הזמנתי מחשב חדש! (וסוף סוף קיבלתי אותו! עדכון בעמוד 7!!) - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי מחשב חדש! (וסוף סוף קיבלתי אותו! עדכון בעמוד 7!!)

ymss69

Recommended Posts

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חשבתי על זה אבל חבל על הכסף... מכמה סיבות!!

1. אני לא גיימר רציני אני יותר אחד שמשחק ב-,NFSMW,GTASA,AOE3 ככה שלא צריך משהו אדיר.

2. יצא הDX10 בעזרת ה' עוד בשנה הקרובה ואז לא משנה איזה כרטיס מסך יהיה לי הוא לא יהיה שווה הרבה.

3. אם הכרטיס מסך לא יספק אותי עוד כמה חודשים תמיד אני יוכל להחליף, למרות שנראה לי שזה לא יקרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה.

דרך אגב יש לכם רעיונות מעניינים כיצד להאיץ את המחשב? או שאני ישקיע את הכסף לכיוון האודיו?

להאיץ בכיוון של לקנות רכיב? כנראה שלא.

להאיץ בכיוון של OC? זה לא מונע את ההשקע בציוד אודיו טוב.

ולדעתי הכ.מ. שלך מעולה, 7600GT(אם אני זוכר נכון זאת הבחירה שלך) הוא מעולה והוא אחת ההשקעות הנבונות יותר היום. אבל אם אני לא טועה הוא עולה איזה 1700 שח, לא? וזה המחיר של 7800GT, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא עולה 1700 אלא בערך 1300... אני שילמתי 1100 ככה שזה יוצא ממש משתלם ביחס לתמורה למחיר.

תראה אני חוסך כל הזמן כל הזמן, תוך שבועיים יהיה לי 2000 שקל (לאחר המשכורת) עכשיו אני חושב כיצד להשקיע אותם- קירור (חובה), אודיו (אופציה) , מסך חדש(אופציה).

עכשיו הכיוון של קירור כנראה יגרר לכיוון קירור אוויר דבר שישאיר לי 1500 שקל ואפילו יותר ביד, דבר שאני יחשוב היכן להשקיע, או באודיו, או אולי במסך חדש, כאשר נכון להיות אני משתמש בLCD של 15 אינץ, הוא ממש טוב ואני ממש מרוצה ממנו, אבל הוא קטן!! ולכן חשבתי להחליף אותו ל19" אבל עדיין אני מתלבט.

אולי אפילו לקנות מגבר ולחבר אותו למחשב- משהו בסגנון HARMAN KARDON (ככה רושמים נראה לי) דבר שיתן איכות סוף הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוףףףףףףףףףף אני עם המזל שלי!!!! :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

מצטער על הדבל פוסט!!

הלכתי לקחת את המחשב ... הפעלנו הדלקנו!! הכל עבד יפה וטוב!! כיבינו הדלקנו פתאום לא עבד.... קיצר אחרי כמה בדיקות התברר שזה הלוח, יום ראשון נביא חדש (יש מצב ל975 למרות הכל)!!! אבל למרות כל זאת יש עוד כמה מילים .... קודם כל הזכרונות באים עם עבד והם ממש יפיםםםםםם... נראים אחד החזקים..... הקירור סטוק של המעבד למרות הכל לא נראה רע כלכך.... אבל הקירור של הכרטיס מסך נראה על הפנים... חובה להחליף!!!

אז נמתין עוד קצת עד יום ראשון... ונראה מה יהיה...!!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...