Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי - עמוד 23 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Elder Scrolls IV: Oblivion - הדיון הראשי

The_overclocker

איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???  

1983 הצבעות

1. 1. איזה סקילים של לחימה עדיף לבחו ב-OBLIVION???

• destruction + conjuration
    • blade + block + heavy armor
    • blunt ( גרזנים ונבוטים ) + block + heavy armor

Recommended Posts

• תגובות 2.4k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תגידו, איך אפשר להטעין נשקים ואיפה? ( כמו הנשק שלוקחים בהתחלה בהתחלה לפני שוצאים מהכלא הראשון מאיזה גובלין קוסם )

ומתי אפשר (כי אני ממש מתחיל ואני רוצה לדעת אם בזמן הקרוב אני אוכל להטעין בכלל )

שו בידק גולגלות? הייתי צריך להרוג 12 דגים מחורבנים בנהר בשביל זה..נראה לי שאתם מדברים על משהו אחר...אגב מאיפה הקווסט של הגולגלות?

עריכה:

מישהו עשה את הQUEST בChorrol עם התמונה שנגנבה מהארמון וצריך למצא ראיות ולקחת וכו' ( canvas the castle) , מצאתי את התמונה החשודה ואת המכחולים אצל הCASTLE MAGE איפו יש עוד ?

כן, אבל קודם אתה צריך לשחד את כל החשודים שיענו לך על השאלות, להסתכל על הכתמים בשטיח שעל החדר אוכל וגם על הקופסא שיש לבחורה הכושית בחדר(זאתי בירוק)-ורק אז לחזור להסתכל בתמונה-ולהתעמת עם החשודה העיקרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

יש לי כמה שאלות:

1)למה תמיד שאני הולך עם הסוס שלי מחוץ לעיר אז כל בנאדם או חיה או כזה יצור מעופף שרואה אותי ישר מתקיף אותי? יש דרך לתקוף כשאני על הסוס?

2)איך אני עושה את הדבר הזה שאני מגיע ממקום למקום בעזרת המפה, ולא צריך ללכת את כל זה? לא הצלחתי. על מה צריך ללחוץ? F4 לא עושה אצלי שום דבר.

תודה מראש, אבי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NVIDIA

1.פשוט תרד מהסוס ותהרוג אותו-אי אפשר לבצע פעולות כשנמצאים על סוס.

2.אתה יכול ללכת ממקום למקום ע"פ הנקודות שכבר גילית במפה, אם לא גילית את המקומות-אתה לא יכול לקפוץ אליהם.

CREATIVEX:

לך לגילדת הקוסמים -יש אחד שמטעין אותם אבל זה עולה המון. או שתתטעין אותם בעזרת דבר שנקרא SOUL GEM -בעל כל מיני רמות

GRAND COMMON PETTY וכו'.. תקרא קצת אחורה תראה פירוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שו בידק גולגלות? הייתי צריך להרוג 12 דגים מחורבנים בנהר בשביל זה..נראה לי שאתם מדברים על משהו אחר...אגב מאיפה הקווסט של הגולגלות?

עריכה:

כן, אבל קודם אתה צריך לשחד את כל החשודים שיענו לך על השאלות, להסתכל על הכתמים בשטיח שעל החדר אוכל וגם על הקופסא שיש לבחורה הכושית בחדר(זאתי בירוק)-ורק אז לחזור להסתכל בתמונה-ולהתעמת עם החשודה העיקרית.

לא הבנתי, איפה התמונה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאתה עושה כל מה שאמרתי ובסוף מתעמת עם החשודה האמיתית אחרי שיש לך את כל הראיות ודיברת עם כולם=רק אז אתה מקבל את התמונה האמיתית.

זה לא חפץ שמוצאים בטירה או משהו-זה נמצא אצל הגנב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

·._.·´‾ link=topic=172549.msg1489385#msg1489385 date=1143800479]

אה?

.....רגע זה הגולגולות הרגילות? של אדם כאילו? יווווו איזה טיפשות... חחח...

אבל רגע איך זה הגיוני יש לי עשרות?! אז למה הוא לא לוקח? אני צריך איך שהוא לתת לו אותם או מספיק בדיבור?

זה לא גולגלות, זה קשקשים!!! :s07: :s07: :s07:

אם הופכים את הקווסט של הדייג לקווסט הפעיל אז החץ הירוק במצפן מצביע לדג הבא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא גולגלות, זה קשקשים!!! :s07: :s07: :s07:

אם הופכים את הקווסט של הדייג לקווסט הפעיל אז החץ הירוק במצפן מצביע לדג הבא...

את הקווסט הזה לא הבנתי.... מה זה דג חיי?

איך אני אמור לתפוס אותו?

צללתי במיםן ולא ראיתי דבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למישהו יש מושג אם יש דרך לעלות למגדל הגבוהה שבמרכז ה- Imperial City?

היום ניסיתי כבר וזה לא הלך.

אפילו גנבתי לאחד השומרים שם את המפתחות של הארמון אבל את אחת הדלתות זה לא פתח והיה אפשר לפתוח אותה רק עם מפתח (יש לי קסם של Open Very Hard Lock).

למישהו יש מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שאתה עושה כל מה שאמרתי ובסוף מתעמת עם החשודה האמיתית אחרי שיש לך את כל הראיות ודיברת עם כולם=רק אז אתה מקבל את התמונה האמיתית.

זה לא חפץ שמוצאים בטירה או משהו-זה נמצא אצל הגנב.

התמונה החשודה שצריך להסתכל עליה, עליה אני מדבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בחדר הצמוד לחדר של הבחורה בירוק , מאחורי כמה ארגזים דלת עגולה על הרצפה שמובילה לחדר מתחת שבו יש את התמונה שצריך להסתכל עליה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה RACE לקחת? וbirthsign?

Race לא חשוב כל כך... לקחתי DARK elf היצור הזה ממש נחמד.

לקחתי the lover , זה ממש טוב עם היצור. 10 שניות האויב לא יכול לעשות כלום. ממש תענוג.

גם אני ממש ממש ממש מהיר. מאוד כיף להיות מהיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...