Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 67 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אל תספימו!

למישהו יש עצה איך להביס את ה HERO DESTRUCTION WIZARD ב ARENA? אפשר לומר ששום לחש לא משפיע עליו..

בדיוק כמו שהמאמן בארנה אומר לך, תסתער עליו עם חרב ותוריד לו את הראש. :smile1:

מקרוב הוא שולף איזה פגיון ואז אם יש לך חרב ארוכה תקרע אותו מרחוק וכשהוא מתקרב להתקיף אותך קח צעד אחורה ותתפוס אותו בהתקפה נגדית כשהוא חשוף.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, דבר ראשון - כבר סיימתי את ה ARENA

דבר שני - אני HIGH ELF ARCH-MAGE (ויש לי כישוף DESTRUCTION של 40/40/40 - עושה חיים קלים משהו ב ARENA)

דבר שלישי - זה ממש דפוק שלהרוג את ה GRAY PRINCE אחרי שהוא מגלה שהוא... (טוב אני לא אכתוב ספויילר) נחשב כ-MURDER

דבר רביעי - בסוף לקחתי איזה MACE עם ENCHANTMENT של FIRE DAMAGE ופשוט שרפתי איזה 3-4 דקות בלהרביץ לו למוות תוך כדי שימוש ב OVER TIME HEAL שיצרתי - 5 כל שנייה במשך 19 שניות (כל הזמן ה FIRE DAMAGE של ה MACE קיבל IGNORE אבל בכל זאת..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכנסת לתוך Vindasel ?

האישה עם השיריון היא UMBRA אמורה להיות -בחדר האחרון בתוך המבנה

אם זו היא- אצלי היא תקפה אותי אני לא יודע למה פתאום היא נחמדה אליך

תן לך מכות ותראה -אם היא קורעת לך את הצורה זאת היא- קח לה את החרב! נראה אותך!

תודה אחי כיסחתי לה את הצורה והפכתי אותה לדשן.

החרב פשוט מדהימה רק דבר אחד לא הבנתי, מה הקטע של הסול טראפ אם אי אפשר ללכוד נשמות של בני אדם, בתוך הazura star?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לקטע שצריך לבקש עזרה מערים כדי להגן על burma ואני צריך לבקש גם מהאימפיריאל סיטי... איך לעזעזל אני מבקש מהם?!

כל פעם שאני מגיע למקום שצריך להגיע הוא משתנה ...

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב , הגעתי למצב שאין לי כמעט מה לעשות במשחק ... אני lvl 28 , סיימתי את גילדת הגנבים, רוצחים, קוסמים, לוחמים, ארנה, הקווסט הראשי , חבר כבוד בציידי הערפדים,אבירי הסוס הלבן, הבליידס, knights of the thorn , עשיתי 147 קווסטים, נשארו לי 9 שהתחלתי ולא סיימתי (איזה 4 מהם זה סתם טריינרס שעוד לא הלכתי לדבר איתם ..)

נשארו לי 5 daedric shrines שלא עשיתי עדיין , נגיד אני מסיים אותם ואת ה9 שנשארו לי זה יוצא 161 , איפה אני מוצא עוד 53 קווסטים?! (יש 214 במשחק)

אני דיי בטוח שדיברתי עם כל בן אדם אפשרי במשחק כבר ... חבל שאין מולטיפלייר במשחק הענק הזה ... :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הגעתי לקטע שצריך לבקש עזרה מערים כדי להגן על burma ואני צריך לבקש גם מהאימפיריאל סיטי... איך לעזעזל אני מבקש מהם?!

כל פעם שאני מגיע למקום שצריך להגיע הוא משתנה ...

תודה

נו בקשה תעזרו .. אני תקוע..

אני הולך בביובים שנה ולא מוצא כלום חוץ מבנדיטים ואז עולה לחנות של מישהו.. וזה חוזר למקום שהלכתי בהתחלה...

:nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...