הזמנתי מחשב חדש! (וסוף סוף קיבלתי אותו! עדכון בעמוד 7!!) - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי מחשב חדש! (וסוף סוף קיבלתי אותו! עדכון בעמוד 7!!)

ymss69

Recommended Posts

תמצא לי באנצ'ים קצת זריז בבקשה על מנת להסיר ספק!! ואם הבעיה זה אוויר גם מתוכנן בעתיד מים משובח!! הבעיה שיש מיליון סוגים ורק אלוהים יודע איזה באמת יתן תמורה בת ז*** למחיר ויתן אחלה ביצועים

תראה תעריכה שלי למעלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 98
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

תודה לכל העוזרים בעיקר לך BUNG!! תודה על הבאנצ'ים על החיפוש והכל!! החלטתי לבסוף לא להוסיף את הכסף ל975 עקב זה שלא בטוח בכלל שהוא יתמוך בקונרו!! בעובדה שיש בינהם הפרש קטן באוברקלוק!! וגם ההפרש הזה תלוי בעיקר בקירור!! אז חסכתי לי פה בערך 350 שקל!! שאותם אני בקרוב ישקיע בקירור רציני!! והסיבה שהכריעה אצלי סופית היא העובדה שבעל החנות נתן לי מילה (מכיר אותו אישית) שכל פעם שאני ירצה להחליף חלק לאחד יותר חדש (בתוספת כסף כמובן) זה יהיה אפשרי!!

אז תודה באמת לכל העוזרים!! לכל העונים ולכל הכותבים!! והיי - יוסי.. מי אני? כן אתה!!! תתחדשששש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה עוד לא קניתי בגלל כמה סיבות!!

1. רציתי לחסוך לאמא שלי כסף אז וויתרתי זמנית על קירור/צורב DVD/פאן בס/ועוד כמה שטויות!!

2. רציתי לראות כמה מעלות יש עם הקירור סטוק קודם!!

3. עוד שבועיים בערך אני מקבל משכורת!! (1500 שקל בוא נגיד) וחשבתי להשקיע אותה בקירור מים.

עכשיו אני עדיין בהתלבטות בין מים לאוויר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה אוויר בשביל שקט או OC?

אל תיעלב, אבל מים נשמע לי קצת גדול עליך (וגם עלי WHILE WE ARE AT IT), ובהרבה מקרים (בבנצ'מרקס של קירור)ראיתי שהקור של הקירור אוויר הוא לא מה שמגביל אותך, הקירור מים מאפשר OC של עוד 2-3 אחוז. כלומר אתה תשלם עכשיו איזה 1000 שקל על מים, בשביל עוד 3-2% מקירור אויר של 160 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעוניין באוברקלוק,בשקט, ובעיקר בעיקר איכפת לי שלא יהיו לי בעיות. אם אוויר יספיק אז אני ילך על אוויר!! אבל לפי מה שהעתיד מתכנן לנו, אוויר כבר לא יהיה רלוונטי עוד חצי שנה כנראה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע לא חשבתי על זה כלכך אבל חשבתי להשקיע בקירור מים.

טוב למרות שזה לא בדיוק הפורום או המקום הנכון אני כבר בסביבה טובה של אנשים טובים!! תנו לי המלצה לקירור של המעבד וגם כנראה של הכרטיס מסך. כי שמעתי שהקירור סטוק על הפנים. ותנו לי רעיונות אם יש עוד איפה להשקיע או שנשמור את הכסף לדברים יותר מענייניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לסחוט למעבד את המיץ עד הטיפה האחרונה בקירור אוויר:

קירור האוויר היעיל ביותר כיום הוא SONIC TOWER עם מאוורר 120 באמצע ומכל צד מאווררי 13. זה יעלה בסביבות ה330~ שקל. החיסרון שלו שהדבר הזה ע-נ-ק במיוחד עם יש עליו עוד 3 מאווררים.

שני זה כנראה הביג טייפון, אז המעבד יהיה חם יותר ב2-3 מעלות, לא ממש קריטי. בסביבות ב240

ואופציה שלישת היא הFREEZER של ARCTIC COOLING. בסביבות ה150, מותק של קירור, תשאל את שלוש. שקט מאד, מקרר מאד אבל שוב לא ברמה של הביג טייפון, לOC בינוני ומטה.

יש עוד הרבה אופציות אבל אני חושב שמבחינת תמורה ושקט הם המשתלמים ביותר.

לדוגמה יש את הזלמן שהם באמת מקררים, רק יקרים ולא ממש שקטים. לא חושב שהוא ראוי להזכרה ברשימה הזאת. יש גם את הנינג'ה ששווה להעיף עליו מבט.

כתבה על קירורים מבית TOMS HARDWARE

http://www.tomshardware.com/2005/06/07/10_mammoth_cpu_coolers/

כתבה על הFREEZER

http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/arctic-cooling.html

ועוד אחת:

http://www.xbitlabs.com/articles/coolers/display/5-cool.html

עכשיו גם אם אין לך כח לקרוא את הכל או אנגלית זה לא הצד החזק שלך, תסתכל על הבנצ'מרקס בסוף, וככה בצורה גראפית יפה די קל לדעת מי יותר טוב ממי ובכמה. אח"כ בעזרת ZAP או כל אתר של חנות מחשבים אחרת, תבדוק כמה כל אחד עולה ותחליט תשיקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הזלמנים, אני לא מסכים איתך. יש לי את ה7700CU, שעובד על 1800 RPM קבוע, הוריד לי את הטמפ' מ60 במנוחה ל40 במנוחה (פרסקוט מוקדם סטפינג C0 מוקדם מאוד שהגיע עם של נורט'י), ולא עובר את ה52 במאמץ כבד.

כן הם יקרים, אבל לא שומעים אותם. אני לפעמים עומד בכניסה לחדר, הטלוויזיה כבויה, רק המחשב דולק ולא שומעים אותו. ויש עליו מאוורר 120 מ"מ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...