Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 65 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

בטח :xyxthumbs:

כל סדרה זו מפה אחרת ועלילה שונה, אבל איכשהוא זה מתקשר בקטנה אחד לשני, יותר נכון ממשיך אחד את השני.

אבל אתה לא צריך לדעת כלום על הגרסאות הקודמות. גם אני משחק במשחק בלי שבכלל ידעתי על הקודמים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

שלום, שוב אני תקוע במשחק :x

הפעם אני במשימה האחרונה של גילדת הגנבים (The Ultimate Heist) כשצריך לגנוב את אחד ה Elder Scrolls

בחלק של הביוב (בקטע של ה Old Way) יש איזה מקום גדול כזה עם מדרגות שבורות (רואים משמאל כשנכנסים)

כשהולכים שם ישר יש דלת שנפתחת באופן מרוחק (remotely)

במקום הגדול אני רואה שני דברים שאני חושב שצריך ללחוץ עליהם ואולי היא תיפתח אבל אין לי מושג איך להגיע לשם

מישהו עבר את זה ויכול לעזור?

עריכה:

לא משנה, הצלחתי לקפוץ באמצעות הנעליים של ג'ק ההוא D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא טענתי שזה באג, וכבר אמרתי שזה לא קורה רק אצלי - השאלה למה זה קורה ואם יש דרך לפתור את זה. לא נראה הגיוני שלא - אחרת מה הטעם בשיריונות חזקים יותר מהבינוניים אם הדירוג שיריון לא משתנה?!

גיליתי למה זה קורה - מסתבר שמי שתיכנן את המשחק לא היה כ"כ מבריק אחרי הכל:

AC is capped at 85 for a reason, it reduces damage by 85%. If you get heavy armor to 145 (easy to do with only 3 pieces of enchantments), that will be a 100% reduction

קרי שאם יש לך דירוג שיריון של 100 אתה בלתי פגיע. מה שזה אומר שהם יצרו שיריונות יקרים ונדירים שלא משפרים בשיט את הדמות שלך... מטופש להחריד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה GOLDBRAND זה החרב הכי חזקה

הUMBRA סבבה לתפוס נשמות כדי לטעון את ה GOLDBRAND

ויש גם מודים סבבה לאאלה שמשפרים את חווית המשחק ב וי גימס שווה להכנס ולקרוא?!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה UMBRA מורידה אצלי 33 וה Goldbrand מורידה 29 ככה שאני אשאר עם האומברה. מה גם שבאומברה אין צורך בכאב הראש של ההטענות החוזרות ונשנות של המאנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש גם מודים סבבה לאאלה שמשפרים את חווית המשחק ב וי גימס שווה להכנס ולקרוא?!!

את רב המודים מצאתי באתרים בחו"ל וכבר התקנתי - הם באמת משפרים משמעותית את המשחק - אבל אם יש לך לינק לת'רד בויגיימס שלח - אני לא מצאתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.vgames.co.il/website/vgames_article_page.asp?platform=main&seqArticleId=1574&seqArticleTypeID=2&numberOfPages=5

זה הלינק המוד של המים פשוט מדהים-כמה כיף לצלול עכשיו ואפילו אפשר למצוא פנינים במים !

ואל תשכח את הגולדברנד שעושה עוד 20 נזק אש מה שמוסיף המון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק משתחרר מהמדפים ברגעים אלו (ראה תמונות), כנראה שאין שום Delay ואלו היו רק שמועות.

אני מאוד מתפלא איך שמרו על המשחק מדליפה לאינטרנט. בכל מקרה, המשחק יצא, פה

*שיעול* אהמ, הם לא IF U KNOW WHAT I MEAN *שיעול*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה UBMRA זה אחד הקרבות הכי קשים אולי הכי קשה שיש במשחק לדעתי- עד עכשיו הוא הכי קשה אבל עוד לא גמרתי את המשחק

זו דמות שנמצאת בחורבה ליד העיר המרכזית אם אתה רוצה בדיוק מיקום אני אחפש לך

הגולדברנד-משיגים במשימה במקדש של AZORA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה שלא תגלה לבד.......(מסתיר צחוק חנוק)...........

אתה צריך להגיע למקום שנקרא Vindasel בכיוון דרומית מזרחית לאימפריאל סיטי..... על דרך שנקראת Red Ring Road

דרמית מזרחית זה SW אם לא טעיתי!!

ספר לי איך היה (שוב מסתיר צחוק חנוק).........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...