מה אני יכול לעשות לגבי בן-אדם משוגע שמשקה ילדים באלכוהול? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני יכול לעשות לגבי בן-אדם משוגע שמשקה ילדים באלכוהול?

[NOS]

Recommended Posts

אני יודע שהנוער השתנה לרעה אך ראבאק אחי אלו ילדים בני 14...

למרות שילדים בגילאים נמוכים יותר יכולים ללמד את המבוגרים מה שהמבוגרים למדו בגיל 18+

אך אסור לשכוח שהם עדיין ילדים...

כמו שרשמתי ממקודם אין לך הרבה מה להסתבך,לך למשטרה וסדר את העיניינים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אולי לא הבנתם אותי

אני ממש לא חושב שהוא פדופיל :nono:

הוא צילם את הילדים ליד הנרגילה ולא את מי שהיה בלי חולצה או משהו , והוא גם לא דחף להם אלכוהול בכח , הוא רק שם אותו על השולחן והוא גם היה לפי מה שהבנתי רוב הזמן במשרד שלו למעלה

מוסרי וערסבאני לכו להזדה

ד.א התקשרתי למשטרה והם אמרו שאם אני לא נות להם שם הוא לא מתייחסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע, זה שהוא מסתובב עם ילדים ומעודד אותם לשתות (כולל את הבן שלו, WTF?!) זה כבר מראה שהוא דפוק בשכל

לא מכיר אותו ולא רוצה סתם להאשים, אבל זה לא יפתיע אותי אם יש לו אינטרסים זדוניים , זה נשמע חשוד ככה או ככה

לבן אדם מבוגר אין מה להסתובב עם ילדים בני 14, ובטח שלא לשתות איתם ולעודד אותם לשתות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני היום דיברתי עם הילד הזה ( הבן שלו) והוא אומר שאבא שלו צעק עליו על זה שהוא שתה .

עכשיו אני חשבתי לעצמי WTF??!?

הרי הוא נתן לו וודקה חופשי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב לתמונות? של האלה החצי ערומות? חח סתם

איפה זה מתרחש כל הדבר הזה?

למה באשדוד היה איזה משהו כזה פעם שאיש ציבור ממש ידוע שיכר ילדים והראה להם סירטי פורנו לא קיים איתם יחסי מין ולא ידוגע לי על צילומים אבל לא יודע יכול להיות שילדים שיכורים שרואים פורנו זה מה שעושה לו את זה.. :screwy:

בכל מקרה היתה תלונה תפסו את הבן אדם ולא יודע מה נסגר בטוח עונש כבד..

על כל מקרה תגיד את השם שלך ואם הוא רק יעיז לעשות לך משהו פרק לו תצורה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה קורה? nos? כולי מתוח!

מחר במשטרה, היום שתיתי יותר מדי

למה אתם מדגישים נרגילות וסיגריות?

ילדים בשכבה שלי מעשנים עוד מגיל 11 מה זה דבר חדש?

פשש איזה חינוך מצויין יש בישראל :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי שהמשטרה לא מתייחסת אז אולי שפותח הת'רד יהיה קצת יותר בוגר מחלק מהמגיבים ויעשה את הדבר הנכון - יגיד לדודים שלו בדיוק מה הוא ראה שם והם יגישו את התלונה בשמם. זאת לא מלשנות, מה זה צרייך להיות שאדם מבוגר יספק אלכוהול לילדים? כבר שמעתי על כל מיני מבוגרים "סבבה" ו"אחלה" ו"חברמנים", שלא הגיעו לכותרות עיתונים, שנתנו לילדים להשתכר ועשה להם דברים אלא שכשמישהו הצמיח זוג ביצים והלך והגיש תלונה אז קראו לו מלשן. אז אם זה הדבר שכל כך מטריד את הבן-דוד המודאג אז שידחף אותם היכן שהשמש לא זורחת והדשא לא צומח כי אין שום דבר פסול אם הבן-דוד שלו, או כל ילד אחר, ישתכרו באחריות עצמם כשימלאו להם 18 שנה ויהיו אחראים למעשיהם. כן, גם הבחור שרצח את הילדה ההיא טען שהוא היה תחת השפעת סמים ואלכוהול.

אנחנו לא קדושים, גם אני שתיתי בגיל 14 ועוד ככה שהיה מגעיל להסתכל אלא שהתעוררתי בזמן והבנתי איך אני נראית מהצד והתמתנתי. המשכתי לשתות אבל כמויות סבירות, בירה אחת ככה ולא הייתי גומרת מקיאה או מתמזמזת עם מישהו, שאולי לא הייתי נוגעת בו אם הייתי שלא בגילופין, ובטח שלא הייתי אלימה. אני לא מצדיקה את זה, נכון, אבל אני שמחה שעכשיו יש עקיפה יותר טובה של החוק למכירת אלכוהול ורואים פחות מוכרים לקטינים משכשהייתי בגיל הזה. בגיל 15 הייתי הוכלת לשתות בפאב, מה שהיום לא היה קורה כי פשוט לא היו מכניסים אותי בלי ת"ז וטוב שכך, כי לא פעם אני הייתי רואה ילדים שמגדלים קצת זקן והולכים ומשתכרים בפאב, מתחילים להתפרע ובכלל הורסים את האוירה ועושים לעצמם ולסובבים אותם בושות.

לבוגרים שמכם ששותים. נעים לכם לראות ילדים קטנים בפאב/מסיבה שאתם הולכים אליה, משתכרים ומתנהגים בצורה לא הולמת? באמת? או שזה גורם לכם להרגיש יותר טוב עם עצמכם שאתם לא ככה? דיי עם הצביעות. אם זה היה ילד שלכם כבר הייתם מפנצ'רים את הבנאדם הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוש, זה לא הקטע בכלל, הקטע הוא שמישהו מבוגר שידל (בערך) ילדים לאלכוהול וסיגריות.

אני מודה, גם אני שתיתי בגיל 15 (מהתיכון בערך, ואז גם התחילו נרגילות), ואני לא רואה בזה דבר רע כל כך אם זה בא על דעת עצמך, בהנחה שאתה יודע מתי להפסיק ולא תמצא את עצמך זרוק ועזוב על חוף ים, אבל ברגע שיש מבוגר בסביבה והוא נותן לקטינים אלכוהול, שזה עתה חגגו בר-מצווה (טוב אולי גם שם שתיתי קצת...), זה כבר הופך לחינוך רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...