הזמנתי מחשב חדש! (וסוף סוף קיבלתי אותו! עדכון בעמוד 7!!) - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי מחשב חדש! (וסוף סוף קיבלתי אותו! עדכון בעמוד 7!!)

ymss69

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה לא מגדיל שום סבירות

לוח מיוחד עם ביוס מיוחד = זה היה יכול להיות כל לוח

אם היית אומר זה לוח מסחרי עם ביוס מיוחד היה אפשר לדבר על סבירות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע רגע רגע.... ה975 בדוק יתמוך בקונרו? כי אם כן אני יוסיף את ה300 שקל!!!

ליאור שווה לי להוסיף כסף ולקחת את ה975 כי אתה זה שבעבר המליץ לי על הלוח שלקחתי!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער שאני מפרסם שתי הודעות אחת אחרי השנייה אני יודע שזה נוגד את חוקי הפורום!! פשוט היום או מחר אני כבר אמור לקבל את המחשב!! עכשיו אני חייב להודיע לחנות בהקדם האפשרי. אז בבקשה ליאור ושאר האנשים שבאמת מבינים בתחום. כדאי להוסיף את ה300 שקל? או שהם בזבוז!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה היה לוח שאינטל עשו במיוחד לתערוכה. הוא היה מבוסס 975X, אז מה? זה היה לוח מיוחד, עם ביוס מיוחד שיצרו אותו במיוחד בשביל התערוכה. זה לא אומר שהוא יהיה מסחרי, וזה לא אומר שיצא ביוס מיוחד ללוחות קיימים.

ב. אם זה לא לוחץ לך על הכיס ואתה מתכונן OC אז כן שווה להשקיע זה לוח שהוא יותר טוב מהלוחות מבוססי 955X בOC, בביצועי סטוק אני לא יודע.

ג. אל תשכח שלוחות מבוססי 975X תומכים בCF ולא בSLI ככה שלקנות כרטיס של NV כנראה יהיה בזבוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני כבר קונה את ה76GT כי קיום אין כלכך כרטיס מצד ATI שמשווה לו בטווח מחירים הנ"ל. עכשיו במה הלוח יותר טוב לאוברקלוק? ואל תשכחו שיש גם 975 של גייגביט ולא רק של אסוס.

וכן מתוכנן . ולא בטוח שאני לא ישדרג לקונרו! הכל ביחס למחיר/ביצועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אני כבר קונה את ה76GT כי קיום אין כלכך כרטיס מצד ATI שמשווה לו בטווח מחירים הנ"ל. עכשיו במה הלוח יותר טוב לאוברקלוק? ואל תשכחו שיש גם 975 של גייגביט ולא רק של אסוס

הם כולם שווים. זה לא משנה או לא. זה עדיין תמיכה בCF כי היא באה מהצ'יפסט.

ואני סתם אמרתי לך מה יש שם, זה ממש לא משנה, פשוט עם ATI תוכל בעתיד לקנות עוד כרטיס לCF וזהו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעוניין לא בSLI ולא בCF אם אני ירצה לשפוך עוד כסף אני יקנה כרטיס אחד הרבה יותר חזק במקום 2.

עכשיו למען אוברקלוק!! כמה ההפרשים בין שתי הלוחות משמעותיים!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מעוניין לא בSLI ולא בCF אם אני ירצה לשפוך עוד כסף אני יקנה כרטיס אחד הרבה יותר חזק במקום 2.

עכשיו למען אוברקלוק!! כמה ההפרשים בין שתי הלוחות משמעותיים!?

על קירור אוויר? אני חושב שזה כבר הקירור יגביל אותך ולא הלוח. בכולופן אני משאר שההפרש הוא משהו כמו 5% לטובת ה975X...

אני אנסה למצוא בנצ'ים.

הנא בנצ' לכמה הוא מגיע

http://anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2671&p=4

בנצ' של לוח מבוסס 955X

http://anandtech.com/mb/showdoc.aspx?i=2412&p=3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמצא לי באנצ'ים קצת זריז בבקשה על מנת להסיר ספק!! ואם הבעיה זה אוויר גם מתוכנן בעתיד מים משובח!! הבעיה שיש מיליון סוגים ורק אלוהים יודע איזה באמת יתן תמורה בת ז*** למחיר ויתן אחלה ביצועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...