Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 22 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

יש לי כמה שאלות, אבל לפני שאתם עונים אתם צריכים לדעת כמה דברים- אני קוסם רמה-1 ממש בהתחלה, בקושי עשיתי כלום :smile1:

תגידו, מתי המקום המקסימלי שלי שבו אני יכול להחזיק דברים יעלה כבר? בנתיים אני יכול רק עד 200 ( נוצות ), זה ממש מגביל אותי.

יש מקומות שאני יכול לאכסן שם את הדברים שלי?

וזה בסדר שאני מוכר בחנויות את החפצים שלי ב 50%-55% מהערך שלהם מקסימום? מתי זה ישתנה? רק כאשר אני אשפר ה- mercantile? והדרך היחידה לשפר את זה היא רק ע"י "ויכוח" בקניה/מכירה בחנויות? או שיש דרך אחרת?

עוד שאלה, נכון בנשקים, אז כל הנשקים שההתקפה שלהם זהה ( התמונה של הסכין ), באמת מורידים אותו דבר? גם אם זה גרזן של 2 ידיים וגם אם זה דגר או חרב

רגילה?

כשעולים רמות, אז מקבלים כשפים חדשים ( במקרה שאתה קוסם )?

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי כמה שאלות, אבל לפני שאתם עונים אתם צריכים לדעת כמה דברים- אני קוסם רמה-1 ממש בהתחלה, בקושי עשיתי כלום :smile1:

תגידו, מתי המקום המקסימלי שלי שבו אני יכול להחזיק דברים יעלה כבר? בנתיים אני יכול רק עד 200 ( נוצות ), זה ממש מגביל אותי.

יש מקומות שאני יכול לאכסן שם את הדברים שלי?

בישביל לעלות את המישקל המקסימלי שלך אתה צריך לעלות א ה"כוח" שלך [כשאתה עולה רמה].

לגבי מקומות אין לי מושג.

וזה בסדר שאני מוכר בחנויות את החפצים שלי ב 50%-55% מהערך שלהם מקסימום? מתי זה ישתנה? רק כאשר אני אשפר ה- mercantile? והדרך היחידה לשפר את זה היא רק ע"י "ויכוח" בקניה/מכירה בחנויות? או שיש דרך אחרת?

כן זה בסדר שאתה מוכר ב 50% אני בקושי מצליח לימכור ב 45%.

עוד שאלה, נכון בנשקים, אז כל הנשקים שההתקפה שלהם זהה ( התמונה של הסכין ), באמת מורידים אותו דבר? גם אם זה גרזן של 2 ידיים וגם אם זה דגר או חרב

רגילה?

אם זה כתוב אז זה לא משקר.

כשעולים רמות, אז מקבלים כשפים חדשים ( במקרה שאתה קוסם )?

לא אתה צריך ללמוד כשפים על ידי קוסמים,כעיקרון אתה תימצא תקוסמים בכול מקום,יש המון סוגים של קסמים,הינה תוריד את החוברת של המישחק:

http://www.mytempdir.com/540549

יש שם הסבר לגבי כול הקסמים. [דפים 17+.]

תודה מראש :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת לעלות את ה"כוח"?

התכוותה לעלות את ה-skillים של: Hand to Hand, Blade, Blunt?

ואם כן, אם אני לא טועה, הדברים האלה לא עולים כל פעם שאני עולה רמה, אני צריך לעלות אותם בעצמי, לא?

ותודה על העזרה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי לך כבר תוריד את החוברת ותיקרא אותה,כול השאלות שלך נענות שם.

לדוגמה:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יובל - ברגע שתעלה רמה תעלה את ה- Strength.

יש עוד אפשרות, יש קסמים שמקלים עליך, בד"כ קוראים להםEase Burden או - Feather אבל הם לאיזה דקה או שתיים ותצטרך כל פעם לכשף אותם שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שווה בכלל להיות קוסם?

כי אין לי בעיה להחליף אני ממש בהתחלה.

או שפשוט אני אייצר CLASS משלי שאני אכלול בו מה שאני רוצה, נראה לי שאני אלך על זה, איזה SKILLים לקחת?

ועוד דבר, הכשפים של ה-ILLUSION שימושיים בכלל? כי הם רק על אנשים אחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו, אני רוצה עכשיו ליצור class משלי, ויש לי שאלה, כדאי לבחור את ה-skill של ה-blade כ- major skill או לא מכיוון

שאם אני אשתמש במתקפות של פנים מול פנים עדיף שאני לא אשתמש בחרב אלה במתקפות של קסמים שאני עושה אותם ע"י נגיעה במישהוא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פנים אל פנים זה חרבות :|

קסמים זה לא פנים אל פנים :nixweiss:

תרשה לי לחלוק....

אני לוחם\קוסם בעיקר לוחם... ואני יכול להלחם במשך 10 דקות ולעומת זאת בקסם אחד אני יכול להשביט.

בנוסף כשאתה נלחם מול כמה קסמים שיביאו לך כל מיני יצורים מאוד יעזרו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב כל אחד והדרך שלו... (והקסמים שהוא מכיר...)

בנתיים אני רמה 5 בסך הכל ואין שום דבר שנוגע בי\מוריד לי כוח, גם כשהם מגיעים למצב שהם מילימטר ממני... וגם כשזה קבוצה מאוד רצינית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה, במשחק הזה לפחות, יש לא מעט קזמים שהם אפקטיביים רק אם אתה נוגע פיזית במטרה ( אני אומר לך מניסיון ).

ויש לי עוד שאלה, בSKILL של ה-ALTERATION, על כל מתקפה של הSKILL הזה כתוב שזה משפיע כך וכך על ה-TARGET, הכוונה שאתה יכול להשתמש בקסם הזה רק על אחרים? ( ואני יודע ש- TARGET=מטרה )

^^^השאלה הזאת מכוונת לכל ה-SKILLים של קוסם שכתוב על הקישוף שהוא עושה כך וכך על ה-TARGET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...