מה אני יכול לעשות לגבי בן-אדם משוגע שמשקה ילדים באלכוהול? - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני יכול לעשות לגבי בן-אדם משוגע שמשקה ילדים באלכוהול?

[NOS]

Recommended Posts

אני יודע שאין חוק כזה.

אתה רוצה להגיד לי אבל שלא הלכת למסיבה שהיית קטין ושתית?

גם אם זה היה שתייה חינם

נגיד חבר שלך היה עושה מסיבה באיזשהו מועדון

נראה אותך הולך על זה למשטרה

תהיו קצת ליברלים

אז שותים

לא קרה כלום

אתה יודע מה,לך למשטרה...ונראה לאן זה יגיע...לשום מקום לדעתי אבל לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יאללה יאללה מה הפכת להיות פתאום צדיק

גם אתה שתית בגיל 15

גם אם לך היו נותנים לשתות היית לוקח

אם הילדים לא היו רוצים הם לא היו שותים

אתה חושב שיש להם בעיה להשיג סיגריות ושתייה?

כולם פתאום צדיקים

תאמין לי אני מעדיף שיהיה מבוגר שיתן לילדים לשתות (אוי כמה שזה עלוב איך המשפט הזה)

מאשר ילדים בני 14 שדוקרים למוות ילדים אחרים.

כולכם פה שתיתם לפני שהיה מותר ורובכם גם עישנתם בגיל מאד צעיר אז אל תשכחו אותה ...

כן, אבל אתה שוכח פה דבר אחד, המבוגר "פותח לילדים את הדלת", הם חושבים כמו ילדים, בלי גבולות, בלי מחשבה, בלי מעצורים כלשהם, לא משנה איך תהפוך את זה, ברגע שמבוגר עושה את זה ונותן דוגמא שלילית מסויימת זה משפיע הרבה יותר חזק, והרבה יותר גרוע, מאשר החלטה אישית שלך.

אני שתיתי עם חברים מרצוני אף מבוגר לא הביא לי את הבקבוקים ואמר קח תשתה, זה אחרת.

אני אמרתי שבעיה להשיג? ממש לא, אבל למה להשיג בשבילהם, ולמה למען השם לצלם אותם...

צדיק אני עוד לא, גם לא מצתדק, אבל מה הקשר לדקירות סכין?!

זה כבר יותר תלוי באופי השכונה, ובחלק גדול בחינוך בבית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עדין לא הבנתי של מי הבן דוד או דוד הזה

אם הוא חלק מהמשפחה שלך אז אולי פשוט תשב ותדבר איתו...

אם הוא חלק של משפחה אחרת

תדבר אם האדם שקשור אליך מהמשפחה השניה

על מה שראית, ומה שאתה חושב לעשות בנידון

ורק אחר כך תלך עם זה למשטרה...

אני לא צריך לדבר איתו!

הוא אמר לי שהוא שתה רק בריזר אחד ( שזה בסדר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כרגע בן 14... :hat:

לדעתי זה דיי פסדר לשתות ולעשן בגיל הזה.....

בוא נגיד ככה התחלתי לשתות בגיל 14 כאילו איזה חצי שנה כימעט כול יום שיש אני ועוד איזה כמה מהחברה קונים בקבוק של וודקה שותים וזה .... למשל גם בפורים עכשיו שתינו וזה והכל סבבה...

לעשן בכלל כמה מכם אולי לא יאמינו ויגידו מה לא יכול להיות אבל אני מעשן מגיל 9 ....וזה גם ניראה לי פסדר בגיל הזה (לא עד כדי כך פסדר אבל זה לא משהו מיוחד שלא רואים אותו )

נרגילה ילדים בכיתה א' יודעים מה זה ומעשנים לוקחים שחטות מהאחים הגדולים שלהם או משהו (אני אישית לא אוהב עושה לי כאבי ראש)

אבל מה כן הבעיה פה זה שאיך בנאדם מבוגר עושה כאלה דברים כאילו בטוח יש לו משהו בראש שהוא לא פסדר ...

חחח אבל היתי רוצה אחד שיארגן לי מסיבות כאלה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נגיד ככה התחלתי לשתות בגיל 14 כאילו איזה חצי שנה כימעט כול יום שיש אני ועוד איזה כמה מהחברה קונים בקבוק של וודקה שותים וזה .... למשל גם בפורים עכשיו שתינו וזה והכל סבבה...

לעשן בכלל כמה מכם אולי לא יאמינו ויגידו מה לא יכול להיות אבל אני מעשן מגיל 9 ....וזה גם ניראה לי פסדר בגיל הזה (לא עד כדי כך פסדר אבל זה לא משהו מיוחד שלא רואים אותו )

נרגילה ילדים בכיתה א' יודעים מה זה ומעשנים לוקחים שחטות מהאחים הגדולים שלהם או משהו (אני אישית לא אוהב עושה לי כאבי ראש)

אבל מה כן הבעיה פה זה שאיך בנאדם מבוגר עושה כאלה דברים כאילו בטוח יש לו משהו בראש שהוא לא פסדר ...

ובגיל 29 אתה מת :hat:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה נראה לך בסדר בידיוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחח לא אמרתי שזה בסדר (טוב לך חחח זה שרשם פסדר)

אבל זה נורמלי שאין מה להיות מופתע מזה

ולמה גיל 29 מת ? :nixweiss:

טוב, לא מת, פשוט לא יכול לזוז בלי בקבוק חמצן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדבר איתכם דוגרי עכשיו אבל מה זה עד כדי כך משפיע כאילו על כל אחד העישון הזה מגיל צעיר או שזה דיי תלוי ??

כאילו אני חושב על להפסיק אבל לא מליח כי כשאני רואה את חברים שלי מעשנים אני גם רוצה ... אבל כבר אני לא מעשן הרבה איזה 4-5 סיגריות ביום ... בימי שישי אולי קופסא וזהו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...