מה אני יכול לעשות לגבי בן-אדם משוגע שמשקה ילדים באלכוהול? - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אני יכול לעשות לגבי בן-אדם משוגע שמשקה ילדים באלכוהול?

[NOS]

Recommended Posts

מצחיק? וואלה זה יהיה מאד מצחיק אם יתגלה מה עוד לכל הרוחות הלך במסיבה הזאת. אז לא ללכת למשטרה, פשוט להגיד להורים שלו והם יחליטו מה לעשות כי זה הילד שלהם והם אחראים עליו והם יודעים כיצד הם היו רוצים לגדל אותו ואם מישהו מבוגר צרייך לתת להם אלכוהול או לא. אז אם זה היה הילד שלך לא היית מפוצץ לבנאדם את הפנים? איזה פאקינג אינטרס יש לבנאדם מבוגר לשכר ילדים? משהו פה קצת מסריח, לא? ואני מאד מקווה שאני טועה אבל עדיף להיות טיפה זהיר ולא לראות עוד כותרת בעיתון על אלימות או אונס במצב של שכרות.

לפותח הת'רד - מפחינה מוסרית, זה לא ממש העבודה שלך להחליט אם לספר. עובדה שבאת ושאלת ודיברת על זה ולא סתם שכחת מזה כאילו לא קרה כלום, אלא כי האינסטינקטים שלך מזהירים אותך וזה טבעי וזה בסדר, אתה לא מלשן ולא שיט אבל מחובתך בתור חבר/קרוב משפחה או סתם בנאדם אחראי לספר על מה שראית להורים של הילד.

מילא אם היה מדוברת בכמה בירות/בריזרים, אבל אתה אומר שהיו בקבוקי וודקה על השולחן, ואם אתה מכיר ילדים בני 14 או זוכר איך להיות כזה, אתה גם תדע שזה גיל טיפה יותר אימפולסיבי ובגיל הזה לא תמיד יודעים את הגבולות כי יותר מדיי עסוקים לבדוק היכן הם עוברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 94
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם זה היה הילד שלך לא היית מפוצץ לבנאדם את הפנים? איזה פאקינג אינטרס יש לבנאדם מבוגר לשכר ילדים? משהו פה קצת מסריח, לא? ואני מאד מקווה שאני טועה אבל עדיף להיות טיפה זהיר ולא לראות עוד כותרת בעיתון על אלימות או אונס במצב של שכרות.

ואם אתה מכיר ילדים בני 14 או זוכר איך להיות כזה, אתה גם תדע שזה גיל טיפה יותר אימפולסיבי ובגיל הזה לא תמיד יודעים את הגבולות כי יותר מדיי עסוקים לבדוק היכן הם עוברים.

מחזק

:behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איזה אינטרס

צאו מהסרט שלכם

בסך הכל היה מסיבה והוא הביא אלכוהול

תהיו קצת ליברלים

אני זוכר לפני כמה שנים טובות , ידידה שלי עשתה מסיבה בבית שלה וההורים שלה קנו את כל האלכוהול ושתינו כמו מטורפים

זה בדיוק אותו סיפור

הילדים האלו רצו לשתות בדיוק כמו שאתם הייתם רוצים באותו גיל

אז תפסיקו לחיות בסרט כבר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה איזה אינטרס

צאו מהסרט שלכם

בסך הכל היה מסיבה והוא הביא אלכוהול

תהיו קצת ליברלים

אני זוכר לפני כמה שנים טובות , ידידה שלי עשתה מסיבה בבית שלה וההורים שלה קנו את כל האלכוהול ושתינו כמו מטורפים

זה בדיוק אותו סיפור

הילדים האלו רצו לשתות בדיוק כמו שאתם הייתם רוצים באותו גיל

אז תפסיקו לחיות בסרט כבר....

אינטרסים שונים, מטומטם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...