סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ? - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

zorgi

האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?   

689 הצבעות

1. 1. האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

• כן,בעיה חמורה .
    • מהווים בעיה שולית ולא קיומית .
    • לא, מה פיתאום .
    • לא, ועצם השאלה זו גזענות לשמה.
    • אין לי דעה בנושא .

Recommended Posts

ד"א הפתרון הוא לא השמדה, חילופי אוכלוסיות היו ויהיו (בנחישות ורגישות)

הבעיה היא שהחילופי אוכלוסין האלה הם חד צדדים. רק היהודים עוברים צד והערבים לא מתפנים מהצד שלנו ולכן הבעיה לא נפתרת .לצערי הרב אני לא רואה איך המצב הזה הולך להשתנות. הפיתרון של אולמרט מציע בעצם "חילופי אוכלוסין" חד צדדים .למה זה יגרום? לעיכוב ההתרבות היחסי בין יהודים לערבים אבל אך ורק לעיכוב, אז מה עשינו פה? ויתרנו על שטחים תמורת עיכוב ב 30-40 שנה(הערכה שלי) של המצב בו הערבים יהיו רוב.

פיתרון פרקטי ראלי להצלת המצב הזה אני פשוט לא רואה . כנראה שאין ברירה אלה ללכת ברצינות לכיוון פיתרונות שנראים פחות פרקטים אבל עשויים להציל את המצב ולא , אני לא מתכוון לליזרוק את כול הערבים לים אבל משהו שעשוי להראות כפיתרון קיצוני בהחלט כן וכנראה שאין ברירה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 294
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

פתרונות כמו?

לתת כסף בעד פינוי לא כל 1 ירצה ואם זה פעל מזמן לא הייתה כאן!

מדינות ערב מאוד מאוד מאוד עשירות והרוב המוחלט בעד שהשטח ינתן לפלסטינים ואם הפינוי-פיצוי היה פועל אז כבר הייתה לא פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם הנוצרים שבתוך הערבים?כ150 אלף? אתם חושבים שהם עושים בלגן?שהם עושים את הפיגועים?אני אומר לכם,הרוב מעדיפים לחיות לצד היהודי ומסתדרים איתם אחלה. גם מעט מוסלמים מתגייסים אבל לא הרבה,רוב הנוצרים מתגייסים לצבא גם שזה בלי שירות חובה,אז עכשיו 63 אחוז מהמדינה רוצים להגר אותם?

אתם רוצים סיפורים?יש לי מלא סיפורים שסיפרו לי,אני מכיר מלא ערבים ישראלים שחיים איתי ואני מסתדר איתם אחלה,מילדות גם.

הבעיה היא שהחילופי אוכלוסין האלה הם חד צדדים. רק היהודים עוברים צד והערבים לא מתפנים מהצד שלנו ולכן הבעיה לא נפתרת .לצערי הרב אני לא רואה איך המצב הזה הולך להשתנות. הפיתרון של אולמרט מציע בעצם "חילופי אוכלוסין" חד צדדים .למה זה יגרום? לעיכוב ההתרבות היחסי בין יהודים לערבים אבל אך ורק לעיכוב, אז מה עשינו פה? ויתרנו על שטחים תמורת עיכוב ב 30-40 שנה(הערכה שלי) של המצב בו הערבים יהיו רוב.

פיתרון פרקטי ראלי להצלת המצב הזה אני פשוט לא רואה . כנראה שאין ברירה אלה ללכת ברצינות לכיוון פיתרונות שנראים פחות פרקטים אבל עשויים להציל את המצב ולא , אני לא מתכוון לליזרוק את כול הערבים לים אבל משהו שעשוי להראות כפיתרון קיצוני בהחלט כן וכנראה שאין ברירה .

כן,רק הבעיה שלך שאתה לא מבין עדיין,שחצי מהערבים(בוא לא נגיד רובם כרגע,אבל זה רובם) עובדים בשביל המדינה הזאתי,משלמים מס,קורעים את התחת כמו כולם,עושים את הכל,הרבה מתגייסים לצה"ל. הם חיים ליד היהודים חברים מילדות.

בוא נגיד לך משהו,אתה עוד לא יודע כלום תשמע מהצד הערבי קצת ותבין שהם לא כאלה.

והיהודים מסתדרים איתם הכי טוב שבעולם.

פשוט יש את אלה שכל הזמן במצב מתון ולא פוקחים את העיניים ושכל ערבי(או רובם) הם סכנה ולא רוצים להתקרב אליהם,גזענות וליכלוך אנשים מגעילים שאתה יודע מה?אותם הייתי זורק. אני רוצה שרוב האנשים יהיו טובים ושיודעים לחשוב עם ראש פתוח,ולא אכפת לי אם זה יהודי או ערבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם הנוצרים שבתוך הערבים?כ150 אלף? אתם חושבים שהם עושים בלגן?שהם עושים את הפיגועים?אני אומר לכם,הרוב מעדיפים לחיות לצד היהודי ומסתדרים איתם אחלה. גם מעט מוסלמים מתגייסים אבל לא הרבה,רוב הנוצרים מתגייסים לצבא גם שזה בלי שירות חובה,אז עכשיו 63 אחוז מהמדינה רוצים להגר אותם?

אתה מבין מה זה "המשולש" לעזאזל?!?!

אין ערבים נוצרים ב"משולש" אז תרגע מר. ביילין.

חוץ מזה, למה לא כאב לך הלב על אלפי מתנחלים שפונו

מביתם? זה לא כואב לך אבל לפנות כמה ערבים כן כואב לך?

רק מראה כמה השמאל צבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מבין מה זה "המשולש" לעזאזל?!?!

אין ערבים נוצרים ב"משולש" אז תרגע מר. ביילין.

חוץ מזה, למה לא כאב לך הלב על אלפי מתנחלים שפונו

מביתם? זה לא כואב לך אבל לפנות כמה ערבים כן כואב לך?

רק מראה כמה השמאל צבוע.

כן אדוני,מה זה ה"משולש" שאתה מדבר עליו?

על המתנחלים?את האמת לא,לא כאב לי הם סתם עשו צרות כשהתיישבו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד היסטוריה חבוב, הם לא התיישבו שם מרצונם...המדינה הביאה להם

מענקים עצומים והקלות במס בשביל לעודד אותם לעבור לשם בשלהי שנות השמונים.

אנשים בנו שם חיים, טיפחו משפחות ואז באים אחרי 20 שנה ובועטים אותם משם

ואפילו שהבטיחו לדאוג להם, לא עושים זאת כראוי.

לעומת זאת, ערביי עושים מה בא להם...ביטוח לאומי הם לא משלמים, לכפרים

שלהם לא נכנסים בשביל לגבות ביטוח לאומי ועוד מרוב פחד...כשגונבים לך מכונית

למזרח ירושלים, אף שוטר לא ייטרח ללכת להציל את הרכב שלך וככה אנחנו חיים

במצב אבסורדי שכזה שיש אוכלוסייה שלמה במדינה שעושה מה שבא לה!

אפשר להשוות את זה בכלל לגזענות? זה מצב בלתי נסבל, יש להטיל עליהם

סנקציות חמורות מכל הבחינות גם אם זה אומר לפנות אותם למדינה אחרת.

מה זה המשולש?

אום-אל פאחם, תול כארם, טייבה כל הכפרים והישובים הערביים שגובלים

עם יהודה ושומרון.

יש שם אוכלוסייה ערבית נוצרית?

i don't think so

האיום הדמוגראפי הגדול ביותר הנשקף לישראל בעבר הלא רחוק, נבע משילובם בחיי היום-יום של יהודה ושומרון על ערבייה, כשני מליון נפש בקירוב, בתחומי עיסוקה ופעילותה של מדינת . אוכלוסייה זו בחלקה ( אך לא כולה) שוללת את מטרותיה ואופייה של מדינת . נוצר חיכוך נמשך וכואב בין האוכלוסיות השונות, היהודית והערבית, חיכוך שהפך לבלתי נסבל. רוב הציבור בארץ הבין שמעורבותה של האוכלוסייה הערבית ביהודה ושומרון בחיי היום-יום בארץ, יוצרת עימותים בחיי השגרה ואיום דמוגראפי על אופייה היהודי של מדינת . איום זה יכול להגיע עד לשינוי כולל של המאזן הדמוגראפי של ישראל שתיהפך ממדינה יהודית למדינה בעלת רוב ערבי תוך זמן קצר.

רק היפרדותה בפועל של ישראל מערביי יהודה ושומרון, וממרבית הערבים המוסלמים במדינה, תמנע תהליך בלתי הפיך זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלמד היסטוריה חבוב, הם לא התיישבו שם מרצונם...המדינה הביאה להם

מענקים עצומים והקלות במס בשביל לעודד אותם לעבור לשם בשלהי שנות השמונים.

אנשים בנו שם חיים, טיפחו משפחות ואז באים אחרי 20 שנה ובועטים אותם משם

ואפילו שהבטיחו לדאוג להם, לא עושים זאת כראוי.

לעומת זאת, ערביי עושים מה בא להם...ביטוח לאומי הם לא משלמים, לכפרים

שלהם לא נכנסים בשביל לגבות ביטוח לאומי ועוד מרוב פחד...כשגונבים לך מכונית

למזרח ירושלים, אף שוטר לא ייטרח ללכת להציל את הרכב שלך וככה אנחנו חיים

במצב אבסורדי שכזה שיש אוכלוסייה שלמה במדינה שעושה מה שבא לה!

אפשר להשוות את זה בכלל לגזענות? זה מצב בלתי נסבל, יש להטיל עליהם

סנקציות חמורות מכל הבחינות גם אם זה אומר לפנות אותם למדינה אחרת.

מה זה המשולש?

אום-אל פאחם, תול כארם, טייבה כל הכפרים והישובים הערביים שגובלים

עם יהודה ושומרון.

יש שם אוכלוסייה ערבית נוצרית?

i don't think so

מה אתה אומר,הם לא משלמים ביטוח לאומי?מאיפה אתה יודע? אתה חיי באשליות אם אתה חושב שערבי עושים מה שבא להם.

בקשר למשולש,עוד לא הבנתי מה הקשר אם יש שם ערבים נוצרים או אם אין?ולמען האמת יש שם ערבים נוצרים,מספרם לא גדול שם אבל יש.

יודע מה,אני לא מבין מה אתה מציע לעשות לגבי הערבים נוצרים בדיוק?חוץ מזה שהמוסלמי הקיצוני עושה את הפיגועים ויש גם חלק ניכר מהמוסלמים שהם אחלה של אנשים,רובם. פשוט יש להם דעות שונות,כמו לרצות מדינה משלהם ובצדק,אני לא רואה בהם סכנה,אלא בארגוני הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר,הם לא משלמים ביטוח לאומי?מאיפה אתה יודע? אתה חיי באשליות אם אתה חושב שערבי עושים מה שבא להם.

בקשר למשולש,עוד לא הבנתי מה הקשר אם יש שם ערבים נוצרים או אם אין?ולמען האמת יש שם ערבים נוצרים,מספרם לא גדול שם אבל יש.

יודע מה,אני לא מבין מה אתה מציע לעשות לגבי הערבים נוצרים בדיוק?חוץ מזה שהמוסלמי הקיצוני עושה את הפיגועים ויש גם חלק ניכר מהמוסלמים שהם אחלה של אנשים,רובם. פשוט יש להם דעות שונות,כמו לרצות מדינה משלהם ובצדק,אני לא רואה בהם סכנה,אלא בארגוני הטרור.

סכנה? אולי לא טווח קצר...אבל לטווח הארוך, הם בהחלט מסכנים

את הדמוגרפיה שלנו.

ולא חסרים מקרים שערביי שיתפו פעולה עם מחבלים ועוזרים להם להכנס

לתחומי המדינה, רובם לא מזדהה עם מדינת ולא מכיר בזכות שלנו להיות

כאן בדיוק כמו אירגוני הטרור.

אחמד טיבי עצמו נצפה לא מעט פעמים בכנסים של החמאס.

יש מלא מקרים שערביי (לא מעניין אותי אם הם נוצרים או לא)

סיעו לבצע פיגועים בתוך ישראל, למה שנסבול זאת?

אתה אומר שטרנספר זה לא הגיוני?

אני אומר שבגידה במדינה שלך זה לא הגיוני, אז מה שהם ערבים?

זה אומר שהם צריכים לסייע לפלשתינאים לפגע בתוך המדינה?

המתנחלים קיבלו 1001 הטבות על זה שהם יעברו לשם והם עברו לשם עוד אך ברצון!

אבל עודדו אותם ללכת לגור שם, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעודד ולהכריח זה 2 דברים שונים לגמרי כמו שמאל והימין!

ויש הבדל בין לחשוב שלא מגיע ליהודים פה מדינה ולבצא(פיגועים וכו)והרוב שקט ולא מפריע...אני אישית למדתי באוניברסיטה בחיפה כשבועיים והיו איתי די הרבה ילדים ערביים אחלה חברה לא היו בעיות ולא כלום...ככה שאתה כולל(גזענות)...אני גם יכול להגיד חופשי כל היהודים הורגים ילדים קטנים ויש לזרוק את כולם לכלא האם תתנגד להכרזה כזאת? סביר להניח שכן....ולמה אתה חושב שהם צריכים לסבול אנשים כאלו כמוך שרוצים סתם ככה להרוג אותה או לגרש אותם?

קצת חומר למחשבה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעודד ולהכריח זה 2 דברים שונים לגמרי כמו שמאל והימין!

ויש הבדל בין לחשוב שלא מגיע ליהודים פה מדינה ולבצא(פיגועים וכו)והרוב שקט ולא מפריע...אני אישית למדתי באוניברסיטה בחיפה כשבועיים והיו איתי די הרבה ילדים ערביים אחלה חברה לא היו בעיות ולא כלום...ככה שאתה כולל(גזענות)...אני גם יכול להגיד חופשי כל היהודים הורגים ילדים קטנים ויש לזרוק את כולם לכלא האם תתנגד להכרזה כזאת? סביר להניח שכן....ולמה אתה חושב שהם צריכים לסבול אנשים כאלו כמוך שרוצים סתם ככה להרוג אותה או לגרש אותם?

קצת חומר למחשבה :)

א) לבצא = לבצע (כל ת'רד אותו דבר?! תלמד לכתוב, אלא אם כן אתה דיסלקט שאני לא מתכוון לדיסלקט כעילבון, לכל יפי הנפש).

ב) הנה קצת חומר למחשבה בשבילך,

טיפת זפת יכולה להרוס חבית של דבש.

ג) זה שהילדים האלה סבבה, לא אומר שהם מאמינים שמדינת ישראל

צריכה להיות קיימת במצב שבו היא היום (דגל ששייך ליהדות, המנון וכו')

ולא אומר שהם לא יסייעו, סייעו לטרוריסטים לבצע פיגועים בתוך מדינת .

ככה שאתה מכליל אותם לטובה וזאת גם גזענות...רק שהיא גזענות מפגרת

וחסרת בסיס כי כל יום התקשורת עד כמה שהיא שמאלנית מצליחה להטיח

בך את האמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,רק הבעיה שלך שאתה לא מבין עדיין,שחצי מהערבים(בוא לא נגיד רובם כרגע,אבל זה רובם) עובדים בשביל המדינה הזאתי,משלמים מס,קורעים את התחת כמו כולם,עושים את הכל,הרבה מתגייסים לצה"ל. הם חיים ליד היהודים חברים מילדות.

בוא נגיד לך משהו,אתה עוד לא יודע כלום תשמע מהצד הערבי קצת ותבין שהם לא כאלה.

בתגובה לזה אני ייתן לך ציטוט של חלק ממה שאמרתי בתגובה קודמת שלי שאולי לא שמתה אליה לב:

ציטוט:

בנוסף יש את הערבים בתוך . עכשיו, אני לא עושה הכללות ואני לא אומר שכול ערבי רוצה כמטרה עליונה שלו להשמיד את והיהודים ואני יאמר אף יותר מכך, ישנם ערבים רבים במדינה הזאת שהם אנשים טובים מהרבה אנשים אחרים במדינה הזאת אבל מה, זה לא משנה . למה? כי אין לנו ברירה אלה לעשות הכול כדי לישמור על עיקרון "ישראל מדינת היהודים" כי אין לנו מדינה אחרת ולהם יש. על פי העובדות כרגע לערבים יש שיעור ילודה גבוה פי כמה וכמה משיעור הילודה היהודי אפילו של החרדים, ובקצב הזה לא תהיה מדינה עם רוב יהודי עוד הרבה זמן גם אם האנשים שיהיו כאן יהיו האנשים הכי נחמדים והכי טובים בעולם. אסור לנו לתת למדינת להפוך למדינה דו לאומית שבסופו של דבר תהפוך למדינה עם מיעוט יהודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) לבצא = לבצע (כל ת'רד אותו דבר?! תלמד לכתוב, אלא אם כן אתה דיסלקט שאני לא מתכוון לדיסלקט כעילבון, לכל יפי הנפש).

ב) הנה קצת חומר למחשבה בשבילך,

טיפת זפת יכולה להרוס חבית של דבש.

ג) זה שהילדים האלה סבבה, לא אומר שהם מאמינים שמדינת ישראל

צריכה להיות קיימת במצב שבו היא היום (דגל ששייך ליהדות, המנון וכו')

ולא אומר שהם לא יסייעו, סייעו לטרוריסטים לבצע פיגועים בתוך מדינת .

ככה שאתה מכליל אותם לטובה וזאת גם גזענות...רק שהיא גזענות מפגרת

וחסרת בסיס כי כל יום התקשורת עד כמה שהיא שמאלנית מצליחה להטיח

בך את האמת.

1.בדקת את החתימה שלי? ::)

2.whatever....

3.ואך אתה יודע עצם המסקנה שאתה אומר מה שהם חושבים זאת גזענות(שבא מהכללה)אני לא הייתי גזען שאמרתי את מה שאמרתי נתתי דוגמה לנוער שמתנהר רגיל בלי רצון להשמיד אותי או משהו אם הוא היה מעוניין להשמיד אותי הוא היה מדבר איתי? ,צוחק איתי? מבלה איתי? אוכל איתי? משחק איתי?

>לא!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. ואך אתה יודע עצם המסקנה שאתה אומר מה שהם חושבים זאת גזענות(שבא מהכללה)אני לא הייתי גזען שאמרתי את מה שאמרתי נתתי דוגמה לנוער שמתנהר רגיל בלי רצון להשמיד אותי או משהו אם הוא היה מעוניין להשמיד אותי הוא היה מדבר איתי? ,צוחק איתי? מבלה איתי? אוכל איתי? משחק איתי?

>לא!

כן!

מה מפריע להם לחיות פה?

תנאים טובים, חיים להם בסבבה במדינה דמוקרטית

שנותנת להם משום מה העדפה מתקנת על פארש...

ברור שהם לא רוצים לחיות תחת אבו-טיר וחבריו בעוני

ורעב...

אבל מה לעשות שמצד שני הם מסייעים לטרוריסטים לבצע בנו פיגועים

וכל הזמן בוכים למה היא לא "מדינת כלל אזרחיה" (אין שום סיבה שתהיה).

הרי למרות שאותו ערבי שאתה מכיר, משחק איתך, מדבר איתך וצוחק איתך, ברגע

האמת ייתקע לך סכין בגב.

ויהיה נאמן לאיסלאם ולעם הערבי שאם לא שמת לב אנחנו מוקפים בו...ויש מלא מדינות

ערביות באיזור הזה, למה שהם לא יחיו שם אם הם כל כך תומכים בעם הפלשתיני?

אגב אני חושב שגם שמאלנים צריך לגרש לחיות עם העם הפלשתיני, נגיד את ביילין...

שיילך להיות חבר פרלמט פלשתיני, יותר מתאים לו מבחינת השקפת מבטו המדינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...