סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סקר : האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

zorgi

האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?   

689 הצבעות

1. 1. האם לדעתך ערבי ישראל מהווים בעיה ביטחונית דמוגרפית למדינת ישראל ?

• כן,בעיה חמורה .
    • מהווים בעיה שולית ולא קיומית .
    • לא, מה פיתאום .
    • לא, ועצם השאלה זו גזענות לשמה.
    • אין לי דעה בנושא .

Recommended Posts

• תגובות 294
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

המעמד החוקי של מגילת העצמאות לא רלוונטי. מה שרלוונטי זה הצביון היהודי של מדינת .

אתה קובע שזה לא דמוקרטי ולא הומני לשלול אזרחות של אדם בשל מוצאו (כאילו שאני רוצה לשלול להם את האזרחות בגלל שהם ערבים ולא בגלל שהם אוייבים), ולכן הדבר לא ריאלי. הרשה לי לחלוק על דעתך המלומדת ולקבוע כי הדבר בהחלט אפשרי.

אתה יכול לטעון שחוק מעין זה לא ריאלי מכיוון שהוא לא יעבור את מבחן בג"ץ, אבל זה לא בעיה לחוקק חוק עוקף בג"ץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בעיה לחוקק חוק לא דמוקרטי

וזה אפילו לא קשור לבג"ץ

דמוקרטיה זה ערך עליון ואי אפשר לעקוף אותו.

בדיוק כמו שאי אפשר לחוקק חוק שיבטל את בג"ץ

או שאי אפשר לחוקק חוק שמחר יהיה פה שליט יחיד שעושה מה שהוא רוצה (דיקטטור).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

WOW טוב נפלת על הראש בו נסביר לך למה זה לא פרקטי:

1.המגילה לו חוקתי בעליל כל מה שכתוב שם זה לא חוקתי ולכן איאפשר לחייב אף גורם ע"י הדף הזה.

2.אין חוק עוקף בג"ץ זה בית דין גבוה לצדק וצדק יעשה!

3.רוב יהודי ממש לא חוק ולא יהיה בחיים ביום שזה יקרה אפשר להגיד לשטח הזה ביי ביי.

4.ברגע שחוק כזה(מה שלא יכול לקרות)יצא הUN יטילו סנקציות כלכליות על והיא פשוט תושמד היא לא יכול לכלכל את עצמה!

5.יש סיכוי מאוד טוב שברגע שדבר כזה יקרה כמה מדינות ערב יפתחו במילחמה ורוב הסיכונים שמדינת תפסיק.

6.אפשרות למלחמת אזרחים.

7.הימין הקצוני ממש לא רוב לכן הוא לא יכול לקבוע חוקים.

אפילו על חוקי הפורום אתה לא יכול להקפיד(חתימה 500X106 יותר גדולה בהרבה מהמותר ולמה שהוא אף אחד לא מכריך אותו להוריד אותה-פלא ::)) אז על חוקי אדם ואזרח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל היא מדינה (שימו לב לסדר), יהודית ודמוקרטית.

אבל, כמדינה דמוקרטית אנחנו חייבים, חייבים לכבד זכויות אדם של אזרחים לא יהודים שהגיעו איך שהגיעו, מתוקף חוק השבות או לא, כמו הזכות להתחתן וכד'.

ערביי זוהי סוגיה מעניינת, שאין לי ממש תשובה אליה, כן, יום יבוא והם יהיו יותר מאיתנו, וצריך לעצור את זה באיזושהי דרך, איך? אני לא יודע, אבל מה שאני יודע שביום הזה נחדל מלהיות מדינה דמוקרטית לאזרחיה, וניהיה מדינה דמוקרטית ליהודים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל, כמדינה דמוקרטית אנחנו חייבים, חייבים לכבד זכויות אדם של אזרחים לא יהודים שהגיעו איך שהגיעו, מתוקף חוק השבות או לא, כמו הזכות להתחתן וכד'.

ערביי זוהי סוגיה מעניינת, שאין לי ממש תשובה אליה, כן, יום יבוא והם יהיו יותר מאיתנו, וצריך לעצור את זה באיזושהי דרך, איך? אני לא יודע, אבל מה שאני יודע שביום הזה נחדל מלהיות מדינה דמוקרטית לאזרחיה, וניהיה מדינה דמוקרטית ליהודים.

ומאיפה הסדר?

אני אומר דמוקרטית so?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יקרים, אתם מאכזבים אותי בכל פעם מחדש... :-\

אחד מהחלקים המרכזיים במצע של ליברמן (בעצם, החלק שגרום לי להחליט להצביע עבורו) מדבר על שיוויון זכויות וחובות לאזרחיי מדינת .

הווה אומר, תושב מדינת יקבל אזרחות אם ורק אם ישרת את המדינה. השירות יכול להיות בתחומים מאוד מגוונים ותלוי בהקמת רשות שתנתב / תכשיר את האנשים לשירות לאומי. חשוב שהתנאים של שירות לאומי לא יעלו משמעותית על אלה של שירות צבאי - כלומר, שמי שמשרת בשירות לאומי יבזבז 3 שנים מחייו, כשם שעושים חיילי צה"ל (או שנתיים מחייו, אם זה ישתנה גם בצה"ל).

דבר זה יגרום לכל מי שטובת המדינה ותרומה לה אינם בראש מעייניו, לא לשרת. שירות המדינה יהיה זכות ולא חובה! מי שלא רוצה לשרת, לא צריך. אבל הוא יהיה תושב, לא אזרח.

ההערכה שלי היא, שהרוב הגדול של תושבי המשולש לא ינצלו את ה"זכות" הזאת לשרת את המדינה, כי על הזין שלהם המדינה. אח"כ הם לא אזרחי המדינה אלא תושביה (כלומר, שוהים חוקיים בתחום המדינה).

מרגע זה, ניתן לשרטט את הגבול במקום אחר ואותם אנשים יהיו מעכשיו שוהים חוקיים, אבל מחוץ למדינה. אלה שכן שירתו - יישארו בידיהם ת.ז כחולות, ואולי אף יפוצו כלכלית על העברת החלקה שלהם מחוץ לתחומי המדינה (מה שלא יהיה להם נוח במיוחד).

אין כאן שום רקע גזעני מבחינה רשמית - למרות שהמניע הוא, כמובן, הבעיה הדמוגרפית.

תסתכלו מה קורה באירופה. עכשיו, אם הצרפתים יחליטו שהם רוצים לגרש את כל המהגרים מאיזור המהומות ששוהים 20 שנה ומטה במדינה, בחזרה לארץ מוצאם - האם זה גזעני? לא, זאת תגובה למה שקרה שם. זאת תגובה לאלימות הקשה שהופעלה שם על ידי אותם מהגרים. אם בן אדם אדום מוריד לך סטירה, ואח"כ עוד בן אדם אדום ועוד אחד. אם אתה לא תבוא ישר לחבק את האדם האדום הבא שיתקרב אליך, זאת זהירות - ממש לא גזענות.

כדי להדגיש, תדעו שאני שאני מכיר מספר ערבים ישראליים שהם אחלה אנשים. (אני מכיר אחרים שהם זבלים אחד אחד, אבל זאת לא הנקודה).

בקיצור, תפסיקו לפטור את הפתרון הזה על בסיס "זה לא פרקטי" או "זה גזעני" - כי דבר ראשון, זה ממש לא גזעני, זאת תגובה טבעית להתעקשות של ערביי (וגם אירופה) להתבודד משאר האוכלוסייה (אלא למטרות פשיעה) - אחד מהסממנים המרכזיים של זה הוא, שערבי ישראלי, שהוריו עצמם נולדו בארץ - עדיין יש לו מבטא כבד. דבר שני, זה מאוד פרקטי - וגם אם זה יעורר "תגובות נזעמות" בקרב ערביי - זה הרע במיעוטו, כי ככל שאנחנו עיוורים לסכנה (ראו ערך יוסי ביילין) ונותנים לה להמשך יותר זמן, הסכנה לא קטנה, בלשון המעטה.

נמאס לי לראות את הטענות העלובות האלה חוזרות שוב ושוב על גבי הפורום, תוך שמתעלמים ממה שאני כותב פעם אחר פעם. מילא, אם היו מתחשבים בטיעונים שלי ועונים עליהם - אבל סתם להתעלם מהם זה פשוט מעליב... :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא יכול לעשות את זה-לקחת מאזרחים את האזרחות שלהם!

תבינו! גם אם יהיו לימין 120 מנדטים הם לא יכולים לעשות את זה!

זה לא חוקי ולא דמוקרטי

"להתבודד משאר האוכלוסייה " בזאת אתה גם שולל ליהודים את הזכות הזאת שד"א ניצלו אותה עד הסוף בעבר פחות עכשיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, באמת? תסתכל מה קורה בשוויץ - זה בדיוק המצב. יש לך אפשרות לשרת את המדינה ולהיות אזרח, או לא לשרת ולהיות תושב.

אז בבקשה, די לזיין את השכל בלי לדעת דבר וחצי דבר על הנושא :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אה, באמת? תסתכל מה קורה בשוויץ - זה בדיוק המצב. יש לך אפשרות לשרת את המדינה ולהיות אזרח, או לא לשרת ולהיות תושב.

אז בבקשה, די לזיין את השכל בלי לדעת דבר וחצי דבר על הנושא :-\

אך אך כמה קצת אנשים יודעים....כמו שאמרתי אתה יכולים להמשיך לחלום :lol:

תוך שמתעלמים ממה שאני כותב פעם אחר פעם. מילא, אם היו מתחשבים בטיעונים שלי ועונים עליהם - אבל סתם להתעלם מהם זה פשוט מעליב...

ואני מבין למה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק! :xyxthumbs:

ומאיפה הסדר?

אני אומר דמוקרטית so?

למי אכפת מה אתה אומר? :bash:

בקיצור, תפסיקו לפטור את הפתרון הזה על בסיס "זה לא פרקטי" או "זה גזעני" - כי דבר ראשון, זה ממש לא גזעני, זאת תגובה טבעית להתעקשות של ערביי (וגם אירופה) להתבודד משאר האוכלוסייה (אלא למטרות פשיעה) - אחד מהסממנים המרכזיים של זה הוא, שערבי ישראלי, שהוריו עצמם נולדו בארץ - עדיין יש לו מבטא כבד. דבר שני, זה מאוד פרקטי - וגם אם זה יעורר "תגובות נזעמות" בקרב ערביי - זה הרע במיעוטו, כי ככל שאנחנו עיוורים לסכנה (ראו ערך יוסי ביילין) ונותנים לה להמשך יותר זמן, הסכנה לא קטנה, בלשון המעטה.

שמאלמרט עיוור לסכנה! (ראה למטה)

זה לא חוקי ולא דמוקרטי

?SAYS WHO

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...