתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל, אם להמשיך בצורה שבה אתה מתנהל בדיון, אז...

אבל יש חוק השבות!!! הא!!! אכלת אותה!!! אזרחות מקבלים רק יהודים מבחוץ!!!! הא!!! אנחנו ניצחנו!!!! הא!!!!

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה לפי מגילת העצמאות שאין לה כל בסיס חוקתי.

רגע אני אכתוב בגדול ואדום שתבין

איפה לעזאזל אתה רואה מגילת העצמאות, איפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחשוב מה שהוא רוצה, אין לו זכות הצבעה.

ועד שיגיע הזמן בו הוא יוכל לממש את זכות ההצבעה שלו, הצבא כבר יכניס בו קצת שכל(מה שההורים שלו כניראה שכחו לעשות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל הקיים הוא מבחינת החוק הבינ"ל

קודם כל, ממתי בדיוק החוק הבינ"ל מעניין אותי?

שנית, ישנם תקדימים בעבר הלא רחוק של טרנספר מרצון של מליוני אזרחים. כאשר מדובר באוייב וסכנה למדינה, אז אפשר לעשות את זה גם בכפייה.

אבל, אם להמשיך בצורה שבה אתה מתנהל בדיון, אז...

אבל יש חוק השבות!!! הא!!! אכלת אותה!!! אזרחות מקבלים רק יהודים מבחוץ!!!! הא!!! אנחנו ניצחנו!!!! הא!!!!

::)

למה אתה יורד לרמה שלו? הוא בסה"כ ילד קטן בן 14 שגולש בפורום מחשבים רק חודש אחד, וכבר הספיק להפיץ 884 תגובות (ספאמר רציני) לא כולל תגובות ב-Off-Topic, ופתאום בעקבות תעמולת הבחירות בטלוויזיה הוא שם לב שקיים פורום אקטואליה ותרבות, אז הוא החליט להספים את הפורום במשנתו "המלומדת" אותה הוא רכש מנסיון רב-שנים בחטיבת הביניים.

בעוד 4 שנים הוא לא יתגייס לצה"ל, כי צה"ל הוא כיבוש מושחט. אפשר רק להתנחם בכך שהוא לא ילך להציק לחיילי צה"ל במחסומים, מכיוון שזה "חור" ואין לו מה לחפש שם - מה שמוביל אותי לשאלה של מה יש לו בכלל לחפש במדינת ישראל? אהה... נכון! הוא במקרה נולד בארץ וקיבל אזרחות ישראלית.

לאור ההיכרות המפוקפקת שלי עם הדיעות (איך נקרא להן?) ה"שנויות במחלוקת" של The Freedom, אני סבור שלפני שעושים טרנספר לערבים, צריך לטרנספר מכאן עפיפונים מחבקי עצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פה זה מדינה דמוקרטית ולא יהודית ומה שלא תגידו לא ישנה את זה זאת עובדה.

לא הבנתי אותך, אתה אומר את זה בתור מה שאתה רוצה שהמדינה הזאת תהיה או בתור מה שאתה חושב שהיא כעובדה קיימת?

גם אם אתה חושב שזאת עובדה קיימת תענה לי אם זה מה שאתה רוצה שהמדינה תהיה(מדינה דמוקרטית ולא יהודית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...