Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 9 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

אם אתם רוצים להצטרף לגילדה של הגנבים, תלכו אל מקום שנמצא Waterfront (או משהו כזה) ב- Imperial City בחצות, הם אמורים להיות שם ליד הבקתות של העניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חחח, נחמד.

גם אני גנב, אז אם אתה מוצא איפה למכור את החפצים תעדכן פה בבקשה.

הצלחתי למצוא

הצטרפתי למחתרת ;D

אני עכשיו חבר רשמי בגילדת הגנבים

בכל מקרה,זה לא גילדה רשמית כמו גילדת הלוחמים או הקוסמים,מדובר ברשת מחתרתית שלמה שפועלת בכל המדינה ורק בשעות הלילה

גילדת הגנבים מספקת לך מידע על ספקי מידע,אנשים שמוכנים לקנות ציוד גנוב וכמו כן משימות מיוחדות.

כדי להצטרף לגילדת הגנבים אתה חייב לעשות אחד מהשניים:

1)לגנוב חפץ כלשהו,להתפס ע"י השומרים ולהזרק לכלא...במרבית המקרים לאחר שתצא מהכלא ותלך לישון,כשתתעורר תמצא לידך מכתב החתום ע"י GRAY FOX,מכתב אשר מזמין אותך לגילדת הגנבים [ככה העסק עובד-ברגע ששומעים שגנבת משהו,שולחים לך מכתב]

2)בשיטה בטוחה בהרבה-ללכת ישר למבחן הקבלה...לך לWATERFRONT שבאימפיריאל סיטי...תחכה לשעות המאוחרות של הלילה [מעבר ל-12 בלילה] ותלך אל הבתים הצדדים שמאחורי החומה הגדולה באיזור...באחת החצרות תראה בחור עם לפיד ועוד שני אנשים....שני האנשים מחכים למבחן קבלה לגילדת הגנבים,והבוחן שלהם [האיש עם הלפיד] לא מוכן לדבר איתך...תשחד אותו בכסף ותשאל אותו משהו לגבי GRAY FOX

הוא יספר לך שגריי פוקס הוא הגילד מאסטר של גילדת הגנבים ואם אתה מעונין להצטרף לגילדת הגנבים עליך לעבור מבחן-עליך להשיג ספר של בן אדם אחד,והאתגר הנוסף לכך-עליך להתחרות בזמן כנגד שני הגנבים האחרים שגם מעוניינים להצטרף לגילדה...עכשיו תעשה ככה-תרוץ אחריהם עד שתגיע לאיזור שבו האיש הזה מתגורר...לאחר מכן יופיע לך חץ ירוק על המפה-לך אל החץ הזה במהירות ותגלה שמדובר בקבצנית זקנה,תנדב לה קצת כסף ותשאל אותה בדבר האיש הזה-היא תספר לך היכן הוא גר בתמורה ל-5 מטבעות זהב...תשלם לה והיא תספר לך-מיד רוץ לבית שלו,תפרוץ את הדלת [תזהר משומרים] ותכנס פניה

הספר נמצא בתוך ארון מצד ימין

לאחר מכן תחזיר את הספר לבוחן...במידה ועבר כבר 12 בלילה אז תחכה עוד 24 שעות ותחזור אליו לפני 12 בלילה.

אחרי זה-אתה תתקבל לגילדה...

כדי להתקדם בגילדה בתחילה עליך לגנוב חפצים ולמכור אותם לאנשים שמוכנים לקנות סחורות גנובות.

אה,ויש 3 חוקים לגילדת הגנבים:

1)אסור לרצוח במסגרת מבצעי הגניבה

2)אסור לגנוב מעניים או מקבצנים

3)אסור לגנוב מגנבים אחרים,ואסור לפגוע בהם

ד"א-גם גיליתי איך אפשר להצטרף ל:אחווה השחורה": [מישהו סיפר לי שמועה שהאחווה השחורה שולחת מכתבים לרוצחים בזמן שהם ישנים]

תרצח בן אדם בסתר ולך לישון...כשתתעורר תמצא לידך מכתב שמזמין אותך למבחנים לאחווה השחורה]

ורק שתדע-האחווה השחורה הם חבר'ה ממש ממש ממש רעים,הם עוסקים בעיקר בכל העניין של הרציחות...אם אני לא טועה הם גם עמדו מאחורי רצח הקיסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה logic.

אפשר להיות גם באחווה השחורה וגם של הגנבים? או שצריך דמות חדשה?

למרות שדמות חדשה זה נחמד... יש כל כך הרבה אופציות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב המשחק הזה פשוט מדהים יצירת אומנות שצריך לשמור במוזיאון לנכדים שלנו

אני משחק 3 ימים רצוף לא ראיתי שמש כבר הרבה זמן כל הכבוד ל

דרך אגב משהתלונן פה על איכות התמונה שישנה ב texture size את ההגדרות לsmall

אצלי לא רק שזה שיפר את איכות התמונה בטרוף זה גם העלה באיזה 40 אחוז ביצועי כרטיס מוזר

ומי שהסוס בורח לו כל הזמן שישים לב שהוא עולה על הסוס שהסימן של הפרסה לא בצבע אדום כי אז לקחתה סוס שהוא לא שלך

והוא בורח כל הזמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה פיספסת את הפוסט שלי :-\

אם אתה בשטח פתוח אתה יכול ישירות לקפוץ למקום ע"י לחיצה על F4 ובחירה של המקום בworld map

קוראים למקום wenyon prior או משהו בסגנון, לא ממש זוכר ...

אני מת לקנות סוס אבל אין מספיק כסף , בינתיים אני גונב כל פעם סוס כשלא רואים אבל הבעיה היא ששכשאני יורד ממנו הוא לא נשאר ומחכה לי, הוא פשוט מתחפף, אני מתאר לעצמי שכשאני יקנה אחד משלי הוא ישאר ויחכה , נכון?

אה ו .. הסתדר לי בסוף עם הסוס , הסוס שקניתי כן נשאר במקום,אני פשוט לקחתי את הסוס הלא נכון בטעות , ולא רק זה, כשאני עושה fast travel לכל עיר הוא מחכה לי באורווה של העיר הזאת ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר להיות ביותר מגילדה אחת, אני חבר גם בגילדת הלוחמים וגם בגילדת הקוסמים

כן, אבל הוא אמר שהחוקים של הגילדת גנבים זה שאסור לרצוח.... ובגילדה האחרת כן רוצחים...

לא שאני מתלונן, ממש לא אכפת לי לסיים את המשחק ולשחק שוב, אחרי הכל יש כל כך הרבה מה לעשות ומה לראות!

אכן משחק מעולה ומשובח!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואנה בסוף אני אתחיל לשחק מורו-ווינד רק בשביל להזכר עד שאני אשיג את המשחק...

כן, אבל הוא אמר שהחוקים של הגילדת גנבים זה שאסור לרצוח.... ובגילדה האחרת כן רוצחים...

לא-ממה שאני זוכר מהמשחק השלישי בסדרה-זה רק שהמשימה של גילדת הגנבים מתנגשת עם זו של הרוצחים או הלוחמים...וזה קורה שאתה מתקדם במשימות שלהם...אבל עדיין יש דרך לעקוף אפילו את זה או משהו..כבר לא זוכר..

עוד דבר שעיצבן אותי בסוג הזה של המשחק -זה שאני רגיל לעשות את כל המשימות, כל משחק תפקידים ששיחקתי חרשתי עליו עד שגמרתי את כל המשימות.

ופה אי אפשר -זה פשוט משעמם מדי לגמור את כל המשימות או סתם ארוך מדי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו איך אני זורק חפצים לא נחוצים?

כשמתמלאים לי הרבה מאוד פריטים אז אני לא יכול לזוז חח

מישהו יודע איך עושים את זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תעמוד כשיש לך הרבה מקום לפניך, תפתח את המלאי, תלחץ לחיצה ארוכה על החפץ עם הכפתור הימני עד שחלון המלאי ייסגר לבד ואז עוד לחיצה כדי לזרוק אותו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...